صفحه 1 از 1

معرفی و دانلود بهترین آنتی ویروس های آندروید

ارسال شده: یک شنبه 9 مرداد 1390, 4:54 am
توسط senator215
محافظت از تلفن همراه، مانند محافظت از کامپیوترهای شخصی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. نصب و استفاده از آنتی ویروس‌ها، یکی از معقول‌ترین شیوه‌هایی است که به کمک آن می‌توانید بخش عظیمی از محافظت گوشی خود را به حساب آن بگذارید. سیستم عامل آندروید برنامه‌های مناسب و رایگان بسیاری به عنوان آنتی ویروس دارد که بسته به نظر و کارایی آن‌ها می‌توانید از امکانات‌شان بهره ببرید. در این مطلب ما ۴ نمونه از بهترین آن‌ها را همراه با لینک مستقیم دانلود به شما معرفی می‌نماییم.۱. Anti-Virus Freeتصویر

این برنامه آنتی ویریوسی است که از طرف شرکت معروف AVG ساخته و معرفی شده است و دارای ۲ نسخه رایگان و پولی است. نسخه رایگان آن امکانات مناسبی را در اختیار شما می‌گذارد و برنامه‌ها و فایل‌های موجود در گوشی شما را کنترل می‌نماید. توضیحات کامل این برنامه را می‌توانید در ایران اپس بخوانید :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/content/anti-virus-free


(دانلود Anti-Virus Free با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/sites/default/files/public/story/12131/content_images/com.antivirus.apk۲. Lookout Mobile Security


تصویر


علاوه بر یک آنتی ویروس رایگان و محبوب، Lookout Mobile Security امکان پشتیبان گیری از اطلاعات را نیز به شما می‌دهد. (قبلا در مورد پشیبان گیری از اطلاعات آندروید صحبت کرده بودیم) توضیحات کامل این برنامه را می‌توانید در ایران اپس بخوانید :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/content/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%DB%8C-lookout-mobile-security


(دانلود Lookout Mobile Security با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/sites/default/files/public/story/12131/content_images/com.lookout.apk۳. Norton Mobile Security


تصویر


نورتون را تقریبا همه شما می‌شناسید. آنتی ویروس و محافظ اینترنتی که در پلتفرم دسکتاپ بسیار معروف و مشهور است. این شرکت به‌تازگی نسخه آندروید برنامه خود را نیز به صورت آزمایشی در اختیار کاربران قرار داده است و در همین مدت کم، کاربران زیادی رو به استفاده از این اپلیکیشن آورده‌اند. (دانلود Norton Mobile Security با لینک مستقیم) :


کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/sites/default/files/public/story/12131/content_images/com.symantec.mobilesecurity.apk


۴. Dr.Web Anti-virus Light


تصویر


این آنتی ویروس قادر است به اسکن فایل‌های سیستمی گوشی شما و نیز فایل‌هایی که از دید پنهان شده‌اند بپردازد و موارد ویروسی را شناسایی و حذف نماید. (دانلود Dr.Web Anti-virus Light با لینک مستقیم) :

کد: انتخاب همه

http://iranapps.ir/sites/default/files/public/story/12131/content_images/com.drweb_.apk