صندلی داغ با حضور typhoon

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10132 بار

Re: صندلی داغ با حضور typhoon

پست توسط typhoon » شنبه 9 مهر 1390, 10:31 pm

البته ایگل هم نمیتونه

غلطه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

نگاهی به لیست پرنده های استفاده کننده در نیروی هوایی آمریکا بنداز
Old soldiers never die.They just fade away

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1604 بار
سپاس‌های دریافتی: 2353 بار
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » یک شنبه 10 مهر 1390, 7:10 pm

سلام.
منظورم ایگلیه که به من دادن.
حالا ولش کن.الان حاج ممد میاد میگه چت روم درست کردید!!!و با موکت بر میافته به جونمون.
(سوالات در پست بعدی)
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1604 بار
سپاس‌های دریافتی: 2353 بار
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » یک شنبه 10 مهر 1390, 10:13 pm

با درود فراوان و دوباره. تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

آقا مجتبی این سری آخر سوالات فوق الآبکی بنده میباشد. تصویرامیدوارم در این صندلی از چیزی از سوالات بنده ناراحت نشده باشید.یه چند تا شوخی هم کردم که البته شوخی های به جایی بود خدا وکیلی. تصویرحرف نابه جا توش نبود،بود؟(خودت جواب بده لطفا)

خب بگذریم...

ایران رو در یک خط توصیف کن

خوزستان

مهران(شهر مهران منظورمه)

اصفهان

شیراز

تهرون دود گرفته تصویر

مشهد

(با اجازه بزرگترا اسم چند تا لوس آنجلسی رو می پرسم)گوگوش

عارف

حاج آقا ابراهیم حامدی

حاج آقا حسن ستار(به نظر من ستار صداش از ابی یه ذره،یه کوچولو بهتره)

مستر امید

حبیب

حالا شعراشون...

ستاره دنباله دار

خاکی(ستار)

خاک(ستار)

زنگ حساب(ستار)

گل شوره زار(عارف)

حریق سبز(ابی)

تکیه گاه(ستار)

تکیه گاه(امید)

باران(امید)

دوست دارم(امید)

گل رویایی(امید)

بزن باران تصویر(حبیب)

ببار ای برف(حبیب)

مرد تنهای شب(حبیب)

خب حالا جو عوض میشه...

آواتارت رو از کجا آپلود کردی تصویر(شوخیه،می تونی جواب بدی،میتونی جواب ندی تصویر)

چرا پرچم ایران؟

از نام کاربری کی خوشت میاد(نترس،ما پشتتیم تصویر)

ایرانی مسلمان یا مسلمان ایرانی

به قول آقا رامین فرهنگ برهنگی یا برهنگی فرهنگی،به کدوم دچار هستیم(البته این تیکه ی آخرش از خودمه تصویر)

خلبانی یا ملوانی

اورلیکن یا شیلکا معمولی(اره ی اف-4 تصویر)

آزرا یا اوریون(تویوتا)

سوناتا یا کمری

سراتو جدید یا کرولا gli

کوپه یا جنسیس کوپه

جنسیس یا بی.ام.و 530

سانتافه سه و نیم لیتر(نه 2/7) یا پورشه کاین تصویر

نظرت راجع ب هامر ارزون،تویوتا اف.جی کروزر

لندکروزر نسل قبلی v8 یا لندکروزر نسل جدید v6

گل رز یا لاله

شاه طره یا بیدمشک

نعناع یا ریحون

به قول میلاد و خونواده ی مادریم قلیه ماهی و صبور تنوری(از اولی خیلی بدم میاد،دومی هم برام فرقی نمیکنه)

فست فود خونگی یا بیرون

قورمه یا قیمه

تصویر یا تصویر:

امکان جدید و عالی آپلود فایل از طریق سنترال

سایت فیلتر شده ی Add image to post سنترال

فضای نارنجی سنترال

و در آخر...

