در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

Re: احمدي‌نژاد: نوسانات اخير ارز موقتي است/برخي در داخل همان

توسط Mr.Amirhessam » چهارشنبه 12 مهر 1391 14:36

FREE MAN,  
جالبه! نهاد خاص!!! مقصر رو جریانی میدونه که اصلا وجود خارجی نداره،اقا مگه جریان انحرافی فاسد نیست؟! چرا کسی این جماعت رو نمیگیره؟! نمیگیره چون وجود نداره عزیز دل...
بیشترین خیانت رو همین .... در مورد جریان ارز انجام داده! من هم از روی شکم و بدون مطالعه و حتی نخواندن قانون اساسی فقط و فقط میتوانم بگویم دولت،سرچ کنید در همین گوگل ببنید چه کسانی میگفتند دلار باید گران شود به هر قیمتی و چه کسانی میگفتند باید ارزان تر شود،ارشیو ها که از بین نرفته!

--------------------------------------------------------------
بعد شمایی که این مطلب رو درج میکنی،کجا رئیس دولت گفت دولت اصلا مقصر نیست؟! خوبه متن اصلی رو گذاشتم بالا،تعصب جاست برادران من! یکبار دیگه شما رو دعوت میکنم به خواندن قانون اساسی کشور،حکومت = دولت نیست،کمی مطالعه بیشتر کمک خوبیه...
------------------------------------------------------------------
جنگ اقتصادی!! اقا جان،برادر من جنگ اقتصادی! دولت گفت ما در جنگ اقتصادی تنها هستیم،چرا مجلس،نمایندگان و قوه قضاییه و سپاه کمک نمیکنند؟! چرا فقط و فقط علیه دولت شعار میدهند؟! مگر همین مجلسیان و همین اقایان سنترال که حالا دو متر زبان پیدا کرده اند نمی گفتند اگر ربای بانکی به همان 20% درصد بازگردد همه چیز حل میشود،شما نبودید میگفتید؟!

تحریم بانک مرکزی و بستن سوئفت را کسی بلد هست ترجمه کند؟! والا من سوال میپرسم هیچ کدامتان جواب نمیدهید،مثل همین سایت هایی که دوستشان دارید،فقط فحش و تکرار حرف،استدلال موجود است،بیاد بحث کنیم!
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.Amirhessam تشکر کرده اند:
onbekende, HASAN BARATY, anga2009, zzvf, Present, Cloor Master, FREE MAN, كيارش, امام قلي خان

