کار مشترک سامسونگ و Tracker در آفریقای جنوبی: عرضه نرم‌افزار

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 352
تاریخ عضویت: یک شنبه 15 آبان 1390, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

کار مشترک سامسونگ و Tracker در آفریقای جنوبی: عرضه نرم‌افزار

پست توسط a_gadget » چهار شنبه 9 فروردین 1391, 12:11 pm

تصویر
سامسونگ با همکاری Tracker، یکی از کمپانی‌های مطرح در زمینه ردیابی وسایل نقلیه، برنامه‌ای جدید با نام SHOUT را معرفی کرد. این برنامه برای موبایل‌های آندرویدی ساخته شده است و سعی دارد تا با ایفای نقش در کمپین SHOUT SA، به کاهش جرم و جنایت در آفریقای جنوبی یاری برساند.

کمپین SHOUT SA توسط دو تن از نوازندگان محلی آفریقای جنوبی راه‌اندازی شده است. این دو، پس از آنکه Lucky Dube، یکی از چهره‌های مطرح آفریقای جنوبی، در پی وقوع یک جرم جان خود را از دست داد، برای ایمن‌تر ساختن این کشور این کمپین را راه‌اندازی کردند. نرم‌افزار SHOUT هم در تلاش است که به عنوان بخشی از این کمپین، اهداف آن را تحقق بخشد.

در همین راستا Deon Liebenberg، مدیر عامل سامسونگ الکترونیک شعبه آفریقای جنوبی،‌ عنوان کرد: «جرم و جنایت همچنان یکی از مواردی است که زندگی روزانه را در آفریقای جنوبی تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. با توجه به این موضوع و با در نظر گرفتن رشد روز افزون صنعت موبایل و این مسأله که گوشی‌های هوشمند به سرعت در حال تبدیل شدن به انتخاب اصلی کاربران هستند،‌ ما به این نتیجه رسیدیم که می‌توانیم در مقابله با جرم و قانون‌شکنی، نقشی ایفا کنیم…»

مدیر بازاریابی Tracker نیز، با ابراز خرسندی از ایفای نقش در کمپین SHOUT SA و نیز ساخت برنامه Samsung SHOUT، از تأمین آسایش و امنیت مردم آفریقای جنوبی در هنگام رانندگی، به عنوان یکی از اهداف شرکت خود یاد کرد.

برنامه SHOUT، که از ماه آوریل برای دانلود رایگان در فروشگاه Samsung Apps قرار خواهد گرفت، دارای ۳ قابلیت اصلی است: درخواست کمک (SOS)، جستجوی جرم‌ها (Crime Search) و Hotspot Notification. کاربران همچنین می‌توانند با استفاده از برخی امکانات دیگر برنامه، از جمله ارسال کمک‌های مالی، علاوه بر تأمین امنیت خود، به مبارزه با وقوع جرم نیز بپردازند.

قابلیت SOS به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از یک کلید داخل برنامه (‌و همچنین یک ویدجت بر روی صفحه اصلی موبایل)، درخواست کمک فوری کنند. این موارد شامل: آمبولانس، آتش‌نشانی و پلیس می‌شوند. برنامه با کمک جی‌پی‌اس گوشی موقعیت فرد را به نزدیک‌ترین مرکز پلیس، ایستگاه آتش‌نشانی یا مرکز اورژانس می‌فرستد.

نرم‌افزار SHOUT دارای یک نقشه هم است که جرم‌های به وقوع پیوسته، بر روی آن ثبت می‌شوند و کاربر می‌تواند به جزئیات حادثه دسترسی پیدا کند.امکان جستجو بر حسب مکان، نوع و بازه زمانی وقوع جرم نیز وجود دارد. همچنین این نرم‌افزار، با استفاده از جی‌پی‌اس دستگاه موبایل، می‌تواند به کاربر در هنگام ورود به منطقه وقوع جرم هشدار دهد.

منبع:http://hellosmartphone.wordpress.com/2012/03/27/%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d8%b4%d8%aa%d8%b1%da%a9-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af-%d9%88-tracker-%d8%af%d8%b1-%d8%a2%d9%81%d8%b1%db%8c%d9%82%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d9%86%d9%88%d8%a8%db%8c/

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”