خود سنترال در 2 خط(اگه دو خط نشه انشا صفر تصویر)

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز،به عنوان آخرین پستم،امیدوارم روزگاری خوش،همراه با شادی و سلامتی زیر سایه ی پدر و
تصویر مادر گرامیتان داشته باشید. تصویر

تنکیووو وری ی ی ی ی ی ی ی تصویر

مهران سپهر،دانش آموز خلبانی

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر 

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط typhoon » دو شنبه 11 مهر 1390, 5:00 pm

Ph.Sepehr نوشته شده:با درود فراوان و دوباره. تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

آقا مجتبی این سری آخر سوالات فوق الآبکی بنده میباشد. تصویرامیدوارم در این صندلی از چیزی از سوالات بنده ناراحت نشده باشید.یه چند تا شوخی هم کردم که البته شوخی های به جایی بود خدا وکیلی. تصویرحرف نابه جا توش نبود،بود؟(خودت جواب بده لطفا)

سلام و درود بر شما

نخیر ، سوالات شما همه خوب و مناسب بودند.

خب بگذریم...

ایران رو در یک خط توصیف کن

ایران سرزمین مادری من.ایران مکانی که من در آن به دنیا آمده و رشد کردم.این جا سرزمینی است که مردمان آن از قدیم به یکتاپرستی و مهمان نوازی و بسیاری صفات زیبای دیگر معروف بودند.

خوزستان

فقط می تونم بگویم که تک تک ایرانیان به خوزستان و فداکاری های مردمانش تا ابد مدیونند.

مهران(شهر مهران منظورمه)

صحنه شدید ترین درگیری ها در زمان جنگ

اصفهان

مهد ادب و هنر و صنعت،خانه گربه وحشی ،حافظ همیشه بیدار آسمان ایران ، اف 14 تامکت
شیراز

خوشا شیراز و وصف بی مثالش
تهرون دود گرفته تصویر

شهر من ،شهری که هم زیبایی دارد و هم زشتی
مشهد

شهر امام هشتم و حکیم طوس و زعفران

(با اجازه بزرگترا اسم چند تا لوس آنجلسی رو می پرسم)گوگوش

عارف

حاج آقا ابراهیم حامدی

ستاره های سربی،شب نیلوفری

حاج آقا حسن ستار(به نظر من ستار صداش از ابی یه ذره،یه کوچولو بهتره)

مستر امید

حبیب

من مرد تنهای شبم

حالا شعراشون...

ستاره دنباله دار

خاکی(ستار)

خاک(ستار)

زنگ حساب(ستار)

گل شوره زار(عارف)

حریق سبز(ابی)

تکیه گاه(ستار)

تکیه گاه(امید)

باران(امید)

دوست دارم(امید)

گل رویایی(امید)

بزن باران تصویر(حبیب)

ببار ای برف(حبیب)

مرد تنهای شب(حبیب)

اونهایی رو که جواب ندادم یعنی گوش ندادم و علاقه ای ندارم.

خب حالا جو عوض میشه...

آواتارت رو از کجا آپلود کردی تصویر(شوخیه،می تونی جواب بدی،میتونی جواب ندی تصویر)

یادم نمیاد

چرا پرچم ایران؟

وطن یعنی چه آباد و چه ویران وطن یعنی همین جا ، یعنی ایران

نماد هر کشوری پرچم آن کشور است.

از نام کاربری کی خوشت میاد(نترس،ما پشتتیم تصویر)

مال رامین،برای دانیال

ایرانی مسلمان یا مسلمان ایرانی

ملیت و دیانت در این کشور با هم گره خورده و هر کس که بخواهد از هم جدایشان کند از بین می رود

به قول آقا رامین فرهنگ برهنگی یا برهنگی فرهنگی،به کدوم دچار هستیم(البته این تیکه ی آخرش از خودمه تصویر)

به هر دوش

خلبانی یا ملوانی

هر دوی اینها مهم و تاثیر گذار است

اورلیکن یا شیلکا معمولی(اره ی اف-4 تصویر)

اورلیکن

آزرا یا اوریون(تویوتا)

آزرا

سوناتا یا کمری

کمری

سراتو جدید یا کرولا gli

کرولا

کوپه یا جنسیس کوپه

کوپه

جنسیس یا بی.ام.و 530

بی ام و 530

سانتافه سه و نیم لیتر(نه 2/7) یا پورشه کاین تصویر

پورشه کاین

نظرت راجع ب هامر ارزون،تویوتا اف.جی کروزر

هامر
لندکروزر نسل قبلی v8 یا لندکروزر نسل جدید v6

نسل جدید با موتور کم مصرفتر
گل رز یا لاله

تصویر

شاه طره یا بیدمشک

بیدمشک

نعناع یا ریحون

ریحون

به قول میلاد و خونواده ی مادریم قلیه ماهی و صبور تنوری(از اولی خیلی بدم میاد،دومی هم برام فرقی نمیکنه)

نخوردم تا حالا

فست فود خونگی یا بیرون
بیرون

قورمه یا قیمه

هر دو
تصویر یا تصویر: تصویرتصویرتصویر

امکان جدید و عالی آپلود فایل از طریق سنترال

تست نکردم

سایت ف_*ل_ن*__ر شده ی Add image to post سنترال

فضای نارنجی سنترال

آرامش بخش است
و در آخر...

خود سنترال در 2 خط(اگه دو خط نشه انشا صفر تصویر)

سنترال محلی است که من ساعات بسیار خوبی رو در اون گذراندم.محلی است که مطالب زیادی از اون یاد گرفتم و می تونم بگم که خاطرات تلخ و شیرین زیادی از اون دارم.

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز،به عنوان آخرین پستم،امیدوارم روزگاری خوش،همراه با شادی و سلامتی زیر سایه ی پدر و
تصویر مادر گرامیتان داشته باشید. تصویر
     من هم از شما ممنونم 

تنکیووو وری ی ی ی ی ی ی ی تصویر

مهران سپهر،دانش آموز خلبانی

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر          

حاج ممد قبل از بستن تاپیک یک آماری بده یک چند خطی در و دل دارم

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط typhoon » دو شنبه 11 مهر 1390, 9:55 pm

سلام به تمام دوستان
از اون جایی که احتمال می دم دیگه کسی سوالی از من نداشته باشه،می خوام یک چند کلمه راجع به یک سری مسائل صحبت کنم ، دوستان البته اگر سوالی دارند من در خدمتشون هستم.
آقا اشکان پستی زدند و سوالاتی از من راجع به همسر آینده من پرسیدند که همون طور که حاج ممد هم گفت نحوه سوال کردنشون مناسب نبود.بنده اینجا فقط می خوام یک چند خطی در رابطه با نظرات شخصی خودم راجع به این مسئله و یک مسئله دیگر چند خطی بنویسم.

پیشاپیش از مدیریت سایت و بانوان فرهیخته و پاکدامن سنترالی بابت مطرح کردن یک سری مسائل عذر می خواهم.از مهشید خانوم عزیز هم به عنوان شخصی تحصیل کرده تقاظا دارم اگر مطلبی یا نظری در این رابطه دارند دوستان رو به فیض برسونندتصویر