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

تهران

توسط Mr.Amirhessam » چهارشنبه 12 مهر 1391 14:38

محمد جعفر بهداد

ساکنان اردوگاه «نه احمدی‌نژاد» به علت فقدان اخلاص، دچار بحران تحلیل شده‌اند. این اردوگاه که در واقع ستاد مشترک راست‌های اصولگرا شده، چپ‌های اصلاح‌طلب شده و ماجراجویان نورسیده بر ضد خط عدالت است، پس از دو سال تقلا برای منحرف‌نمایی رئیس‌جمهور، اینک به ایستگاه سازشکار نامیدن دکتر احمدی‌نژاد رسیده‌اند تا به خیال بچگانه خود آخرین قطعه‌های پازل یک سناریوی ضدانقلابی را جاسازی کنند.
درک واقعیتی به نام بحران تحلیل در اردوگاه عدالت‌گریزان چندان دشوار نیست. رصد اخبار و تحلیل‌هایی که نمایندگان رسانه‌ای این اردوگاه در طول دو سال گذشته تولید و منتشر ساخته‌اند، نشان می‌دهد که آنان برای عبور از «رئیس‌جمهور خادم» و کشاندن قصه به فصل جدیدی به نام «رئیس‌چمهور خائن»، چنان غیرمنطقی و شتابزده عمل کرده‌اند که ملاحظات ناشی از الزامات و اقتضائات سیاسی و روانی این عملیات، از جمله قاعده موسوم به «شیب منطقی» را اعمال نکرده‌اند.
در جدیدترین نمونه، هنگامی که درصدد برآمدند تا موضع خردمندانه رئیس‌جمهور درباره رابطه ایران و امریکا را نشانه سازشکار شدن دکتر احمدی‌نژاد تحلیل کنند، ابتدا اذعان کردند که اقدامات دشمنان در قالب تحریم اقتصادی ایران بی‌نتیجه مانده است، اما بلافاصله موضع اخیر رئیس‌جمهور درباره رابطه ایران و امریکا را شاهدی بر آغاز به کار «خط سازش» دانستند، حال آنکه مردم ایران به خوبی می‌دانند اگر تدابیر و فعالیت‌های شبانه‌روزی دولتمردان با مدیریت و محوریت دکتر احمدی‌نژاد نبود آثار تحریم‌ها چیز زیادی از اقتصاد و امنیت اقتصادی در این کشور باقی نمی‌گذاشت. تحلیلگران اردوگاه مذکور در ادامه تحرکات کور خود علیه رئیس‌جمهور، مرکب تخریب را چنان پرسرعت و بی‌دقت رانده‌اند که چهره محوری مقاومت در برابر استکبار و عامل ناکامی دشمن در مرحله تحریم را به عنوان آغازکننده مرحله سازش با امریکا معرفی کرده‌اند! آیا اینان برای شعور مردم جایگاهی قائل هستند؟
اگرچه بعید نیست عناصر مذکور برای توجیه این تناقض‌گویی، نقش دکتر احمدی‌نژاد را در مقاومت مدبرانه در برابر توطئه‌های لندن و واشنگتن نفی کرده یا این نقش را ضعیف جلوه دهند، اما آنچه برای خدمتگزاران ایران اسلامی اهمیت دارد باور عمومی نسبت به این واقعیت انکارناپذیر است.
مردم ایران همان طور که نقش داشتن احمدی‌نژاد در سختگیری‌های بی‌حاصل اجتماعی را باور نکرده‌اند و نقش نداشتن او را در نابسامانی‌ بازار ارز و سکه باور کرده‌اند، به همین علت نقش محوری رئیس‌جمهور را در طراحی و اجرای عملیات علیه تحریم گسترده غرب بر ضد ایران عزیز باور کرده‌اند و نیز مطمئن هستند رئیس‌جمهور که واقع‌نگری را با آرمانگرایی گره زده، هیچ‌گاه برای حل و فصل تنازعات غیرضروری در عرصه بین‌الملل، به آنچه که کوته‌نظران آن را سازش با امریکا خوانده‌اند، تن نخواهد داد.
ایرانیان، نام احمدی‌نژاد را معادل ساده‌زیستی، پاکدستی، عدالت‌گرایی و ظلم‌ستیزی می‌دانند و لذا تلاش پادوهای مافیای قدرت- ثروت برای خائن جلوه دادن اسطوره خدمت، بی‌حاصل و البته مایه رسوایی هر چه بیشتر پرده‌نشینانی است که با ترفندهای اخیر خود مشغول فراهم ساختن زمینه بازگشت دوباره باند اشرافیت و نخوت به صحنه مدیریت اجرایی کشور می‌باشند.
چند سال طول کشید تا در اوج دروغ‌پردازی کینه‌توزان و غوغاسالاری فریب‌خوردگان، تفاوت ماهوی شخصیت و نگاه احمدی‌نژاد در مقایسه با رویکرد و اهداف جماعتی که همواره در حوزه اجتماعی، سختگیر در حوزه اقتصادی، تمامیت‌خواه و در حوزه سیاست خارجی، سازشکار بوده‌اند، روشن شود. طی دو سال گذشته هزاران خبر جعلی و تحلیل انحرافی درباره احمدی‌نژاد و یارانش در رسانه‌های آشکار و پنهان وابسته به چند باند به هم پیوسته منتشر شد، اما امروز که نتایج نظرسنجی همین سامانه‌ها به رؤیت گردانندگان آن می‌رسد، خستگی به تنشان می‌ماند، وقتی درمی‌یابند که پس از هزینه کردن میلیاردها تومان پول و صرف حدود دهها هزار ساعت وقت برای تخریب و تذلیل احمدی‌نژاد و ارعاب یارانش، اکنون او در نظر ایرانیان، کسی است که هیچ شباهتی به عناصر و باندهای ضدولایت فقیه، اشرافی، مردم گریز، سازشکار، بی‌عرضه، جناح‌گرا و تن‌پرور ندارد. ویژه‌خواران کهنه‌کار و تازه‌کار تصور می‌کردند با انجام صدها عملیات سیاسی، رسانه‌ای، اقتصادی و امنیتی، نه تنها می‌توانند از اسطوره شدن احمدی‌نژاد جلوگیری کنند بلکه خواهند توانست او را به‌عنوان عامل همه ناکامی‌ها و نابسامانی‌ها در نزد مردم ایران معرفی کنند و براساس همین پیش‌بینی غلط، در متلاطم کردن بازار و اقتصاد مملکت سنگ‌تمام گذاشتند تا هم از رهگذر فروش ارزها و سکه‌های احتکار کرده خود سود کلانی به جیب بزنند و هم با مقصر جلوه دادن رئیس‌جمهور در این ماجرا، او را به اندازه‌ای تخریب کنند تا به قول خودشان از چشم مردم بیفتد و پدیده‌ای به نام «ادامه احمدی‌نژاد» مجال ظهور و بروز نیابد. اهمیت این ناکامی‌ها زمانی دو چندان می‌شود که یادمان می‌آید احمدی‌نژاد مأمور به سکوت است و چنانچه روز شکستن سکوت فرابرسد، تلخکامی ناکامان و مجازات آنان توسط مردم عبرت‌آموز خواهد شد.
این روزها معلوم شده است که تحریم‌کنندگان غربی و اتهام‌زنندگان به احمدی‌نژاد در داخل دو حلقه به هم پیوسته از یک زنجیره هستند که در پیشبرد یک هدف شیطانی، مکمل یکدیگر عمل کنند. آیا خط متهم کردن دکتر احمدی‌نژاد به سازش با امریکا، با خط تحریم اقتصادی، بانکی، نفتی و بیمه‌ای کشورمان هماهنگ و همسو نیستند؟
بدون تردید مقاومت احمدی‌نژاد در برابر بدخواهان اسلامیت و جمهوریت، تحت هدایت‌ها و حمایت‌های رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و پشتیبانی ملت هوشیار قدرشناس ایران عزیز و اسلامی ادامه خواهد داشت.

