برنامه هاي گوشي هاي سري UIQ

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي سيمبيان به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
نمایه کاربر

پست توسط amirnadi » پنج شنبه 10 اسفند 1385, 3:01 pm

سلام بچه ها ، من چند وقتي بود اينجا سر نزده بودم ، چند روزي ميشه چندتا لينك توپ UIQ3 پيدا كردم كه براتون ميذارم ، اميدوارم حااااااااااااااااااااااااااااااااال كنين ، نظر هم يادتون نره ! :-)
مر 10+3+7+5+1+4
يا علي مدد

New Member
نمایه کاربر

پست توسط amirnadi » پنج شنبه 10 اسفند 1385, 7:30 pm

اولي يه Call Manager ، چيز خوبيه واسه بلك ليست درست كردن و ...

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

دانلود كنيد ، حال كنيد و نظر بديد !
مر 10+3+7+5+1+4
يا علي مدد

New Member
نمایه کاربر

پست توسط amirnadi » پنج شنبه 10 اسفند 1385, 7:34 pm

اينم نرم افزار SwissManager واسه مديرت بخشهاي مختلف گوشي و ديدن رم اينترنال و اكسترنال به صورت درايو D و C
نرم افزار خوبيه ، سرعتش هم بالاست ، لازم نيست 1000 ساعت وايسين تا يه قسمت رو باز كنه !

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

دانلود كنيد و از پي990 لذت ببريد !
نظر يادتون نره ...
مر 10+3+7+5+1+4
يا علي مدد

New Member
نمایه کاربر

پست توسط amirnadi » پنج شنبه 10 اسفند 1385, 7:51 pm

اونايي كه به پي990 گير ميدين واسه فارسي نخوندنش و ميگين به درد نميخوره ، اينم نرم افزاري كه ميتونيد باهاش فارسي بخونيد ، فارسي بفرستيد و نرم افزارهاي فارسي رو اجرا كنيد ، ديگه چي بهتر از اين ميخوايد ؟!
فقط قبل از نصب حتما كاراي زير رو انجام بديد .

اول تاريخ موبايلتون رو به نوامبر 2006 برگردونيد ، بعد نرم افزار رو نصب كنيد ، (حتما تاريخ رو عوض كنيد و گرنه نسخه ترايل ميمونه و بعد 10 روز ديگه اجرا نميشه.)
بعد از نصب از قسمت بالاي نرم افزار Enable Arabic رو فعال كنيد ، ازتون خواسته ميشه گوشي رو خاموش كنيد ، اين كار رو بكنيد و بعد از اينكه گوشي رو روشن كرديد تاريخ رو به حالت اول برگردونيد و كد زير رو در قسمت Enter Licens Code وارد كنيد و Via Sms رو انتخاب كنيد ، بعد از اون بعضي وقتا بهتون پيام ميده واسه ريجستري ولي توجه نكنيد و كار خودتونو بكنيد ، فقط تاريخ رو اول كار حتما برگردونيد به نوامبر و گرنه برنامه ترايل نصب ميشه و كد رو هم بديد فايده نداره !
دانلود كنيد ، از پي990 لذت ببريد ، نظر يادتون نره !
مر 10+3+7+5+1+4
يا علي مدد

New Member
نمایه کاربر

پست توسط amirnadi » پنج شنبه 10 اسفند 1385, 7:54 pm

حجم نرم افزار 441 كیلو بایته .
كد ريجستري نرم افزار بالا :

214457051231735 : سريال نرم افزار

دانلود كنيد ، حال كنيد و نظر بديد !
مر 10+3+7+5+1+4
يا علي مدد

New Member
نمایه کاربر

پست توسط amirnadi » پنج شنبه 10 اسفند 1385, 7:56 pm

اينم روش فرمت كردن p990 ، دقت كنيد كه اين روش فرمت هستش و يه وقت با مستر ريست اشتباه نگيرينش !

همه چیز هایی که میخوای داخل مموری داخلی (مثل فایل ها و عکس ها و contact ها و sms ها) رو یه back up بگیر
حالا مموری خارجی گوشی رو در بیار (فقط جهت اطمینان)

حالا اگه P990 هست فلیپ رو ببند (m600 که فلیپ نداره)
حالا این کد رو بزن:

بالا - ستاره - پائین - پائین - ستاره - پائین

(منظور از ستاره که همون دکمه * هستش - منظور از بالا و پائین هم چرخوندن جاگ کنار گوشی یک دونه به سمت بالا یا پائین هستش ، يعني يه تق بالا ، يه تق پايين)

پس شد

بالا * پائین پائین * پائین

حالا یه منو میاد که بهش میگن service menu
3 تا گزینه داره

اولیش service information هستش که یه سری اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری از گوشی بهتون میده

