مشکل با حافظه USB

در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

مشکل با حافظه USB

پست توسط hob » شنبه 2 تیر 1386, 7:25 pm

من جدیدا یه مشکل با حافظه usb خودم پیدا کردم که نمیدونم از کجاست.
یکی از این حافظه های یک گیگابایتی که هم MP3 پخش میکنه و هم به عنوان حافظه جانبی به یو اس بی وصل میشه. البته از نوعی که مستقیم و بدون کابل به کامپیوتر وصل میشه.
مشکل اینه که وقتی وصلش میکنم کامپیوتر اون رو شناسایی میکنه ولی نمیتونه بازش کنه و هیچ کار دیگه ای هم روش نمیشه انجام داد. وقتی سعی میکنم بازش کنم این پیغام که تصویرش رو قرار میدم نشون داده میشه.

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

از دوستان متخصص کسی میتونه کمکی بکنه :)

متشکرم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71062 بار
سپاس‌های دریافتی: 31337 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 2 تیر 1386, 8:47 pm

hob جان
امکان فرمت براتون وجود داره؟ حافظه مورد نظر در حال حاضر در MP3Player قابل استفاده هست؟ آنتي ويروسي روي سيستمتون نداريد؟ چون ممکنه ويروس باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

پست توسط hob » شنبه 2 تیر 1386, 11:40 pm

متاسفانه فراموش کردم بگم حافظه در حالت غير متصل و با باطري هم کار نميکند و اصولا هيچ عکس العملي هم در کامپيوتر نشاده داده نميشود تا بتوانم ويروس يابي يا فرمت کنم. :? :-?

متشکرم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71062 بار
سپاس‌های دریافتی: 31337 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 3 تیر 1386, 12:57 am

hob جان
در اين صورت فکر ميکنم فلش تخريب شده و متاسفانه فلش‌ها قابل ترميم نيستند :sad:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سخت افزار كامپيوتر”