٭ معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور
http://www.inn.ir/NSite/FullStory/News/ ... 942&Rate=0
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
"

Present, HASAN BARATY, anga2009, FREE MAN, كيارش, saeedjiji, kingday

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

توسط FREE MAN » چهارشنبه 12 مهر 1391 18:03

آقا من تسلیم . راستش من دیگه قاطی کردم . طبق گفته های شما الان دست سپاه و جناه راست و چپ و تمام قوای دوگانه باقی مانده و آمریکای جنایتکار و اسراییل خونخوار و تمام عوامل مزدور و غیر مزدور و کلیه نهادهای امنیتی و دلالان و سوداگران اقتصادی و مردم دنیا پرست و مال اندوز و پیرزن هفتاد ساله و جوان چهارده ساله و مراجع تقلید و بانک جهانی و سوئیفت و رسانه های جمعی و فردی و تحریم کننده های ایران و خورزوق خان !! و من و بقیه دوستان توی دست همه تا ایشون رو زمین بزنیم . اخه چرا ؟؟؟؟ اقا ما نفهم ، سپاه و وزارت اطلاعات چرا با امریکا و انگلیس دست به یکی کردن تا مملکت رو نابود کنن ؟ ایشون مگه چکار کرده که اونها راضی شدن با دشمن دست دوستی بدن ؟؟؟؟؟؟؟
در مورد قانون اساسی که شما دوستان رو دعوت به خوندنش می کنید، مگه قانون اساسی  ایشون رو ملزم به اجرای قوانین مصوب مجلس نکرده . پس چرا ایشون از انجامش سر باز میزنه ؟ فکر کنم یه توصیه ای هم به ایشون بکنید بد نیست .
آخه چی بگم . از بقال و چقال گرفته تا حقوق دانهای تراز اول مملکت و نماینده های مجلس همه دارن میگن شرایط فعلی به خاطر سو ء مدیریت ایشونه اونوقت شما همه رو متهم میکنید بجز ایشون واقعا برام جالبه .
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL, ne13, Cloor Master, DJ Dani, Java, samsun, nima-rad, Tiger_II, Mohammad 1985