دوستان جامعه ای که من میشناسم ،حتی توی همین تهران هزار رنگ و هزار فرقه،هنوز روی بسیاری از مسائل تعصب وحشتناکی داره.نه حتی بحث روابط خارج از چارچوب ازدواج،برای نمونه زنان بیوه و یا متعلقه،همه شما کم و بیش منظور من رو می فهیمید و می دونید منظورم چی هست.نگاهی که به این قشر از جامعه میشه ،متاسفانه بسیار بد و حتی می تونم بگم دور از جوانمردی و اصول شناخته شده اسلامی و انسانی است.این به نظر من ریشه در ناآگاهی و کم کاری های دستگاه های مربوطه دارد و البته کم مطالعه کردن و ناآگاه بودن مردم دارد.بحثی به نام دوستی دختر و پسر یک مورد و مسئله عادی و روتین در جامعه ماست اما متاسفانه بسیاری هنوز نمی توانند و یا نمی خواهند باور کنند که این مسئله جزء حقایق امروز جامعه ماست.
حتی اگر فکر کنیم که این مسئله یک تهدید و مشکل است ،تا زمانی که صورت مسئله را پاک کنیم و اصل وجود همچنین رابطه هایی را انکار کنیم،پس مشکلی نیست که بخواهیم حل کنیم.
داشتن روابط جنسی قبل از ازدواج از نظر شرعی دارای حکم مشخصی است.حال بایستی مشخص شود که علت این اتفاق چه بوده است.مسلما بایستی در صورتی که راهی برای بازگرداندن آن شخص به جریان عادی زندگی وجود داشته باشد،بایستی این کار انجام شود.من فکر می کنم،که بایستی آموزش های صحیحی در زمینه نحوه صحیح برقراری ارتباط به جوانان داده شود.به خدا که این جوانان پاک و معصوم اند و در صورتی که درست و صحیح هدایت شوند و لوازم و امکانات مناسب در اختیارشان قرار گیرد هیچ گاه از راه راست منحرف نمی شوند.من برای شما یک مثال می زنم،همین داستان مجموعه سی دی آشنای محبوب که اخیرا در داروخانه ها در حال توزیع است و ظاهرا فروش خوبی هم داشته،من مصاحبه مجله همشهری جوان با سازندگان این برنامه رو که همه پزشک و روانشناس هستند رو خوندم،یک موردش رو براتون می گم که متوجه بشید مشکل کجاست،خانوم روانشناسی در این مجموعه در مصاحبه گفته بود که یک روز جوانی به مطب ایشون میاد و خیلی عرض تشکر می کنه و به ایشون و توضیح می ده که به علت یک مسئله جسمی مربوط به همسرش که هیچ کدام هم اطلاعی از دلیلش نداشتند دو سال بوده که به همسر جوانش شک داشته تا این که با تهیه این سی دی و تماشای اون شک ایشون برطرف میشه.می بینید دوستان،نبود آموزش و ایجاد تعصب های الکی در این موارد چه قدر می تونه مشکل ساز باشه.خیلی نمی خواهم در این مورد با توجه به ملاحضات انجمن ادامه بدم،خوشحال میشم اگر دوستان هم نظری بدن.

بحث بعدی من هم کلامی با دوستان در رابطه با موضوع مورد علاقه خودم یعنی صنایع دفاعی است:
یک سری اخبار و اطلاع رسانی هایی در سالهای اخیر با توجه به حساس شدن بحث پرونده اتمی ایران در کشور انجام شده است.از همون ابتدا هم همیشه بحث بر سر خارجی و یا داخلی بودن این توانمندی ها وجود داشته و خواهد داشت.دوستان چه باور بکنیم و یا نه ریشه و سرآغاز بسیاری از محصولات دفاعی در کشور ما خارجی است.البته در سالهای اخیر،اقدامات بسیار خوب و قابل تقدیری در حوزه ارتقاء و البته ساخت یک سری از وسائل دفاعی در کشور انجام شده است ، اما عده ای از مسئولین به هر دلیل مسائلی رو گاها در رسانه ها مطرح می کنند که به هیچ عنوان حقیقت ندارد و ما رسیدن به اون نقاط راه زیادی در پیش داریم.بحثهایی مثل ناوهواپیمابر و جنگنده نسل 5 داخلی و................فقط می خواهم بگم که سعی کنیم بصیرتمون رو افزایش بدیم و در عین تاکید و دفاع از حرکات مثبت و نقاط قوت کشورمون از نقاط ضعف و مشکلات هم غافل نشیم.

زیاده عرضی نیست

قربان شما

Typhoonتصویر

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6680 بار
سپاس‌های دریافتی: 12070 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 12 مهر 1390, 3:06 am

چرا دوستان سوال نمی پرسن ؟! در صورتی که این روند ادامه داشته باشه صندلی تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد شد ! الان بیشتر شده گفتگوی یک یا دونفره ! سوال هست خودم میپرسم !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: Hell
سپاس‌های ارسالی: 1631 بار
سپاس‌های دریافتی: 1526 بار

پست توسط X.Nima » سه شنبه 12 مهر 1390, 10:06 pm

شاید من از دوستان نباشم، اما چند سوال دارم!