دومی service test هست که از لحاظ سخت افزاری گوشی رو تست میکنه (مثل lcd - keyboard - vibrator - speaker و غیره)

سومی نوشته

Format Internal Disk

شما با این گزینه باید کار کنید

(کاری که میکنه درایو c رو کامل فرمت میکنه و تمام اطلاعات سیستم عامل رو حتی دوباره میریزه
البته خطری نداره نه از لحاظ سخت افزاری نه از لحاظ نرم افزاری
فقط مراقب باشین که چیز هایی که لازم دارین از روی گوشی پاک نشه)

حالا انگاری گوشی از کارخونه در اومده
هر کاری دلتون خواست باهاش بکنید .
مر 10+3+7+5+1+4
يا علي مدد

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط dany20mh » پنج شنبه 10 اسفند 1385, 8:16 pm

amirnadi نوشته شده:اينم نرم افزار SwissManager واسه مديرت بخشهاي مختلف گوشي و ديدن رم اينترنال و اكسترنال به صورت درايو D و C
نرم افزار خوبيه ، سرعتش هم بالاست ، لازم نيست 1000 ساعت وايسين تا يه قسمت رو باز كنه !

دانلود كنيد و از پي990 لذت ببريد !
نظر يادتون نره ...

دوست عزیز بابت لینکی که دادی ممنون ، اما لینک این برنامه قبلا داده شده .

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط dany20mh » پنج شنبه 10 اسفند 1385, 8:25 pm

amirnadi نوشته شده:اونايي كه به پي990 گير ميدين واسه فارسي نخوندنش و ميگين به درد نميخوره ، اينم نرم افزاري كه ميتونيد باهاش فارسي بخونيد ، فارسي بفرستيد و نرم افزارهاي فارسي رو اجرا كنيد ، ديگه چي بهتر از اين ميخوايد ؟!
فقط قبل از نصب حتما كاراي زير رو انجام بديد .

اول تاريخ موبايلتون رو به نوامبر 2006 برگردونيد ، بعد نرم افزار رو نصب كنيد ، (حتما تاريخ رو عوض كنيد و گرنه نسخه ترايل ميمونه و بعد 10 روز ديگه اجرا نميشه.)
بعد از نصب از قسمت بالاي نرم افزار Enable Arabic رو فعال كنيد ، ازتون خواسته ميشه گوشي رو خاموش كنيد ، اين كار رو بكنيد و بعد از اينكه گوشي رو روشن كرديد تاريخ رو به حالت اول برگردونيد و كد زير رو در قسمت Enter Licens Code وارد كنيد و Via Sms رو انتخاب كنيد ، بعد از اون بعضي وقتا بهتون پيام ميده واسه ريجستري ولي توجه نكنيد و كار خودتونو بكنيد ، فقط تاريخ رو اول كار حتما برگردونيد به نوامبر و گرنه برنامه ترايل نصب ميشه و كد رو هم بديد فايده نداره !
دانلود كنيد ، از پي990 لذت ببريد ، نظر يادتون نره !

از بابت این لینک هم ممنون ، اما من به دوستان پیشنهاد میکنم که اصلا از این برنامه استفاده نکنند ، چون من یک بار تستش کردم و باعث شد که گوشی دیگه بالا نیاد ، البته بماند که درست شد ، اما سعی کنید چنین ریسکی رو انجام ندید چون من از دیگران هم میشنیدم برای اونها هم دردسر ساز شده بود .

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط dany20mh » پنج شنبه 10 اسفند 1385, 8:30 pm

amirnadi نوشته شده:اينم روش فرمت كردن p990 ، دقت كنيد كه اين روش فرمت هستش و يه وقت با مستر ريست اشتباه نگيرينش !

همه چیز هایی که میخوای داخل مموری داخلی (مثل فایل ها و عکس ها و contact ها و sms ها) رو یه back up بگیر
حالا مموری خارجی گوشی رو در بیار (فقط جهت اطمینان)

حالا اگه P990 هست فلیپ رو ببند (m600 که فلیپ نداره)
حالا این کد رو بزن:

بالا - ستاره - پائین - پائین - ستاره - پائین

(منظور از ستاره که همون دکمه * هستش - منظور از بالا و پائین هم چرخوندن جاگ کنار گوشی یک دونه به سمت بالا یا پائین هستش ، يعني يه تق بالا ، يه تق پايين)

پس شد

بالا * پائین پائین * پائین

حالا یه منو میاد که بهش میگن service menu
3 تا گزینه داره

اولیش service information هستش که یه سری اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری از گوشی بهتون میده

دومی service test هست که از لحاظ سخت افزاری گوشی رو تست میکنه (مثل lcd - keyboard - vibrator - speaker و غیره)

سومی نوشته

Format Internal Disk

شما با این گزینه باید کار کنید

(کاری که میکنه درایو c رو کامل فرمت میکنه و تمام اطلاعات سیستم عامل رو حتی دوباره میریزه
البته خطری نداره نه از لحاظ سخت افزاری نه از لحاظ نرم افزاری
فقط مراقب باشین که چیز هایی که لازم دارین از روی گوشی پاک نشه)

حالا انگاری گوشی از کارخونه در اومده
هر کاری دلتون خواست باهاش بکنید .