Major II

Major II

نماد کاربر
563

تشکر کرده: 258 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 اسفند 1385 04:54

آرشيو سپاس: 1326 مرتبه در 369 پست

توسط mj_piremard » چهارشنبه 12 مهر 1391 18:42

با سلام
وقتی همه گفتن نزارین پرونده ایران بره شورای امنیت گفتن رفت که رفت وقتی قطعنامه صادر شد همین آقای احمی نژاد گفت کاغذ پاره قرار بود دلار رو کاغذ پاره کنه 52 اقتصاد دان مملکت اومدن گفتن این وضع به جاهای باریک میکشه کسی واسشون تره هم خورد نکرد.
حالا برای این که سال آخر برای این که خودشو موجه جلوه بده و یکی مثل خودش دوره بعد رای بیاره داره هر کاری میکنه داره همه رو زیر سوال میبره همین آقا نبود که میگفت تحریم ها هیچ تاثیری نداره وزیر همین آقا نبود میگفت نمیتونن نفت ما رو تحریم کنن  همین آقا نبود که آقای بهمنی رو نشوند رو صندلی بانک مرکزی همین آقا نبود که کلا" استقلال بانک مرکزی رو ازش گرفت همین آقا نبود که قانون هدفمندی یارانه ها رو بشکل ناقص بی قائده قانون و غیر اصولی اجرا کرد خوب به نظرتون مقصر اصلی کیه مگه دولت متولی بازار ارز نیست اگه چند نفر تونستن به راحتی بیان بازار ارز رو دست بگیرن پس آقای احمدی نژاد چرا هنوز خودشو رییس جمهور گرفته چسبیده به این صندلی لا مسب حالا این همه بی تدبیری و بی مسئولیتی رو مردم باید جور بکشن کسی با آقای احمدی نژاد کاری نداره این مردم هستن که باید گرونی و تورم رو به دوش بکشن از همون اول که اومد روی کار همش میگه یه عده نمی زارن ایشون و دولتش کار کنن خوب این یه عده چه کسایی هستن ؟
چه خوب خوند حرف دلمو

سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mj_piremard تشکر کرده اند:
Solaiman, DJ Dani, Tiger_II, FREE MAN, FARSHAD.ADL, samsun, Motimann, sevrous, Mohammad 1985

Major II

Major II

no avatar
472

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 2586 مرتبه در 419 پست

توسط samsun » چهارشنبه 12 مهر 1391 21:55

زیباکلام: این وضعیت باعث فلج شدن اقتصاد کشور می‌شود/ در اوج جنگ هم شرایط بهتر از این بود

یک عضو هیات علمی دانشگاه تهران با تحلیلی از شرایط بد اقتصادی کشور و نابسامانی در حوزه ارزی گفت که وضعیت پیش آمده ضعف و ندانم کاری و بی مسئولیتی سه قوه را به خوبی نشان می دهد چرا که طی این مدت قادر به کنترل بازار اقتصادی و افزایش قیمت‌های غیر مرسوم در حیطه ارز نشده‌ و از حل و فصل این مشکل عاجز مانده‌اند.

صادق زیبا کلام در گفت‌وگو با سایت خبری قانون، با انتقاد از نوسانات قیمت ارز یادآور شد: جهش بی سابقه قیمت ارز در جامعه از نظر روانی تبعات منفی زیادی دارد و اثرات مخرب آن در کوتاه مدت بسیار زیاد است و باعث فلج شدن اقتصاد کشور می‌شود و در خرید و فروش کالاهای مختلف اثرات منفی زیادی دارد.

