انتخاب کلمه کلیدی مناسب قبل از طراحی سایت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 162
تاریخ عضویت: دو شنبه 9 مرداد 1391, 3:24 pm
سپاس‌های ارسالی: 19 بار
سپاس‌های دریافتی: 519 بار
تماس:

انتخاب کلمه کلیدی مناسب قبل از طراحی سایت

پست توسط طراحی سایت » چهار شنبه 5 مهر 1391, 11:57 am

هدف اکثر افراد و شرکت ها و سازمانها از طراحی سایت اغلب بازاریابی و جذب مخاطب و مشتری بیشتر از طریق مارکتینگ اینترنتی میباشد . در صورتی که طراح سایت شما با بهینه سازی و سئو آشنایی داشته باشد و قصد داشته باشد تا تکنیکهای سئو را در طراحی سایت شما بکار گیرد ، بهتر است بداند روی چه کلمه کلیدی باید تاکید بیشتری داشته باشد.
در صورتی که طراح سایت کلمات کلیدی مد نظر شما را قبل از طراحی بداند می تواند از آن در نام برخی المان های طراحی سایت استفاده کند.
شاید انتخاب کلمه کلیدی کار آسانی به نظر بیاید . ولی شما باید سعی کنید کلمه یا ترکیبی را انتخاب کنید که از همه بیشتر در موتورهای جستجو کاربران به دنبال آن هستند. برای مثال اگر قصد داشته باشید روی طراحی سایت تاکید کنید ،کار بران جستجو های بسیاری را برای یافتن سایت های مرتبط با طراحی سایت انجام می دهند . مثل ترکیبهای : ساخت وبلاگ ، طراحی وب ، ساخت سایت ، فروش سایت ، سایت طراحی وب ، طراحی وب سایت و ساخت سایت فارسی و …
اما اینکه شما چه ترکیبی را انتخاب می کنید مهم است. و می توان گفت پایه بهینه سازی و سئو یک سایت انتخاب کلمه کلیدی مناسب می باشد. در مثال بالا ترکیب طراحی سایت حدود ۱۱۰ هزار بار در ماه جستجو می گردد اما ترکیب ساخت سایت فارسی فقط ۱۳۰۰ بار در ماه جستجو می گردد. این اعداد بر اساس آمارهای گوگل است که خیلی هم دقیق نمی تواند باشد اما تا حدودی می تواند راهنما ی شما برای انتخاب یک کلمه کلیدی مناسب باشد.
شما هم می توانید در موتور جستجوی گوگل در با کلمات مرتبط با سایتی که قصد طراحی سایت دارید آشنا شوید و میزان جستجو و همینطور میزان رقابت سایت های دیگر را برای بدست آوردن رتبه در موتورهای جستجو برای این ترکیبها ببینید
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “طراحي صفحات اينترنتي”