مردم را پر توقع کرده اید..!!! شعار من فلا میکنم،سر میدهی؟!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با جامعه شناسي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9190 بار
سپاس‌های دریافتی: 21157 بار
تماس:

مردم را پر توقع کرده اید..!!! شعار من فلا میکنم،سر میدهی؟!

پست توسط sinaset » شنبه 17 شهریور 1397, 11:08 am

بنام خدا
باسلام

این رئیس می اید و ان رئیس می رود! انکی قبلی که قبلا بد بود! از دوباره خوب میشود! و بازهم همین رویه نامفهوم ادامه پیدا می کند! با این تفاوت که اوضاع نیز بدتر از قبل میشود! هر سال بدتر از سال قبل! 

شعار من ..! از کجا با وجود امد! ایا شخصی که می گویید من فلا میکنم، من بمان ..! ایا به این فکر میکند،اکنون قرن 21 است! و در اوج فساد و اوج تکنلوژی ها هستیم، که شخص می تواند در عرض 24 ساعت شبانه روزی، از صبح تا شب فکرش به بشدت تغییر به چیزی دیگری دهد! و روی چیزی ثبات نداشته باشد

شاید در گذشته چنین نبود! اگر حرف گفته میشد، یا چیزی ماها و سالها تاثیر رو شخص می گذاشت! اما اکنون چنین نیست! شاید بعضی وقت ها ،طول تاثیر گذاری حرف به 1 ساعت هم نرسد، با این همه تکنولوژی و سرگرمی و حرف و  ..! 

شخصی که شاید تا همین دیروز خوب بود، اما بلافاصله با رفتن به شبکه ها اجتماعی 360 درجه تغییر وضعیت میدهد! و بطور کلی ضد مواضع قبلی که هیچ، ضد همه چیز میشود! 

اکنون در این جهان بی در پیکر! شما شعار من چنین میکنم اگر به من رای دهید! چنین میکنم! بمان میکم! 

سوال اینجاست، که تو کی هستی؟! اصلا رای هم اوردی، اینطور و به چنین شکلی! رایت ارزش ندارد! چون مردم بعد از رای دادن به سراغ کارهایشان میروند! هرچی که باشد! چه فساد یه نه فساد!(مهم نیست! چون گفت خودش حل میکند به تنهایی!) اما اگر فردا کوچیکترین کوچیکترین اتفاق افتاد، همش را گردن تو می اندازد! که با قدرت من دراوری می خواستی، مشکلات را حل کنی! بله انها مشکلات را گردن تو می اندازند! و تو نیز هی باید کیسه انها را پر تر کنی! و باج زیادی بدهی! 

اگر سر صدایی زیادی هم کردی... اخراجت میکنند! ضد همه چیز میشوند! چون تو اصول را رعایت نکردی! بخاطره رای اوردن، از شعار ها اصلی باهم بودن و مشکلات را حل کردن خارج شدی! اینقدر مسائل را نادیده گرفتی،

مسخره تر از این که در تریبون انتخاباتی گفته شود، مشکلات از رقیب ها و . می باشد! و اصلا حرفی از مردم زده نمی شود؟! یعنی نمی دانند در بین مردم عده زیاد هستن،در حد میلیون که باندها قویی پارتی و پول و سرمایه و .. دارن! اصلا سبک مردم این است که به سمت فساد حرکت میکنم! ایا برایشان سخت بود در رابطه با این کارها مردم صحبت کنند؟! حتا جراعتش هم نداشتن! چون رای میخواستن!

شخصی حرف قشنگی میزد! می گفت زمان قبل از سال 57 ! .. پول بهشان نمیدادند! ولی کار میکردند! ولی اکنون پول میگرن و کارهم نمی کنن! برای اینکه توقع مردم رو هم بالا بردید با این سبک مدیریتی!

حالا هرچه که بدهی هم باز ناراضی هستن!هرکسی هم سر کار بیاید و حتا چندصد حکومت هم عوض بشود! بازهم همین هست که هست! و اوضاع بدتر خواهد شد! هرچه جلوتر میریم! که بخشی از مربوط به جهان امروز است!

و کسانی که قصد دارن به ریاست جایی برسن به این نکته دقت نمی کنند،که جهان امروز،متفاوت تر از قرن ها و حتا 10 یا 20 سال پیش است! و امروز کسی ممکن است،ساعت اول روز حرف بزند و چند ساعت بعد اصلا فراموش کند چه گفته! چون غرق هزاران سرگرمی و مشکل و .. می باشد! که در گذشته اصلا چنین چیزی نبوده!

تنها راه مدیریت کشور بر اساس سبک فساد انگیز جهان امروز.. این است،قدرت به نحو صحیح و درست در کشور پخش باشد! و هر استان و هر شهر و هر روستا و هر شخص، پشتبانه قدرتی و مالی داشته باشد! و همه به نوعی ناظر باشند! تا هرکس وظیفه خودش را درست انجام نداد،فوری همه به ان اشکال بگیرن! و نگذارند کسی حق دیگران رو بخورد و یا بگیرید! و مسئله را قبل از شکل گرفتن نابود کنن!

و هیچ رئیس حق ندارد منم به راه اندازد! بجایی این کارها قانوین صحیح به وجود بی اورد و سازکارها به وجود بیا اورند! که قدرت بالاتر برود! و هرکس هرجا که بود! خود را جزیی از اعضا کشور بداند! و اگر اشکالی در نقطه به وجود امد، احساس وظیفه کند و مشکل را گزارش بدهد یا خودش به کمک ادم شهرشان منطقه اشان با توجه به قدرتی که از طریق کشور به او داده،حل کنند!

نه مثل امروز باشد،که هرچه میشود! بگویید رئیس جمهور بیاید درستش کند! فلا نهاد بیاد درستش کن! و ...!

مثل ان مطلب طنز بود! که می گفت،فقط یک ایرانی که می تونه اشغال از پنجره ماشین پرت کنه تویه خیابان و بعد بگه، خیابان ها خارج رو ببین چقدر تمیزه!

بله..

همه باید .. باشن! نه فقط شما! چون فردا انها میگویند خودش گفت! پس خودش بیاید درستش کند! ..

و این سبک مدیریتی بازهم ادامه پیدا کند! تا 10 سال دیگه ، مشکلاتمان از 100 میلیون، به رکورد 1 میلیارد میرسد! ( و البته فکر کنم،دیگه چیزی هم از نمونده باشه!)

باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

ارسال پست

بازگشت به “جامعه شناسي”