این تحلیلگر موضوعات سیاسی تاکید کرد که وضعیت پیش آمده ضعف و ندانم کاری و بی مسئولیتی سه قوه را به خوبی نشانمی‌دهد چرا که طی این مدت قادر به کنترل بازار اقتصادی و افزایش قیمت‌های غیر مرسوم در حیطه ارز نشده اند و از حل و فصل این مشکل عاجز مانده‌اند.

کشورهای اروپایی هم بحران دارند، ولی به مردم اجازه اعتراض می‌دهند

عضو هیات علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه برخی کشورهای غربی و اروپایی نیز با مشکلات اقتصادی مواجه هستند این شرایط مدیریتی در ایران، قابل مقایسه با نوع مدیریت در آن کشورها نیست تاکید کرد: کشورهایی مثل پرتغال، اسپانیا، یونان و لهستان با بحران اقتصادی مواجه شده اند ولی به هیچ وجه شرایط این سیاست خارجی غلط دولت نهم و دهم عامل تنگنای اقتصادی و سیاسی است کشورها شبیه به شرایط ایران نیست چرا که در این کشورها به مردم اجازه اعتراض و راهپیمایی و انتقاد از سیاست‌های غلط مسئولان دولتی داده می‌شود در حالی که در کشور ما مردم حق هیچ گونه اعتراض و اظهار نظری ندارند.

این تحلیلگر سیاسی یادآور شد: اینطور که به نظرمی‌رسد بخش‌هایی از نظام اجرایی یا حاکمیت در حال انتقام گیری و تسویه حساب سیاسی از یکدیگرند و شاهدیم از درون جبهه اصولگرا برخی افراد رسماً دولت را متهم می‌کنند که قصداَ اجازه داده اقتصاد کشور بحرانی شود.

وی خاطر نشان کرد: دیدگاه دیگری که در خصوص شرایط اقتصادی وجود دارد نظر شخص الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی است که مقصر نابسامانی‌های اقتصادی را دولت و شخص احمدی نژاد می‌داند و با این اظهارات قصد دارد همه مسئولیت این شرایط را به گردن شخص احمدی نژاد بیندازد.

زیبا کلام سومین دیدگاه را مربوط به دیدگاه افراد تندرو و رادیکال در جریان اصولگرا دانست و افزود: تندروها و افراد رادیکال سعی دارند مسئولیت همه مشکلات اقتصادی کشور را به گردن آمریکا و اسرائیل بیندازند و با این اتهامات از مجلس و دولت رفع مسئولیت می‌کنند در صورتی که کشورهای اروپایی گرفتار شده در بحران اقتصادی، هیچ یک از مردم جامعه گرفتار حس حقارت و بغض و کینه شده‌اند نیروهای خارجی را در مشکلات اقتصادی مقصر نمی دانند.

در اوج جنگ تحمیلی هم شرایط اقتصادی بهتر از این بود

وی در پاسخ به اینکه؛ آیا کشور تاکنون با چنین بحران اقتصادی مواجه بوده است؟ ادامه داد: تا جایی که می‌دانم حتی در اوج جنگ تحمیلی هم با چنین شرایط بد اقتصادی مواجه نبوده ایم و اوضاع کشور در دوره جنگ بهتر از این بود. در آن شرایط هم می‌توانستیم نفت خود را به سایر کشورها صادر کنیم و با همه قوا در برابر رژیم عراق بایستیم و شاهد چنین شرایط آشفته‌ای نباشیم.

این تحلیلگر سیاسی افزود: متاسفانه امروزه فقط با بحران اقتصادی مواجه نیستیم بلکه با بحران در حوزه بین المللی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی روبه‌رو شده ایم.

در اوج ترورها هم مردم با این حجم از بغض و کینه مواجه نبودند

زیبا کلام تاکید کرد که کشور دچار حس حقارت، بغض و کینه نسبت به یکدیگر شده است و حتی در زمانی که کشور با انبوه ترورها مواجه بود، با این حجم بغض عظیم از بغض و کینه مردم نسبت به یکدیگر مواجه نبودیم و این ساده انگاری است که نادران و دوستانش همه مسئولیت شرایط بحرانی کشور را به دوش احمدی نژاد بیندازند.