1. احساسی یا منطقی؟
2. نظرت راجع به احترام به عقاید دیگران و توهین نکردن به عقاید دیگران هرچند از نظر شما اون عقیده اشتباه باشه؟
3. به نظرت الان کسانی که در جایگاه ها هستن، واقعا لیاقتشو دارن؟
4. فکر میکنی حقت از زندگی بیشتر از این بود یا فکر میکنی همینم خیلیه؟
5. نظرت راجع به اونایی که بدون مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی مربوطه الان مشغول به کاری هستن در حالی که حق عده ای تحصیل کرده ی بیکار و دنبال کار رو میخورن؟
6. نظرت راجع به نمک نشناسی نسبت به اونایی که یه جورایی به انسان کمک یا خدمت یا آموزش دادن؟
(ممنون میشم اگه جوابا صریح و کوتاه یهنی در حد چند کلمه باشه)
  ...Death to All who Oppose the Horde, We Shall NOT be Destroyed. Shall NOT   نقطه. سر خط.... !...We'll Charge when Satan Laughs

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط typhoon » سه شنبه 12 مهر 1390, 11:08 pm

X.Nima نوشته شده:شاید من از دوستان نباشم، اما چند سوال دارم!

علیکم سلام

1. احساسی یا منطقی؟

سعی می کنم منطقی باشم
2. نظرت راجع به احترام به عقاید دیگران و توهین نکردن به عقاید دیگران هرچند از نظر شما اون عقیده اشتباه باشه؟
بستگی به نوع عقیده داره و این که اون طرف اون رو برای خودش نگه داره و یا بخواهد منتشرش کنه
3. به نظرت الان کسانی که در جایگاه ها هستن، واقعا لیاقتشو دارن؟

دوست ندارم همه رو با یک دید ببینم.افرادی هستند که درست در جای خودشون هستند اما متاسفانه در بسیاری از موارد شایسته سالاری جای خود رو به چیزهای دیگری داده
4. فکر میکنی حقت از زندگی بیشتر از این بود یا فکر میکنی همینم خیلیه؟

حقم بیشتر از این بوده و هست ، ولی براش تلاش نکردم،سعی می کنم در آینده این طور نباشم
5. نظرت راجع به اونایی که بدون مدارک تحصیلی یا مدارک تحصیلی مربوطه الان مشغول به کاری هستن در حالی که حق عده ای تحصیل کرده ی بیکار و دنبال کار رو میخورن؟

عرض کردم،وقتی شایسته سالاری نباشه میشه حکایت ضرب المثل در نبود پرتقال ،پیاز سلطان مرکبات است!!!!!
6. نظرت راجع به نمک نشناسی نسبت به اونایی که یه جورایی به انسان کمک یا خدمت یا آموزش دادن؟

بستگی به شرایط داره.در حال عادی حفظ احترام واجب است.
(ممنون میشم اگه جوابا صریح و کوتاه یهنی در حد چند کلمه باشه)

در پناه حقتصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » دو شنبه 18 مهر 1390, 6:17 pm

نظرت راجع به زود قضاوت کردن چیه؟

راجع به منظور کسی رو بد فهمیدن و بد قضاوت کردن؟

راجع به یکدندگی رو برداشت غلط خودمون از مطلبی؟

راجع به مدعی شدن ، بدون داشتن طلبی؟

راجع به حق و حقوق مظلوم؟چجوری میشه از ظالم گرفت این حق رو؟

نظرت راجع به عمل یه کسی که خودت ازش ضربه خوردی و شکستی ، ولی تو هم همون کار رو روی کس دیگه انجام دادی!

گل بی خار خداست ! توصیفش کن......حالا با توصیفی که کردی بگو چرا اگر به این قضیه ایمان داریم ، فقط خارهای هم دیگرو میشماریم؟؟چرا به بوی خوش گل توجه نمیکنیم و بخاطر خاری که داره حق زندگی رو ازش میگیریم؟

چرا فقط نیمه خالی لیوان رو میبینیم؟

اصلا نیمه پری هم وجود داره؟

چرا من؟ چرا ما نمیشیم؟

چرا همیشه باید بگیم آنها داشتند ، دارند ، خواهند داشت و ما ...

