در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 24 آذر 1387 16:22

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 8 پست

Re: فریمویر‌هاي پشتيبان گرفته شده با TWRP براي GLX G4

توسط reza_ahwaz_26 » جمعه 12 مهر 1392 13:12

z2z.z2z

سلام
با برنامه sp flash too  فورمت رو که بزنی چند گزینه میاد یکیشون فرمت nvram مشکل imei حل میشه.
ولی ری استورش نمیدونم چطوری. الان من این کار رو کردم گوشی سیم رو میشناسه و imei نداره

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
34

تاريخ عضويت

شنبه 7 اردیبهشت 1392 10:45

آرشيو سپاس: 38 مرتبه در 16 پست

توسط slayer_saw » شنبه 13 مهر 1392 08:22

reza_ahwaz_26 نوشته است:سلام
من موفق شدم نصبش کنم ولی متوجه یه مشکلی شدم. واون اینکه برنامه هایی که ویجت دارن مثل lock screen  ویجیتشون نمیاد. تو قسمت ویجیت میرم ویجتشون وجود نداره

دوست عزیز شما بعد از نصب رام باید وارد تنظیمات شده و از قسمت storage وارد قسمت perferred inastall location شده و گزینه let the system decide رو انتخاب کنید تا نرم افزارهای جدیدی که نصب میکنید به انتخاب خود سیستم نصب شوند.برای ویجت ها هم باید بدونید که وقتی شما برنامه ای رو نصب میکنید برای استفاده از ویجیت ها باید این برنامه حتما در خود گوشی باشد  وقتی به کارت sd انتقال داده میشه ویجیت ها هم ناپدید میشن
[B][B]پشت این نقاب یک جسم وجود نداره, یک آرمانه و آرمان‌ها فراتر از آن هستن که بمیرن[/B][/B]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب slayer_saw تشکر کرده اند:
3122171, reza_ahwaz_26, pooyan.kh, Mahdi1944

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تاريخ عضويت

توسط reza_ahwaz_26 » دوشنبه 22 مهر 1392 21:25

سلام
گوشی من زیاد هنگ میکنه شما هم همچین مشکلی دارید؟

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
117

تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 20:19

آرشيو سپاس: 39 مرتبه در 32 پست

توسط ebaskar » سه شنبه 23 مهر 1392 11:18

سلام
1-فایلها را نمیشه لینک مستقیم بدید یا مثلا در MediaFire آپلود کنید و یک تیکه باشه؟
2- این مشکل هنگ مربوط به این فریمور هست؟
3- ایا  روت شده؟
4- سرعتش چطوره؟
5- همه سنسورها و اجزای گوشی کار میکنه؟
6- این فریمور از کجا اومده؟ کسی کوک کرده یا شرکت داده بیرون؟
7- در مجموع پیشنهاد میدید نصب کنیم یا نه؟
ممنون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ebaskar تشکر کرده اند:
3122171

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
34

تاريخ عضويت

توسط slayer_saw » شنبه 27 مهر 1392 15:37

دوستانی که از GLX G4 با فریمویر های نسخه پایین تر استفاده میکنند میتونن از این فریمویر جدید نسخه GLX_G4_V2.3.5_20130920 با استفاده از کاستوم ريکاوري‌ TWRP و ریستور کردن این فریمویر رو روی گوشیشون داشته باشن
من گوشیم سری 1.2 هستش و این فریمویر رو خود نمایندگی برام فلش زده و هیچ مشکلی درش ندیدم تمامی برنامه ها و سیستم به خوبی کار میکنند
روش نصب:
1-اول از همه در sd card گوشیتون این پوشه ها رو به ترتیب بسازید TWRP\BACKUPS\GLX_G4_MT6577
2-فریمویر دانلود شده رو از حالت فشرده خارج و بعد پوشه GLX_G4_V2.3.5_20130920 را در GLX_G4_MT6577 کپی کنید
3-کاستوم ریکاوری TWRPرو روی گوشی توسط SP_FlashTool فلش بزنید
4- با نگه داشتن کلید های power و Volume UP وارد ریکاوری بشید و از منوی wipe گزینه FACTORY RESET رو اجرا کنید
5-وارد بخش  RESTORE در صفحه اول ریکاوری شده و گزینه GLX_G4_V2.3.5_20130920 را لمس کرده و در صفحه بعد نوار پایین صفحه swipe to restore را کشیده و صبر کنید تا عمل restore به پایان برسه
6-مجدد از منوی wipe گزینه internal storage و بعد گزینه FACTORY RESET رو اجرا کنید
7-گوشی را خاموش و باطری رو در بیارید و بعد روشن کنید و از فریمویر جدید لذت ببرید