وی با اشاره به اظهارات اخیر الیاس نادران، گفت: با اظهارات نادران موافق نیستم چرا که سعی دارد همه بار مسئولیت را به گردن قوه مجریه بیندازد و از این موضوع غافل است که در کشور ما مردم حق هیچ گونه اعتراض و اظهار نظری ندارند کشور درگیر تحریم‌هاست و در حال حاضر صادرات نفتی ما به نیمی از صادرات گذشته خود رسیده است.

این فعال سیاسی، با انتقاد شدید از نادران گفت که نادران نمی خواهد قبول کند که در آشفتگی بازار اقتصادی، تحریم‌ها هم اثر گذار بوده است ضمن اینکه شعارهایی که درباره اقتصاد مقاومتی برای مردم سر می‌داد را خودش باور کرده است.

تحریم ها نتیجه سیاست خارجی آقایان از سال ۸۴ است

وی سیاست خارجی دولت نهم و دهم را مورد انتقاد قرار داد و تصریح کرد: سیاست خارجی که نادران و همفکران اصولگرایش طی دولت نهم و دهم اجرا کرده اند باعث به وجود آمدن مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها شده است و سیاست خارجی که آقایان طی سال ۸۴ تاکنون در پیش گرفته اند، باعث موضع گیری جامعه بین المللی علیه ایران شده است بنابراین اینگونه اظهار نظرات، فرار از جلو است.

تقصیرها را گردن کسی می‌اندازند که زیر علم وی سینه می‌زدند

این عضو هیات علمی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه احمدی نژاد کسی است که نادران و همفکرانش زیر علم وی سینه می‌زدند و همه کارهایش را تاییدمی‌کردند، حالا چه شده که اصولگرایان تغییر موضع داده و همه گناهان را به گردن وی می‌اندازند؟!

زیباکلام یادآورشد: درست است که سیاست و رفتارهای احمدی نژاد معقول، پخته و سنجیده نبوده است ولی درست نیست که سایر قوا همه مسئولیت مشکلات به وجود آمده را به گردن وی بیندازند.

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samsun تشکر کرده اند:
Solaiman, FREE MAN, كيارش

Major

Major

no avatar
664

تشکر کرده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 3 شهریور 1386 14:02

آرشيو سپاس: 1755 مرتبه در 488 پست

توسط ramin-am » چهارشنبه 12 مهر 1391 22:47

اینجا هم دکتر دارن تلاش میکنن خودشون رو مظلومترین آدم بازی نشون بدن که به نظر من این هم بازی هست که دارن وجهه مخالفان خودشون رو بد میکنن .
من میخوام بدونم کشور ما وسط جنگ نظامی هم اینقدر مشکل افتصادی نداشت  چطور شده الان دولت عاجز شده از اداره امور اقتصادی
حالا یکی به ما نشون بده رکود اقتصادی جهانی که تو بوق کرنا کرده بودن توی ایران اصلا نبود از کجا سر از ایران در اورد ؟ نمیخوام دیگه موضوع رو به بعضی جاها بکشونم ولی آقای امیر حسام عزیز بسه دیگه جقدر مقاومت میکنی نمیدونم ولی نمیشه از جنگ قدرت داخل ایران چشم پوشیدو یک طرف این جنگ هم مجلس و دولت هستش و این وسط کسی جز مردم آسیب نمیبینه .
به رویاهایت بی اندیش ..........

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ramin-am تشکر کرده اند:
Solaiman, FREE MAN, Mohammad.Jafar, DJ Dani, Cloor Master, Motimann

