در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major I

Major I

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 آبان 1385 22:43

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 12 پست

سوال در مورد user accounts ويندوز xp

توسط taktaz » شنبه 18 فروردین 1386 20:56

با سلام،

من سيستمم رو فرمت كردم و مجددا xp نصب كردم منتها قبلا ميتونستم در قسمت كنترل پنل در user accounts  برم و از tab \advance  در قسمت secure logon  تيك مربوط به require users to to press cntl+alt+delete بزنم تا در موقع log on  از من هم يوزر و هم پسورد بخواد منتها الان صفحه user accounts  مثل قبل نيست و از گزينه advance  خبري نيست و به اون تيكي كه گفتم دسترسي ندارم چطوري ميتونم   به اين گزينه دسترسي پيدا بكنم؟

با تشكر و ارزوي سلامتي
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)

Major I

Major I

نماد کاربر
286

تاريخ عضويت

توسط taktaz » يکشنبه 19 فروردین 1386 08:31

:AA:
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
627

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 10:58

ناوگان منطقه دوم

آرشيو سپاس: 315 مرتبه در 152 پست

توسط Yasser » يکشنبه 19 فروردین 1386 09:46

taktaz عزیز

حالتی که شما هم اکنون در قسمت User Account  در Control Panel میبینین، حالت درست و استاندارد اون هست.
صفحه که قبلاً میدیدین به این دلیل بوده که قسمت User Account به هر دلیل به حالت Advanced  در اومده بوده.
به هر حال برای دسترسی به قسمتی که مورد نیازتون هست میتونید از دستور control userpasswords2 از طریق گزینه Run  استفاده کنید.
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral

Major I

Major I

نماد کاربر
286

تاريخ عضويت

توسط taktaz » يکشنبه 19 فروردین 1386 16:40

Yasser جان
ضمن تشكر من از طريق control userpasswords2 تنظيم لازم رو انجام دادم منتها موقع logon  كه بايد كليد ctrl+alt+delet را   بخواد عمل نميكنه و مثل سابق يوزر رو نشون ميده . ميسه كار ديگه اي كرد؟

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » يکشنبه 19 فروردین 1386 20:16

taktaz جان در پنجره control userpasswords2  آيا در تب Users تيک گزينه Users must enter a user name .... زده شده ؟ اگر انتخاب نشده هست آن را انتخاب کنيد. ( به صورت پيش فرض بايد انتخاب شده باشه)

Major I

Major I

نماد کاربر
286

تاريخ عضويت

توسط taktaz » دوشنبه 20 فروردین 1386 11:30

Farhad3614 جان ،

بله اون تيکي که گفتين هست  در tab/advance  تيک ctrl+alt+delet رو زدم ولي موقع logon عمل نميکنه اصولا علتش چيه موقعي که از کنترل پنل User Account  رو اجرا ميکنم يوزر ها رو تو يه پنجره گرافيکي نشون ميده و مثل زماني نيست که از دستور control userpasswords2 در run استفاده ميکنيم . همونطوري که گفتم ويندوز رو تازه نصب کردم و ورژن دست کاري شده هم نيست . بهرحال الان چه کاري بايد انجام بدم؟

با تشکر و آرزوي سلامتي

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 20 فروردین 1386 12:54

taktaz جان
من الان به XP دسترسي ندارم
اما به طور پيشفرض همون صفحه گرافيکي بايد بياد که الان ميبينيد، اگر قبلا چيز ديگه‌اي ميديد يعني اينکه به هر دليلي تغييري توش ايجاد شده بوده (مثلا غير فعال شدن سرويس مربوطه و ....)
اما در حال حاضر شما بايد اول وارد User Account بشيد و از اونجا گزينه آخر (چون دسترسي به XP ندارم نميتونم متني که نوشته رو براتون بنويسم) انتخاب کنيد، اونجا دو تا گزينه هست، گزينه اول که مربوط به WelCome Screen هست رو غير فعال کنيد (دومي هم غير فعال ميشه چون وابسته به اولي هست)
بعد وارد run شده و مراحلي که دوستان اشاره کردند رو انجام بديد
اميدوارم مشکلتون حل بشه  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I

Major I

نماد کاربر
286

تاريخ عضويت

توسط taktaz » دوشنبه 20 فروردین 1386 20:42

مهدي جان ممنون از راهنمايي شما مشکل حل شد البته من قبل همين راه رفتم ولي نکته اي که شما گفتيد مهم بود که يوزر اکانت رو بعد از غير فعال کردن welcom screen  بايد انجام ميگرفت