این چرا ها تمومی نداره.چرا؟

لطفا سطحی جواب نده ، چون فکر نکنم سوالات سطحی باشند تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط typhoon » سه شنبه 19 مهر 1390, 4:25 pm

ASHKAN95 نوشته شده:نظرت راجع به زود قضاوت کردن چیه؟

سلام ،عذر می خواهم که پاسخ دادن به طول انجامید.از اونجایی که این 3 سوال رو با هم به ماجرای اون پست مرتبط می دونم پس یک جا با هم جواب می دم.ظاهرا بنده بدهکار هم شدم.به هر حال ،اولا که مطرح کردن یک سری از مسائل در جامعه ما آن هم در جمع عرف جامعه نیست.این مسئله ای است که بنده در چند صفحه قبل هم برای شما توضیح دادم.پس اول سوال غلط و نامربوط.دوم این که بعد از حذف پست فرمودید مگر مشکلی داشت؟ که حاج ممد هم برای شما توضیح دادند و گفتند که مشکل چه بوده.سوم برداشت من غلط نبود،شما اشتباهی کردید و بایستی همین الان جلوی این روند اشتباه گرفته می شد و دیگه شاهد همچنین پستهایی نباید در سنترال باشیم.

مدعی شدن بدون طلبی یعنی رفتار بسیاری از کشورها در دنیا امروز،یعنی این که به بهانه یک دروغ ، یعنی هلوکاست سالهاست که تمام دنیا را عده ای به نام کشور!!! اسراییل دارند تیغ می زنند.

یادش بخیر،کارتون شوالیه های عدالت،ما شوالیه های عدالت قسم می خوریم که از مظلوم حمایت کرده ، بر ظالم بتازیم!!!! حق دادنی نیست،گرفتنی است.باید مبارزه کرد و در این راه از مشکلات و خطرات نترسید.در این راه باید آماده کشتن و کشته شدن بود.

نظرت راجع به عمل یه کسی که خودت ازش ضربه خوردی و شکستی ، ولی تو هم همون کار رو روی کس دیگه انجام دادی!

منظورت رو متوجه نمی شمتصویرتصویرتصویر

گل بی خار خداست ! توصیفش کن......حالا با توصیفی که کردی بگو چرا اگر به این قضیه ایمان داریم ، فقط خارهای هم دیگرو میشماریم؟؟چرا به بوی خوش گل توجه نمیکنیم و بخاطر خاری که داره حق زندگی رو ازش میگیریم؟

خداوند عظیم تر از توصیف نویسندگان و ذهن متفکران است ،این که انسانها چگونه با هم برخورد می کنند بر می گردد به طبیعت متفاوت انسانها.در این دنیا همه جور انسان وجود داره و این انسانها در برخورد با وقایع مختلف واکنش های متفاوت را دارند.

این دو تا با هم،اولا که جمع نبندید،اگر منظور شما جامعه فعلی ایران است باید به عرض شما برسونم که ما به صورت کلی یک جامعه عیب گیر و همیشه عاشق گذشته و پیرو ضرب المثل مرغ همسایه غاز است ، هستیم.مشکلات اخیر اقتصادی هم که شده مزید بر علت .بله نیمه پر هم وجود دارد،تن سالم داری،بیگانه بالا سرت نیست و خیلی مسائل دیگر

چرا من؟ چرا ما نمیشیم؟

بستگی به شرایط داره،این تویی که می خواهد با من ، ما شود کیست؟

این دو تا با هم،ملت تنبل و تن پرور ایران که فقط عادت کرده که پول نفت رو بگیره و بخوره همیشه از این نظریات توی ذهنش بوده ، هست و خواهد بود.این جامعه از لحاظ فکری دچار مشکل است.همون بحث آمار مطالعه خیلی از مسائل رو نشون می ده