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

توسط FREE MAN » پنج شنبه 13 مهر 1391 01:01

پیشنهاد آتش بس
سلام
میخواستم یه مطلبی بنویسم ولی دیدم دردی رو دوا نمیکنه ؛
من فکر میکنم با پستهایی که می زنیم فقط جو سایت رو داریم خراب می کنیم و بجای جو رفاقتی قبل، داریم بذر دشمنی می کاریم . من به شخصه سعی می کنم دیگه توی این بحثهای جنجالی شرکت نکنم . گیر کردن به یه نفر و جهت گیری علیه اون باعث میشه شرایط بدتر بشه و تنها حاصل اینکار اینه که بجای اینکه بشنیم و بحث علمی بکنیم تا یه چیزی به علممون اضافه کنیم وقت تلف میکنیم و بحثهایی میکنیم که هیچ نتیجه ای نداره و فقط باعث دشمنی میشه .ما همینجا اگه بتونیم آقای x رو محکوم هم بکنیم وهمگی متفق القول به این نتیجه برسیم که اشکال از دولته باز هم هیچ تاثیری در حل مشکلات جاری نداره ، شاید بتونه فقط یه ذره دلمون رو خنک کنه ولی توی همین بحث ممکنه چند تا از دوستان رنجیده خاطر بشن که ارزشش رو نداره. من همینجا از جانب خودم آتش بس اعلام میکنم و از همه دوستان معذرت خواهی میکنم .
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
marshal1987, anga2009, Cloor Master, Mr.Amirhessam, Present

Captain II

Captain II

no avatar
493

تاريخ عضويت

يکشنبه 13 شهریور 1390 11:52

آرشيو سپاس: 5408 مرتبه در 512 پست

توسط marshal1987 » پنج شنبه 13 مهر 1391 01:20

با نظر دوستمون "FREE MAN"  در مورد رفتار دوستانه تر و حفظ صمیمیت موافقم.

جناب امیر حسام  برای همه ما محترمه قطعاً چون صداقت و جسارت  داره در بیان نظراتش و دفاع از اون...   اینو میگم چون احساس میکنم کمی تنها مونده توی این مورد با اینکه میدونیم دوستان دیگری توی این فروم هم عقیده با ایشونند ... (حالا شاید کاملاً هم منطبق نباشه نظرشون ولی مشترکاتشون اینقد هست که نمی بایست تنها می موند امیرحسام.....)

دوستان مخالف امیر حسام هم زیادند که البته خیلیاشون رعایت میکنند بعضی مسائل رو تا کدورت پیش نیاد و گرنه جناب (نمیگم حالا) که قطعاً ضرر مالی بسیاری از این ماجرا بهش وارد شده خودش دلش خونه...

در باره ارز و دلار نظر زیاده ولی من خودم الان بیشترین بحث رو اونم به صورت تخصصی در سایت Applyabroad.org/forum  دنبال میکنم... که سایت دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از کشوره... شاید هیچکی مثل این دوستان آسیب ندید از این ماجرا ولی باز بحثا حاشیه نمیره و سعی میشه روی موضوعات مفید در همین زمینه که کمک میکنه به همه متمرکز شه...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب marshal1987 تشکر کرده اند:
FREE MAN, Cloor Master, Mr.Amirhessam, reza4087, Present

Major

Major

no avatar
664

تشکر کرده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 3 شهریور 1386 14:02

آرشيو سپاس: 1755 مرتبه در 488 پست

توسط ramin-am » پنج شنبه 13 مهر 1391 11:39

دوستان درسته ایشون تنها موندن ولی متاسفانه متاسفانه دوستانی هستند که هر چی ما میگیم برمرگیردن و محکوم میکنن به کار شکنی و بهانه گیری . ولی واقع بینانه نگاه کردن رو از ما انتظار دارن و خودشون چی . نه تنها مسله ارز و تورم مسایل دیگه مثل تجهیزات نظامی چقدر بحث میشه و آخرش باز محکوم میشیم . منم دوست ندارم جو رو به سمت تشنج درگیری عقاید بکشم و بحث ها کاملا دوستانه باشه ولی گاهی در مقابل چشم پوشی ها و تعصب دوستان بیش از اندازه عصبانی میشم . واقع بینانه بحث کنیم من نمیگم تنها دولت مقصر هست  ولی دوستان میخوان کاملا تبرعه کنن که اون هم  از نظر من امکان نداره .
به رویاهایت بی اندیش ..........