لینک دانلود فریمویر از سرور مدیافایر (تک پارت)

http://www.mediafire.com/download/k9kfjd3blmp98gl
[B][B]پشت این نقاب یک جسم وجود نداره, یک آرمانه و آرمان‌ها فراتر از آن هستن که بمیرن[/B][/B]

reza_ahwaz_26, gozalco, Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 27 مهر 1392 19:07

slayer_saw,  
لينک فريموير جديد در پست اول قرار گرفت
صميمانه از زحمات شما سپاسگزارم  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
gozalco

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تاريخ عضويت

توسط reza_ahwaz_26 » پنج شنبه 16 آبان 1392 00:11

با سلام
من فرمویر GLX_G4_V2.3.5_20130920 رو روی گوشی ریختم. همه چیزش خوبه. ولی مشکلی که متوجه شدم گوشیم داره usb tethering کا نمیکنه. هر وقت کابل usb رو وصل میکنم مینویسه که کابل وصل است تیک را بزنید. ولی تیکش غیر فعاله. کسی این مشکل رئ داره؟؟؟ راه حلی واسش هست ؟؟؟

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 23:53

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 4 پست

توسط mahdirg » شنبه 18 آبان 1392 16:03

سلام . آیا امکان داره این فرمور رو از طریق کاستوم ریکاوری cwm  که در سایت هستش نصب کرد ؟ اگر نمیشه ، می تونم کاستوم ریکاوری twrp  رو از طریق کاستوم ریکاوری cwm  که الان روی گوشیم نصب هستش اول آپدیت کنم بعد از فرمور گفته شده در بالا استفاده کنم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 18 آبان 1392 17:12

mahdirg,  
خير، اين بکاپ براي TWRP هست. اما اگر CWM نصب داريد به راحتي ميتونيد پکيج آپديت با استفاده از ريکاوري TWRP مربوط به گوشي خودتون رو دانلود و با استفاده از CWM نصب کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
mahdirg

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 23:53

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 4 پست

توسط mahdirg » دوشنبه 20 آبان 1392 10:27

سلام ، از slayer_saw به خاطر بکاپ که گرفتن و از آقا مهدی ( mahdi1944) به خاطر راهنماییاشون ممنون  :)  ، من این رام جدید رو روی گوشیم نصب کردم و از هنگ کردن و غیره هم فعلا که خبری نیست.
یک سوال هم داشتم : موقعی که می خواستم این رام رو استفاده کنم از کل سیستم قبلی با همون TWRP  بکاپ گرفتم اما متاسفانه یادم رفت از sms  هام و علی الخصوص contacts  گوشیم بطور جداگانه بکاپ بگیرم ، آیا راهی هست که این دو قسمت ( sms , contacts)  رو از توی اون بکاپ کلی استخراج کنم؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdirg تشکر کرده اند:
Mahdi1944

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
34

تاريخ عضويت

توسط slayer_saw » پنج شنبه 23 آبان 1392 21:22

mahdirg نوشته است:سلام ، از slayer_saw به خاطر بکاپ که گرفتن و از آقا مهدی ( mahdi1944) به خاطر راهنماییاشون ممنون  :)  ، من این رام جدید رو روی گوشیم نصب کردم و از هنگ کردن و غیره هم فعلا که خبری نیست.
یک سوال هم داشتم : موقعی که می خواستم این رام رو استفاده کنم از کل سیستم قبلی با همون TWRP  بکاپ گرفتم اما متاسفانه یادم رفت از sms  هام و علی الخصوص contacts  گوشیم بطور جداگانه بکاپ بگیرم ، آیا راهی هست که این دو قسمت ( sms , contacts)  رو از توی اون بکاپ کلی استخراج کنم؟

ممنون دوست عزیز.در رابطه با مشکلتونم در مورد بکاپ فریمویر قبلی گوشیت اگه از اطلاعات دیتا به همراه اطلاعات سیستمی بکاپ رو گرفتی باشی یعنی اگه تیک همه گزینه های بخش بکاپ twrop رو زدی باشی فکر کنم بشه sms&contacts ها رو برگردوند ولی اول باید همون بکاپ رو ریستور کنی و بوسیله یه نرم افزار مانند go backup ازشون بکاپ بگیری و مجدد فریمویر جدید رو نصب کنی. شما یه مشورتی هم با آقا mahdi1944 انجام بدین اگه ایشون هم تأیید کرد این روش رو انجام بدین.موفق باشید

mahdirg, Mahdi1944

Major II

Major II

no avatar
18

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 18 آذر 1386 10:16

تبریز

آرشيو سپاس: 13 مرتبه در 7 پست

توسط gozalco » جمعه 1 آذر 1392 21:17

سلام
خسته نباشید
ممنون از فریموراتون
آیا glx app. center کار می کند یا دکور است؟
گوشی منکه اصلا ارور میده از روز اول

در ضمن این فریمور چرا تقویم نداره؟

ممنون

قبليبعدي