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » سه شنبه 19 مهر 1390, 6:50 pm

typhoon نوشته شده:
ASHKAN95 نوشته شده:نظرت راجع به زود قضاوت کردن چیه؟

سلام ،عذر می خواهم که پاسخ دادن به طول انجامید.از اونجایی که این 3 سوال رو با هم به ماجرای اون پست مرتبط می دونم پس یک جا با هم جواب می دم.ظاهرا بنده بدهکار هم شدم.به هر حال ،اولا که مطرح کردن یک سری از مسائل در جامعه ما آن هم در جمع عرف جامعه نیست.این مسئله ای است که بنده در چند صفحه قبل هم برای شما توضیح دادم.پس اول سوال غلط و نامربوط.دوم این که بعد از حذف پست فرمودید مگر مشکلی داشت؟ که حاج ممد هم برای شما توضیح دادند و گفتند که مشکل چه بوده.سوم برداشت من غلط نبود،شما اشتباهی کردید و بایستی همین الان جلوی این روند اشتباه گرفته می شد و دیگه شاهد همچنین پستهایی نباید در سنترال باشیم.

ــــــــــ

اول اینکه اینجور مسائل اتفاقا باید در جمع مطرح بشه تا افراد ناآگاه ، آگاه بشن.بنده در صفحات قبل به علت تقصیر نکرده بسیار از شما عذرخواهی کردم.درسته؟
شما در اون سوالها قرار بود خودت رو جای شخصی قرار بدی که به تعدادی مشکل برخورده و واکنش خودت رو بیان کنی.نمیدونم چرا به شما برخورد؟
به نظر شما این چیزها نباید در جمع مطرح بشه ، به نظر بنده باید در جمع مطرح بشه.روند اشتباه عرفی هست که پیش رو داریم.
مطمئن باشید سکوت ، فساد رو کم نمیکنه ، تنها باعث میشه که افرادی که ناآگاه هستند ، بدون خواست خودشون در باتلاقی گیر بیفتند که هیچ موقع فکرشو نمیکردن.
من نمیدونم از چه نظر سوالات بنده برای یک مرد شکنجه روحی بود؟!!!مطمئن باشید اونقدر شعور دارم که به کسی بی احترامی نکنم و یا راجع به کس یا چیز خاصی نظر ندم.
شما همسر داری که ناراحت شدی؟اگرم داشتی نباید میشدی ، چون قرار بود خودتو جای کسی قرار بدی که یه سری مشکلات داره.اقا مجتبی به این میگن تعصب بی مورد.
شما در Pm مطرح کردی که این مسائل رو نباید بنده ی بیسواد بررسی کنم و باید کارشناسان و روحانیون و ... راجع بهش نظر بدهند.درسته؟
ولی امثال بنده ی بیسواد و افراد معمولی جامعه با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنند و کارشناسان و .... کمتر دچار این مشکلات میشن!!!چون کارشناس هستند
این رو هم بگم که در مرکز انجمن های تخصصی ، باید بحث های تخصصی بشه.فکر نکنم تخصص فقط توپ و تانک رو شامل بشه...
من و شما دو خط فکری کاملا متفاوت داریم.شما معتقدی اینجور مسائل زشته و ...
ولی بنده معتقدم صحبت و همفکری پیرامون این مطالب یکی از واجبات زندگی است.چون باعث میشه حداقل این مشکلات رو تجربه نکنی.فکر نکنم صحبت کردن راجع بهش دردناکتر از تجربه کردنش باشه!!!!البته این نظر منه

شما عقاید خودتو داری ، بنده هم عقاید خودمو دارم.احترام به عقاید دیگران از واجبات

در این میان یکسری صحبتهایی هم شد که کاملا ازش چشم پوشیدم.همون داستانهایی که شما فکر میکنی بنده زندگی اسونی داشتم و 24 ساعت در رفاه بودم و ...
فقط جهت اطلاع بگم شما شاید در کل عمرت اونقدری که بنده سختی کشیدم ، نکشیده باشی.حالا سنتون 10 برابر من باشه.اگر بخوام زندگی نامم رو بنویسم داستان احسان کم میاره از غم و غصه ...

