در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Major

Major

نماد کاربر
210

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 خرداد 1390 01:10

آرشيو سپاس: 207 مرتبه در 95 پست

فریمویر‌هاي پشتيبان گرفته شده با TWRP براي GLX G3

توسط mohammadmun62 » پنج شنبه 16 آبان 1392 07:40

سلام
فریمویر 2.6.4 یرای گوشی های G3 آماده شده که توسط کاستوم ریکاوری TWRP که مخصوص گوشی های GLX هست میتونید این فریمویر را روی گوشی نصب کنید.
این نسخه برای گوشی هایی است که نسخه فریمویر پایین تری استفاده میکنند.

روش نصب
اول کار  کاستوم ریکاوری  TWRP رو از لینک زیر دانلود و روی گوشی توسط  SP Flash Tool  فلش بزنید.طبق آموزش زیر(البته این برای دوستانی است که از ریکاوری رسمی گوشی و یا نوع دیگر استفاده میکنند.کسانی که این ریکاوری روی گوشی آ«ها نصب هست نیازی به این کار ندارند)

لینک دانلود      http://www.mediafire.com/?s9c75bwkyiqz5mz
لینک آموزش    glx-mtk-t107002.html

چون احتمال داره این نسخه فریمویر با سنسور نور و تماس شما مشکل داشته باشه که احتمال اون بسیار بسیار زیاد هست
پس بهتره بعد از نسب ریکاوری TWRP ، این مراحل رو بروید و بعد فریمویر جدید رو نصب کنید.

1. بعد از نصب ریکاوری TWRP(البته این برای دوستانی است که از ریکاوری رسمی گوشی و یا نوع دیگر استفاده میکنند) با گرفتن کلید ولوم بالا و فشردن کلید پاور به ریکاوری بروید.

2. به منوی Backup رفته و از گوشی خود بکاپ بگیرید.

3. گوشی را روشن کرده و در مموری کارت خود و در آدرس TWRP\BACKUPS\GLX_G3_MT6577 دنبال فایلی به نام  boot.emmc.win گشته و آنرا جایگزین فایلی با همین نام در فریمویر 2.6.4 دانلود شده بکنید.

4. حالا تمام فایل های فریمویر جدید را جایگزین فایل های بکاپ گرفته شده در آدرس TWRP\BACKUPS\GLX_G3_MT6577 در مموری کارت خود بکنید.

5. گوشی را خاموش کرده و با نگه داشتن کلید های power و Volume UP وارد بخش ریکاوری بشید و از منوی wipe گزینه FACTORY RESET رو اجرا کنید.

6. وارد بخش  RESTORE در صفحه اول ریکاوری شده و پوشه ای را که اکسترکت کردید و در TWRP قرار داده بودید را انتخاب کرده و در صفحه بعد نوار پایین صفحه swipe to restore را کشیده و صبر کنید تا عمل restore به پایان برسه.

7. مجدد از منوی wipe گزینه internal storage و بعد گزینه FACTORY RESET رو اجرا کنید.

8. گوشی را خاموش و باطری رو در بیارید و بعد روشن کنید و از فریمویر جدید استفاده کنید.

نکته مهم:بعد از این مراحل و نصب فریمویر جدید،اطلاعاتتون در حافظه گوشی پاک خواهد شد.پس بهتره قبل از این کار با نرم نرم افزار های بکاپ،از اطلاعاتتون بکاپ بگیرید.(پیشنهاد من نرم افزار GO backup است)

لینک دانلود فریمویر 2.6.4 که زحمت اصلاح و آپلود آنرا آقا Mahdi 1944  کشیدند
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

در ضمن جا داره که در اینجا از آقای حسین امینی تشکر کنیم که زحمت بکاپ گیری و ارسال اون رو به انجمن کشیدن

نکته پایانی اینکه انشالله آقا مهدی در آینده ای نزدیک  نسخه روت شده را در انجمن میگذارند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammadmun62 تشکر کرده اند:
Silver62, MASTER, Mahdi1944, persiandev, SMH, mehranya, mahtab1392

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: فریمویر‌هاي پشتيبان گرفته شده با TWRP براي GLX G3

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 16 آبان 1392 12:53

mohammadmun62,  
به رسم قدرداني درجه‌ي شما يک درجه ارتقا پيدا کرد. اين نسخه رو من نصب کردم، فريموير "اصلي" و فريموير "پيشنهادي ما" رو هم اماده کردم که يکي آپلود شده و ديگري هم تا امشب انشاالله اپلود خواهد شد.
اين نسخه هم دقيقا مانند نسخه‌ي 2.6.2 مشکل سنسور نور رو داره که راه حل اون هم دقيقا مشابه 2.6.2 هست و بايد کرنل 2.5.7 رو جايگزين کرد. در مورد تغييرات صورت گرفته هنور مطمئن نيستم. اما به نظر ميرسه مشکل فوکوس غير متعارف دوربين بهتر از قبل شده باشه. نمايشگر باتري هم هنوز مطمئن نيستم. اما به نظر ميرسه دقتش بهبود پيدا کرده باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
persiandev, Silver62, MASTER, Shahbaz

Major I

Major I

no avatar
56

تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 11:31

آرشيو سپاس: 46 مرتبه در 29 پست

توسط hosein4423 » جمعه 17 آبان 1392 15:04

بعد از این که تمام کارهاشو انجام دادید بهتره از طریق گوشی یه باز گشت به تنظیمات کارخانه بزنید (حسین امینی hosein4423 )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hosein4423 تشکر کرده اند:
Mahdi1944