Major I

Major I

نماد کاربر
686

تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مهر 1389 19:24

آرشيو سپاس: 1839 مرتبه در 485 پست

توسط saeedjiji » پنج شنبه 13 مهر 1391 12:56

آقا مشکل ما اقتصادی نیست ، مشکل فرهنگیه

ما نمیتونیم دو کلمه حرف با هم دیگه بزنیم ، از همون سطر اول شروع میکنیم به ناسزا گفتن و تهمت زدن به همدیگه که وامصیبتا چرا شما خلاف نظر من گفتی!

به خدا به جز این کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس ، توی هیچکدوم از فروم‌های خارجی نمیبینید نظیر این رفتار‌ها رو ، اونجا هر چقدر هم با هم کنتاک داشته باشن سعی میکنن ملاحضه جمع رو بکنن

زشته به خدا ، ادعامون گوش فلکْ پاره میکنه با تاریخ شش‌ هزار ساله ولی در عمل مثل ... (چی بگم والا )

بدبختانه بخش زیادش مربوط میشه به آموزش و پرورش که به جای آموزش مهارت‌های اجتماعی در مدارس تمام دقدقه‌شون شده دیکته و ریاضی!

خدا به خیر کنه

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد  , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saeedjiji تشکر کرده اند:
FREE MAN, zzvf, دموکراسی, Cloor Master, كيارش, FARSHAD.ADL, reza4087, Mr.Amirhessam, nima-rad, bravo, Present, Mohammad.Jafar

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

تهران

توسط Mr.Amirhessam » پنج شنبه 13 مهر 1391 15:32

سلام شاید من هم بنویسم بد نباشد

این ها بحث است و گفتگو،دوستی و رفاقت اگر قرار باشد قربانی اختلاف سلیقه های سیاسی شود که اسم دوستی و رفاقت نیست.
بنده با افراد زیادی در سنترال دوست هستم که نظراتشان 180 درجه مخالف من است،ازادی بیان هم همین را میگوید،نظر همه محترم است.

امیدوارم مشکلات کشور حل شود،در این فروم کسی نیست که عاشق ایران و ایرانی نباشد،همه هم یک هدف بیشتر ندارند،اعتلای کشورشان در سطح جهان و پیشرفت ملت ایران،انشالله به امید خدا و به  یاری مردم این مشکلات حل خواهد شد،ما همگی از یک نژاد و از یک اب و خاک هستیم...

در پناه خدا باشید :razz:
زنده باد بهار...
"

reza4087, saeedjiji, Present, anga2009, كيارش, marshal1987, edibk, zzvf, Goebbels, FREE MAN

Captain II

Captain II

no avatar
493

تاريخ عضويت

يکشنبه 13 شهریور 1390 11:52

آرشيو سپاس: 5408 مرتبه در 512 پست

توسط marshal1987 » پنج شنبه 13 مهر 1391 18:20

16 نفر از عوامل اختلال در بازار ارز بازداشت شدند

به گزارش خبرنگار قضایی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادستانی تهران، خرید و فروش ارز خارج از شبکه بانکی به صورت گسترده، خرید و فروش و قاچاق ارز، تشکیل باندهای سازمان یافته و انجام معاملات ارز به صورت صوری و غیر واقعی با هدف افزایش قیمت ارز به منظور تشویش اذهان عمومی و ایجاد اختلال در کسب و کار و بازار و تحصیل مال نامشروع از طریق اقدامات مذکور که باعث بالا بردن غیر منطقی نرخ ارز و متشنج کردن فضای ارزی کشور گردیده و موجبات تضییع حقوق مردم از جمله اتهامات نامبردگان است.

این گزارش افزود به عنوان مثال گردش مالی و موجودی حساب بانکی یکی از متهمان یادشده از طریق اقدامات مجرمانه مذکور ظرف یک سال اخیر بیش از یک هزار میلیارد تومان بوده است.

پایگاه اطلاع رسانی دادستانی تهران در خاتمه افزود در این پرونده متهمان دیگری نیز تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند که اطلاع رسانی در این زمینه متعاقبا صورت خواهد گرفت.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب marshal1987 تشکر کرده اند:
saeedjiji, zzvf, Mr.Amirhessam, anga2009, Present, FREE MAN, scientist66, كيارش, reza4087, Mahdi1944

قبلي