صفحه 1 از 1

مشایی اهل سكته نیستم ولی به‌خاطر من سکته می‌کنند !

ارسال شده: چهار شنبه 14 اردیبهشت 1390, 10:41 pm
توسط airplane
اسفندیار رحیم مشایی كه برخی حامیان دیروز و منتقدان كنونی دولت، به كنایه او را رئیس جمهور اصلی می خوانند، بالاخره به سكوتی كه پس از انتقادات فراوان به عملكرد وی و تیمش در دولت و حمایت یكپارچه احمدی نژاد از این عملكرد صورت پذیرفته بود، پایان داد و مواضع نسبتاً تندی مقابل منتقدانش گرفت.

پس از وقایع هفته های اخیر، امروز فیلمی از اسفندیار رحیم مشایی چهره منتفذ دولت دهم منتشر شد كه در یك سخنرانی در پاسخ به حمله هایی كه به او می شود، خود را سرباز نظام و ولایت دانسته است و تاكید كرده در برابر مخالفانش كوتاه نخواهد آمد.

در این فیلم كوتاه كه زمانش نامشخص است و احتمالاً مربوط به مراسمی در نهاد ریاست جمهوری می ‏شود و حتی ممكن است مربوط به برنامه های پیش از این ماجرا بوده باشد و هم اكنون منتشر شده، مشایی می گوید: «بنده الانم می گم، یك سربازم، از رو هم نمی رم، مگه از جسد من رد شن. من سرباز این نظامم، سرباز ولایتم و كوتام نمیام (صلوات) آدمی هم نیستم كه اهل سكته پكته هم نیستم (خنده) ولی باور كنید كه به خاطر من بعضی ها سكته می كنند! بعداً می بینیم!...»


اگرچه مشایی در این صحبت ها، مخاطب خود را به شكل شفاف مشخص نمی ‏كند اما احتمالاً مدنظرش طیف های منتقد دولت است كه تا پیش از این در صف اصولگرایان حامی دولت بودند؛ حامیانی كه پس از وقایع هفته های اخیر نقدهایشان علنی تر شده است.

فیلم [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Re: مشایی اهل سكته نیستم ولی به‌خاطر من سکته می‌کنند !

ارسال شده: چهار شنبه 14 اردیبهشت 1390, 11:14 pm
توسط MRSTAR
شاید واقعا راست بگه و سرباز باشه اما نه از اون سربازهای گوش به فرمان قدیم از این سربازهای جدیده که خیلی پر رواند و تو پادگانها خدمت نمی کنن که آقایی میکنن :???:
(خودتون بهتر اوضاع سربازی حالا رو میدونین)