دوست عزیز بابت آموزشی که دادید ممنون ، اما این تاپیک برای معرفی برنامه و قرار دادن لینک اونهاست نه آموزش .

موفق باشید

Old Moderator
Old Moderator
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 24 بار
تماس:

پست توسط chamran » جمعه 11 اسفند 1385, 7:19 am

چرا همه اش مال p990 پس A925 چي؟
یا لثارات الحسین
ظهور نزدیک است

New Member
نمایه کاربر

پست توسط amirnadi » جمعه 11 اسفند 1385, 4:07 pm

اي بابا چه گيري دادي به ما !
1.من تمام چيزايي كه نوشتم خودم امتحان كردم ، حتي فرمت كردن رو و اون نرم افزار فارسي و من قول ميدم هيچ مشكلي پيش نياد ، تو خودت احتمالا يا پي990 نداري كه اين حرفا رو ميزني يا اين كارا رو نكردي كه ميگي مشكل ساز ميشه ، من همش رو انجام دادم و ميگم هيچ مشكلي واسه گوشيم پيش نيومده ، اگر هم حرفي ميزني با دليل بگو ، اين نرم افزار ها همه مال UIQ3 هستش و گوشي نه تنها چيزيش نميشه بلكه باعث استفاده ي بهينه از اون ميشه .

2.تو كه ميگي روش فرمت رو اينجا نذارم ، ببين آخه پي990 خيلي برنامه داره كه من اين آموزش رو جاي ديگه بذارم ؟؟؟؟؟!!!!
با اين كميه برنامه و آموزش من فكر ميكنم اگر تمام مباحث حداقل تا وقتي اينقدر نرم افزار ها كم هستن تو يه تاپيك سر جمع باشه كه همه بتونن يه جا به چيزايي كه ميخوان برسن خيلي راحت تره ، (همونطور كه گفتم تا وقتي كه نرم افزار ها و آموزش ها كم هستن)

3.اگرم ناراحتي سايت كه كم نيست ، اگه منطقه نظامي خود مختار واسه خودت تو اين تاپيك درست كردي و به كار همه هم كار داري ، سايت كه قحطي نيست من جاي ديگه و تو سايت ديگه اي لينك ميدم ، ولي بدون هيچ كدوم از اين لينك ها نه مشكلي بوجود مياره نه هيچ چيز ديگه اي ، همونطور كه گفتم من خودم هم پي990 دارم و هم همه ي اين كارا حت فرمت گوشي رو انجام دادم ، تو نميخواي استفاده كني بحث ديگه ايه ، به بقيه كار نداشته باش !

4.تازه وقتي ميگي اين نرم افزار فارسي مشكل داره خوب تو 2 تا لينك واسه نرم افزار فارسي بده .

5.موضوع آخر اينه كه لينك هايي كه من دادم خيلي كاربردي تر از Handy Safe , Hndy Day ... هست ، پس شما اول 4 تا نرم افزار فول ريجستر و كاربردي بده بعد در مورد بقيه ي لينك ها اظهار نظر كن ، آخه Handy Day , Handy Safe نه اينكه به درد نخور باشن ولي كم لازم ميشن ، آخه كي پسورد كارت دانشجويي يا عابر بانكش رو فراموش ميكنه ؟؟؟؟ :::P
اگر كسي اونو فراموش كنه خب پسورد Handy Safe رو هم فراموش ميكنه ؛ ::ns

6.پس شما بعد از اينكه دو تا لينك باحال دادي بيا و اظهار نظر كن ،

7.اين همه نظرتم تو يه متن ميتونستي بدي نه اينكه 2-3 تا پيام بدي .
ميخواي تعداد پيام هاي پستيت بالا بره راه هاي ديگه اي هم هست !!!!!!!!!!!!!! :::P

پس تا وقتي دليل قانع كننده و لينك كاربردي نداري لطفا :P

با عرض معذرت از ساير دوستان به خاطر يه كم لفظ تند ، :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
مر 10+3+7+5+1+4
يا علي مدد

New Member
نمایه کاربر

پست توسط amirnadi » جمعه 11 اسفند 1385, 4:12 pm

البته خاظر نشان كنم حرفاي بالا مربوط به نرم افزار هاي پي990 بود و هيچ ارتباطي به پي910 نداره ، برنامه هاي پي910 كه دادي خيلي هم خوبه . :smile:
مر 10+3+7+5+1+4
يا علي مدد

ارسال پست

بازگشت به “Symbian App”