در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
25

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 22 دی 1385 02:06

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط Shahrouz » شنبه 12 اسفند 1385 03:35

این دریافت کننده ی مادون قرمزه که به وسیله ی پرت usb به کامپیوتر وصل میشه . همین

Major

Major

نماد کاربر
841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » شنبه 12 اسفند 1385 18:43

ashubgar نوشته است:
Shahrouz نوشته است:این دریافت کننده ی مادون قرمزه که به وسیله ی پرت usb به کامپیوتر وصل میشه . همین
ممنون از توجه شما. يعني سنسور ريموت کنترل هستش ؟

اشتباها دکمه ی تشکر رو بجای نقل قول زدم!  :grin:

نه این یک درایو مادون قرمز هست با پورت (درگاه)  یو اس بی ، برای انتقال اطلاعات بوسیله مادون قرمز هست ،(که میگن سرطان زا هم هست ! و باید کم یا اصلا ازش استفاده نکرد )  

مثلا از یک دستگاهی که مجهز به مادون قرمز (اینفرا رِد ) هست مثل موبایل میخوایی اطلاعاتی رو از کامپیوتر بردارین یا به اون منتقل کنین از این وسیله استفاده میکنین

قیمت این وسیله هم  5_6  هزار تومان هست
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major

Major

نماد کاربر
841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » يکشنبه 13 اسفند 1385 03:35

مثل اینکه من اشتباه کردم ، متن زیرش رو نخونده بودم . وقتی گفتین تکنی ست و دی وی بی دقت کردم !

این همون رسیور ریموت کنترل دی وی بی هست !!  (یعنی ارتباط بین کنترل و کامپیوتر و برنامه پخش کانالها رو فراهم میاره/!)

یعنی چیزی شبیه اون چشمی که روی تلویزیون هست یا همون رسیورهای ریموت کنترل معمولی که تو جعبه اسکای استار ها هست

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان