در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3101

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 22 بهمن 1385 16:25

آرشيو سپاس: 23546 مرتبه در 2452 پست

مشکل در پورت usb و فن cpu

توسط SAMAN » پنج شنبه 5 مهر 1386 23:11

با سلام به تمام دوستان کامپیوتر شناس
آقا من سیستمم رو دادم ویندوزشو مثلا عوض کنن بدتر نابودش کردن! 3 تا مشکل براش پیش اومده
1-فن CPU وقتی که وارد یه بازی تقریبا سنگین میشم صداش زیاد میشه تا حدی که بدنه کیس رو به لرزه در میاره!
2-پورت USB نصب نشده یعنی وقتی که خواستم آهنگ های موبایل رو تغییر بدم علی رغم نصب CD لازم موبایل, سیستم درایو L که همیشه مربوط به موبایل بوده رو بالا نمیاره اما صدای مربوط به اتصال کابل رو داره صدایی مثل لیپ
3-مودم هم علاوه بر اینکه نصب شده یه علامت ضربدر قرمز بین دوتا شکلک کامپیوتر افتاده اما من از START MENU وارد میشم و بعد وارد گزینه  CONNECT TO و بعد وصل میشه
سوال های اول و دوم خیلی برام مهمتره لطفا کمک کنید :sad:
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 5 مهر 1386 23:55

Fishbed جان
از کجا اطمينان داريد که فن CPU هست؟ البته در صورتي که موضوع به اين مربوط باشه هم اگر سيستم هنگ نميکنه مشکلي نيست و افزايش سرعت فن موضوع عجيبي نيست، پردازشهاي گرافيکي بسيار سنگين هستند و افزايش سرعت فن و يا فعال شدن فن کارت گرافيک موضوع منفي يا عجيبي نيست، البته چک کنيد دماي CPU بالا نباشه
در مورد USB هم وقتي فعال ميشه، يعني اينکه هم وصله و هم درايور خود USB کامپيوتر نصب هست
اما مشکل شما احتمالا به خاطر نصب نبودن درايور کابل DKU-2 هست، شما بايد اين درايور رو هم نصب کنيد، ميتونيد از خود سايت نوکيا دانلود کنيد
مورد مودم هم واضح نيست، در کجا اين موضوع رو ميبينيد؟ محل نصب درايورها يا در Connect To؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SAMAN

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1258

تاريخ عضويت

يکشنبه 10 دی 1385 00:01

www.ir-dl.ir

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 233 پست

توسط nt » پنج شنبه 5 مهر 1386 23:56

سلام Fishbed, عزيز
جواب سوال 1- فکر کنم که از طريق Setup سيستمتون گزينه CPU FAN SPEED را فعال کردن که هر وقت دما بالا ميره دور فن بيشتر ميشه و بالعکس اما لرزش کيس  :?

جواب سوال 2- براي اينکار هم يک بار ابتدا CD مادربرد را قرار داده و قسمت مربوط به Usb را نصب کنيد و بعد درايور موبايل را

جواب سوال 3- اون آيکون را فکر کنم منظورتون کنار ساعت را میگید که براي کارت شبکه هست و ربطي به مودم نداره و شما ميتونيد از Device Manager اون را Disable کنيد که از اونجا بره

موفق باشيد  :D

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nt تشکر کرده اند:
SAMAN

Major

Major

no avatar
584

تاريخ عضويت

سه شنبه 17 بهمن 1385 02:53

آرشيو سپاس: 76 مرتبه در 43 پست

توسط majidjon13 » جمعه 6 مهر 1386 00:32

دروود

با تشکر از پاسخ دوستان.

ايا اين مشکلات قبل از اينکه سيستم خود را براي تعويض ويندوز ببريد وجود نداشت؟؟؟

مخصوصا افزايش سرعت فن؟؟؟ ايا اين بازي که نجام ميدهيد را قبلا با اين سيستم انجام داده بوديد؟

به نظرم بايد به فرد مربوطه مراجعه کنيد و موضوع را پي گيري کنيد.

در مورد پورت usb  نيز فکر کنم به علت تعويض ويندوز و نصب به طور کامل نصب نشده است

همانگونه که nt اشاره کردند بوسيله سي دي مادر برد اقدام به نصب مجدد usb خود کنيد.

براي اطمينان از وضعيت usb  خود اين مسير را طي کنيد.

روي ماي کامپيوتر راست کليک کنيد.(ماي کامپيوتر در منوي استارت) سپس از گزينه propertise  

منوي hardware  را انتخاب کنيد و بعد از device manager در گزينه universal bus serial controller

usb هاي خود را چک کنيد.

البته در پايان بايد اشاره کنم مسول اين موضوعات فردي است که سيستم خود را براي تعمير برده ايد و موظف

است اين مشکلات نرم افزاري  را حل کند.

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

سه شنبه 27 مهر 1389 23:56

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re:

توسط zohrespidy » چهارشنبه 28 مهر 1389 00:18

majidjon13 نوشته است:دروود

با تشکر از پاسخ دوستان.

ايا اين مشکلات قبل از اينکه سيستم خود را براي تعويض ويندوز ببريد وجود نداشت؟؟؟

مخصوصا افزايش سرعت فن؟؟؟ ايا اين بازي که نجام ميدهيد را قبلا با اين سيستم انجام داده بوديد؟

به نظرم بايد به فرد مربوطه مراجعه کنيد و موضوع را پي گيري کنيد.

در مورد پورت usb  نيز فکر کنم به علت تعويض ويندوز و نصب به طور کامل نصب نشده است

همانگونه که nt اشاره کردند بوسيله سي دي مادر برد اقدام به نصب مجدد usb خود کنيد.

براي اطمينان از وضعيت usb  خود اين مسير را طي کنيد.

روي ماي کامپيوتر راست کليک کنيد.(ماي کامپيوتر در منوي استارت) سپس از گزينه propertise  

منوي hardware  را انتخاب کنيد و بعد از device manager در گزينه universal bus serial controller

usb هاي خود را چک کنيد.

البته در پايان بايد اشاره کنم مسول اين موضوعات فردي است که سيستم خود را براي تعمير برده ايد و موظف

است اين مشکلات نرم افزاري  را حل کند.

من کماکان با مشکل مواجهم. در device manager می زند که پورت ها درست کار می کنن اما این طور نیست.