در همین حد کافیه به نظرم

پس امیدوارم دیگر راجع به این موضوع پستی ارسال نشه.

مدعی شدن بدون طلبی یعنی رفتار بسیاری از کشورها در دنیا امروز،یعنی این که به بهانه یک دروغ ، یعنی هلوکاست سالهاست که تمام دنیا را عده ای به نام کشور!!! اسراییل دارند تیغ می زنند.

یادش بخیر،کارتون شوالیه های عدالت،ما شوالیه های عدالت قسم می خوریم که از مظلوم حمایت کرده ، بر ظالم بتازیم!!!! حق دادنی نیست،گرفتنی است.باید مبارزه کرد و در این راه از مشکلات و خطرات نترسید.در این راه باید آماده کشتن و کشته شدن بود.

منظورت رو متوجه نمی شمتصویرتصویرتصویر

[COLOR=#0c0c0c]ـــــــــــــــــــــــــــــــــ

منظورم این بود که به فرض ، شما از کار بنده ناراحت شدی ، ولی همین کاری که من کردم و باعث ناراحتی شما شده ، در مقابل شخص دیگری انجام میدی و اون رو ناراحت میکنی.

بی خار خداست ! توصیفش کن......حالا با توصیفی که کردی بگو چرا اگر به این قضیه ایمان داریم ، فقط خارهای هم دیگرو میشماریم؟؟چرا به بوی خوش گل توجه نمیکنیم و بخاطر خاری که داره حق زندگی رو ازش میگیریم؟

خداوند عظیم تر از توصیف نویسندگان و ذهن متفکران است ،این که انسانها چگونه با هم برخورد می کنند بر می گردد به طبیعت متفاوت انسانها.در این دنیا همه جور انسان وجود داره و این انسانها در برخورد با وقایع مختلف واکنش های متفاوت را دارند.

این دو تا با هم،اولا که جمع نبندید،اگر منظور شما جامعه فعلی ایران است باید به عرض شما برسونم که ما به صورت کلی یک جامعه عیب گیر و همیشه عاشق گذشته و پیرو ضرب المثل مرغ همسایه غاز است ، هستیم.مشکلات اخیر اقتصادی هم که شده مزید بر علت .بله نیمه پر هم وجود دارد،تن سالم داری،بیگانه بالا سرت نیست و خیلی مسائل دیگر

چرا من؟ چرا ما نمیشیم؟

بستگی به شرایط داره،این تویی که می خواهد با من ، ما شود کیست؟

[COLOR=#0c0c0c]منظور سوالو بد فهمیدی! منظورم عدم اتحاد بین خودمون بود

این دو تا با هم،ملت تنبل و تن پرور ایران که فقط عادت کرده که پول نفت رو بگیره و بخوره همیشه از این نظریات توی ذهنش بوده ، هست و خواهد بود.این جامعه از لحاظ فکری دچار مشکل است.همون بحث آمار مطالعه خیلی از مسائل رو نشون می ده

ـــــــــــــــــــــ

خیلی ممنون که بنده رو تن پرور و تنبل و بی مصرف معرفی کردی تصویرباز هم بد متوجه شدی!منظورم این بود چرا من و تو بخاطر یک ادم بی لیاقت باید مجازات بشیم و بخاطر کم کاری عده ای سود جو ، از باقی عقب باشیم(صحبتم کلی هست و سمت و سوی خاصی نداره)

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط typhoon » سه شنبه 19 مهر 1390, 11:46 pm

اگر از اصول گفتگو اطلاعی داشتی حرفی رو که در پی ام به شما زده بودم رو اینجا مطرح نمی کردی.
حاج ممد
قربون دستت،این تاپیک رو ببند،نخواستیم این صندلی رو.از تمام دوستان عذر می خواهم که در این مدت باعث انحراف و کج فهمی شون شدم

ارادتمند

تایفونتصویر

قفل شده

بازگشت به “صندلي داغ”