در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
11

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 مهر 1392 08:51

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 5 پست

طریقه unroot گوشی

توسط hosseinimani » سه شنبه 7 آبان 1392 11:15

سلام . من یک گوشی اسکای دارم که با نرم افزار eroot روتش کردم. حالا میخام unroot کنم (چون فکر میکنم درست روت نشده) و از پکیجی که این بخش گذاشته شده گوشیم و روت کنم . چطور باید unroot کنم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: طریقه unroot گوشی

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 7 آبان 1392 15:41

hosseinimani,  
فريموير فعلي و مدل گوشي رو بفرماييد، در صورتي که فريموير فعلي معادل و يا قديمي‌تر از نسخه‌اي که در انجمن ارائه شده باشه ميتونيد اقدام به آپديت کنيد، در غير اين صورت به هيچ عنوان توصيه نميکنم فريموير قديمي‌تر رو روي گوشي با فريموير جديد‌تر فلش کنيد. بايد منتظر فريموير اصلي نسخه‌ي معادل و يا بالاتر از نسخه‌ي فعلي خودتون باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SMH, hosseinimani, CAPTAIN PILOT, ARafiee

New Member

no avatar
11

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 مهر 1392 08:51

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 5 پست

توسط hosseinimani » پنج شنبه 9 آبان 1392 18:43

Mahdi1944 نوشته است:hosseinimani,  
فريموير فعلي و مدل گوشي رو بفرماييد، در صورتي که فريموير فعلي معادل و يا قديمي‌تر از نسخه‌اي که در انجمن ارائه شده باشه ميتونيد اقدام به آپديت کنيد، در غير اين صورت به هيچ عنوان توصيه نميکنم فريموير قديمي‌تر رو روي گوشي با فريموير جديد‌تر فلش کنيد. بايد منتظر فريموير اصلي نسخه‌ي معادل و يا بالاتر از نسخه‌ي فعلي خودتون باشيد

سلام . گوشی من اسکای هست . مدل فریمور و از کجا باید ببینم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 9 آبان 1392 19:13

hosseinimani,  
متاسفانه هنوز فريموير اسکاي در اختيار ما قرار نگرفته. نسخه‌ي فريموير رو از Settings> About ميتونيد ببينيد. براي اين گوشي اگر قبل از روت بکاپ نگرفتبد ميتونيد با System tuner فايل SuperUser رو از سيستم دستي حذف کنيد تا گوشي از روت خارج بشه، اما شديدا اخطار ميکنم قبل از هر تغييري در رام گوشي با کاستوم ريکاوري يک بکاپ تهيه کنيد تا در صورتي که اشتباهي رخ داد و گوشي بوت نشد، امکان برگشت به حالت عادي و بوت شدن گوشي رو داشته باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, ARafiee