در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

عباس كيارستمی دلگیر است

توسط Karim1504 » يکشنبه 23 مهر 1385 15:08

عباس كيارستمی دلگیر است

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

آفتاب : عباس كيارستمي در مراسم بزرگداشتش در تبريز گفت:متاسفانه در جامعه نسبت به آثار سينمايي من برخي نگرشهاي جشنواره‌اي وجود دارد.

كيارستمي در جمع فيلمسازان تبريز افزود: به خاطر همين اكثر فعاليت هاي هنري من بيشتر از طريق حوزه‌هاي خبري به اطلاع علاقمندان سينما مي‌رسد.

وي گفت: فيلم هايي كه من ساخته‌ام به دلايلي كه براي خود من نيز نامشخص است در سينماهاي ايران اكران نمي‌شوند و حتي من بارها آثار سينمايي خود را به درخواست موسسات پخش فيلم سپرده‌ام تا در اختيار علاقمندان قرار گيرد كه نتيجه‌اي در بر نداشته است.

براي يك كارگردان ايراني هيچ جايزه‌اي ارزنده‌تر از آن نيست كه اثر وي در معرض تماشاگر ايراني قرار گيرد.

عباس كيارستمي با اشاره به مضمون برخي آثار سينمايي خود خاطرنشان كرد: فيلم‌هايي كه من مي‌سازم به هيچ عنوان تجاري نيستند و مخاطبان خاص خود را دارند.

منبع : خبرگزاری آفتاب  :shock:
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد