در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

2132

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 39 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

TuneUp Utilities 2007

توسط Mr.Amirhessam » يکشنبه 15 بهمن 1385 01:05

ژان بقوسيان
نشريه عصر شبکه - دی ۱۳۸۵ شماره 42

اشاره :
ويندوز معمولاً به خوبي و بدون مشكل كار نمي‌كند و اين امر وقتي بيشتر نمايان مي‌شود كه تعداد برنامه‌هاي نصب شده روي سيستم افزايش پيدا مي‌كند. شركت‌هاي زيادي روي اين موضوع كار مي‌كنند تا خطاها و مشكلات ويندوز را به حداقل برسانند و سرعت و كارايي سيستم را به حداكثر افزايش دهند.
ويندوز معمولاً به خوبي و بدون مشكل كار نمي‌كند و اين امر وقتي بيشتر نمايان مي‌شود كه تعداد برنامه‌هاي نصب شده  روي سيستم افزايش پيدا مي‌كند. شركت‌هاي زيادي  روي اين موضوع كار مي‌كنند تا خطاها و مشكلات ويندوز را به حداقل برسانند و سرعت و كارايي سيستم را به حداكثر افزايش دهند. از امكانات اين نرم‌افزار، جلوگيري از بيش چهارصد خطاي رايج در ويندوز است. با اين نرم‌افزار همچنين مي‌توانيد در ظاهر ويندوز تغييراتي ايجاد نماييد؛ مثلاً تصويري را كه در موقع بالا آمدن ويندوز نمايش داده مي‌شود، عوض كنيد.

با امكان اسكن خودكار سيستم، سرعت كامپيوتر بسيار بالاتر خواهد بود. اگر برنامه‌هايي داريد كه در پاك كردن آن‌ها با مشكل مواجهيد، اين نرم‌افزار به ياري شما خواهد شتافت. اگر از اينترنت استفاده مي‌كنيد، احتمالاً سرعت شما بهينه نيست و اين برنامه آن را بهينه مي‌كند. حتي اطلاعات پاك‌شده توسط اين برنامه قابل بازيابي هستند. اگر اطلاعات مهمي داريد كه مي‌خواهيد به طور ايمن از هاردديسك پاك شوند و قابل بازيابي نباشند، اين كار نيز با اين برنامه امكان‌پذير است.

يكي از دلايل كند شدن كامپيوتر، وجود فايل هاي زائد، موقتي و تكراري است كه آن‌ها نيز با اين برنامه قابل شناسايي و پاك‌سازي هستند. به‌طور خلاصه، اين نرم افزار ارزش امتحان كردن را دارد.
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 7 مهمان