Major

Major

نماد کاربر
210

تاريخ عضويت

سه شنبه 24 خرداد 1390 01:10

آرشيو سپاس: 207 مرتبه در 95 پست

توسط mohammadmun62 » جمعه 17 آبان 1392 19:18

سلامآقا حسین.پس شما در انجمن عضو هستید?فریمویر به صورت خام ارائه شده.نیازی نیست.باز هم از شما ممنونیم :razz:   :razz:  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammadmun62 تشکر کرده اند:
Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 17 آبان 1392 19:28

hosein4423,  
به رسم قدرداني، درجه‌ي شما ارتقا يافت  :D

mohammadmun62,  
فريموير Root, Swap, TWRP, Gapps براي اين گوشي ارائه شد. صمنا اين نسخه با SWAP با حجم 2.5GB ارائه شد و دوستاني که نميخواهند برنامه‌هاي اونها حذف بشه. قبل از فلش تيک ebr1 رو بردارند و يا اينکه بعد از نصب اين فريموير، پکيج SWAP با حجم 2GB که قبلا به صورت نسخه‌ي قابل نصب با کاستوم ريکاوري ارائه شده رو نصب کنند تا نيازي به فرمت نباشه. همچنين اين نسخه هم مانند 2.6.2 با سنسور نور مشکل داره که دوستاني که اين مشکل رو دارند بايد کرنل 2.5.7 رو استفاده کنند

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

persiandev, Shahbaz

Major I

Major I

no avatar
71

تاريخ عضويت

شنبه 19 مرداد 1392 13:36

آرشيو سپاس: 99 مرتبه در 47 پست

توسط علی محاوی » يکشنبه 19 آبان 1392 11:41

با سلام و خسته نباشید
من این فریمور رو نصب کردم مشکل گزارشهای الکی از درصد باتری حل شده اما الان جالب تر شده مثلا باتریم هر 10 دقیقه که باهاش کار میکنم 1 درصد کم میشه تنظیمات مصرف باتریم رو بهینه سازی کردم نور صفحه ای نمایش رو برروی خودکار گذاشتم اما بازهم مشکل داره---بازخورد صفحه تاچ در این فریمور خیلی بهبود پیدا کرده گوشی روان تر کارمیکنه و هنگ نمیکنه-واقعا از آقا محمود و حسین امینی تشکر میکنم بابت این کار :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:
و یک سوال من این رام رو JY3-MIUI_3.10.04 رو از نید روم دانلود کردم و روی گوشی با زحمت بسیار نصب کردم و کاملا رام بالا آمد و نکته جالب برای من تو این رام این بود (((که حافظه ای موقت یا همون رم از 478به 786 مگابایت افزایش پیدا کرد)) و دیگه این که((کیفیت دوربین خیلی افزایش داشت اون اندازه که فکر کردم دارم با دوربین گوشی سونی عکس میگیرم)) حالا چگونه بدون داشتن دسترسی به کرنل و یا تغییر در اون حافظه ای رم افزایش پیدا کرد

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 19 آبان 1392 18:46

علی محاوی,  
شما کرنل رام مورد نظر رو هم فلش زديد؟ اين موضوع در کرنل قابل تنظيم هست

MASTER, Shahbaz

Major I

Major I

no avatar
71

تاريخ عضويت

توسط علی محاوی » يکشنبه 19 آبان 1392 23:21

پس آقا مهدی نمیشه یه کاری کرد که کرنل اون رام رو نصب کرد رو رام اصلی که حافظه و دوربینش افزایش پیدا کنه.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 19 آبان 1392 23:36

علی محاوی,  
شما جواب من رو نداديد؟ اگر شما فريموير مورد نظرتون رو کامل فلش زديد، به اين معني که کرنل هم فلش زده شده، احتمالا همون کرنل با فريموير فعلي GLX هم سازگار خواهد بود و بوت خواهد شد

MASTER, Shahbaz

Major I

Major I

no avatar
71

تاريخ عضويت

توسط علی محاوی » سه شنبه 21 آبان 1392 12:34

من از کرنل خود جی ال ایکس استفاده کردم-من اینکارو کردم اول رام مورد نظر رو از طریق بوت ریکاوری .پاور+ولوم بالا. نصب کردم کامل نصب شد بعد گوشی رو ریست کردم دیدم گوشی بالا نمیاد روی آرم جی ال ایکس گیر میکنه و بعد 3 ثانیه ریست میشود به صورت خودکار تا این که با خودم گفتم از طریق فلش تولز گوشی رو فلش کنم همه کاراشو انجام دادم فقط تیک این گزینه تو فلش تولز رو برداشتم این گزینه---ANDROID--رو تیکش رو برداشتم چون این مربوط به سیستم عامله که کامل فلش شد و گوشی رو ریست کردم سپس بعد 10 دقیقه گوشی کامل امد بالا -توجه سیم کارت مشکل داره و برنامه ای آندروید روش نصب نمیشه

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 21 آبان 1392 14:02

علی محاوی,  
بله، تست کرديم اينجا الان. اين رام SWAP نکرده، بلکه Zram رو فعال کرده که داريم روي اون کار ميکنيم، Zram در وافع فشرده سازي خيلي سريع مموري به صورت اينلاين هست که باعث ميشه در عمل اطلاعات بيشتري رو بشه در رم نگهداري کرد و به نوعي افزايش کارائي خود رم هست. اگر بشه Zram رو فعال کرد هم بسيار عالي خواهد بود :D

Shahbaz, MASTER

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
44

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 19 مرداد 1392 13:59

شیراز

آرشيو سپاس: 33 مرتبه در 16 پست

توسط koorosh.r » چهارشنبه 22 آبان 1392 19:51

سلام و خسته نباشید

ببینید دوستان این عکس از صفحه گوشی منه

حالا من اگه ارتقا بدم چه تغییراتی پیش میاد.از همه مهمتر اینکه از گارانتی خارج میشه یا نه ؟

بعدي