انتقاد شدید اگاهی ها تبلیغات در انجمن

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22029 بار

انتقاد شدید اگاهی ها تبلیغات در انجمن

پست توسط sinaset » جمعه 23 فروردین 1398, 9:06 am

با عرض سلام
ضمن تشکر از زحمات.

خود تبلیغات گذشته انجمن کم بود،اکنون نیز تبلیغات به سبک سایت خبری و لوده و سطح پایین در همه جا انجمن ظاهر شده است!
از مدیریت درخواست میشود،این تبلیغات سطح پایین و در شا همان سایت ها سطح پایین را حداقل دیگر در انجمن نگذارید! 
اینجا،کسی برای کسی کار نمی کند. هر چند شما نیز به عنوان مدیریت اصلی خرج و مخارج سایت را تامین می کنید. ولی هر کاربری که در این پست مفید می گذارید در انجمن نیز سهم داد! 
در اینجا تلاش شود،پست داده شود! تا یک سایت تبلیغات پفک نمکی، یا .. موارد از این دست،از ان استفاده کنند؟!

باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: داهات
سپاس‌های ارسالی: 6285 بار
سپاس‌های دریافتی: 801 بار
تماس:

Re: انتقاد شدید اگاهی ها تبلیغات در انجمن

پست توسط Ali$amir » جمعه 23 فروردین 1398, 11:43 am

sinaset نوشته شده:
جمعه 23 فروردین 1398, 9:06 am
با عرض سلام
ضمن تشکر از زحمات.

خود تبلیغات گذشته انجمن کم بود،اکنون نیز تبلیغات به سبک سایت خبری و لوده و سطح پایین در همه جا انجمن ظاهر شده است!
از مدیریت درخواست میشود،این تبلیغات سطح پایین و در شا همان سایت ها سطح پایین را حداقل دیگر در انجمن نگذارید! 
اینجا،کسی برای کسی کار نمی کند. هر چند شما نیز به عنوان مدیریت اصلی خرج و مخارج سایت را تامین می کنید. ولی هر کاربری که در این پست مفید می گذارید در انجمن نیز سهم داد! 
در اینجا تلاش شود،پست داده شود! تا یک سایت تبلیغات پفک نمکی، یا .. موارد از این دست،از ان استفاده کنند؟!

باتشکر.

سلام و عرض ادب به همه دوستان گرامی
و همچنین جناب sinaset
موضوع تبلیغ برکسی پوشیده نیست که در برخی جاها مزاحم و دست و پا گیر هست. اما هر انتقاد مخالفی میطلبه راهکاری هم کنارش باشه.
سنترال کلابز بیشتر از 11 ساله که بدون ذره ای غل و غش و بدون هیچ گونه نگاه اقتصادی از طرف این آقا مهدی و از جیب خودشون با افتخار و سرافرازی بالا نگه داشته شده و این همتی فراتر از نگاه اقتصادی نیاز دارد که نه بر من بلکه برا هرکسی که اینجا کمی انصاف داشته باشه مشخصه که مدیر سایت با شایستگی از عهده ی وظیفه خود بر اومده.
خب حالا نظر بنده راجع به تبلیغات در سایت سنترال کلابز؛ این مقوله بیشتر یک نیاز هست ، امروزه خود تبلیغات متفرقه همون قدر که بنظر مزاحم هست همون اندازه هم باعث پابرجا ماندن چنین مکانی میشه که با وجود شبکه های اجتماعی ( بقول آقا لینوس سازنده سیستم عامل لینوکس در پست ارسالی از طرف شما بزرگوار: «شبکه های اجتماعی زباله ای بیش نیست» که بنده کاملا باهاش موافقم😁) کاملا کمرنگ شده اند و فقط مخاطبان خاصی دارند.
اتفاقا شیوه تبلیغات در سایت نسبت به دیگر سایتها خیلی بهتر هست
که بعضا برخی از اونا تبلیغ نیست و خبر و اطلاع عمومی هست که خودش جالبه.
خدا را شکر به این موضوع ایمان دارم شخصیتی که پشت این باغ زیبای نارنجی هست هیچ گونه درآمدی از اینجا نداره و اگر کار تبلیغاتی صورت گرفته صرفا برای وجود خود سنترال کلابز اتفاق افتاده.
ان شاءالله هم آقا مهدی در کارشون موفق باشند و هم دوستان عزیز با اتفاقاتی که از طرف مدیر در سایت رخ میده انعطاف بیشتری نشون بدن.👏
یاعلی🌷
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم
تصویر
راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72542 بار
سپاس‌های دریافتی: 31535 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 23 فروردین 1398, 12:51 pm

با سلام خدمت دوستان عزیز
ضمن تشکر از هر دو دوست عزیزی که نظرات خودشون رو مطرح نمودند
sinaset عزیز
در مورد تبلیغات همونظور که علی عزیز هم اشاره کردند، برای ادامه حیات سایت نیاز هست، قطعا در جریان هستید که طی سال گذشته و تلاطم ارزی، چه بلایی سر وب فارسی اومده و سایتهایی با بیش از 15 سال سابقه از بین رفتند، همین الان هم درامد هاستینگ انجمن و تبلیغات مجموعا برای سایت کافی نیست، تا پارسال درامد هاستینگ به تنهایی کفاف سایت رو میداد‌، اما در حال حاضر قدرت خرید مردم کم شده و درامد‌ها کافی نیست و بالا آمدن تراز مالی مردم نیاز به ثبات مالی داره که متاسفانه فعلا وجود نداره، اما در مورد تبلیغات فعلی، در حال تست هست و بعد از پایان تست، تبلیغات برای کاربران ارشد به بالا حذف یا کم خواهد شد تا دوستانی که زحمت میکشند، امکان استفاده از محیط سایت بدون تبلیغات رو داشته باشند، هم با درامد تبلیغاتی امکان حیات سایت وجود داشته باشه، سینا جان مطمئن باشید تمام تلاشم رو میکنم که سایت پا بر جا بمونه و سایت در بهترین شرایط خودش باشه :razz:

Ali$amir عزیز :D
ممنون از شما دوست و همکلاسی عزیزم که همیشه در دایره انصاف و اخلاق بوده‌اید و هستید و این دو صفت بارز شما هست
امیدوارم هز کجا هستید سالم و سلامت باشید  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط sinaset » جمعه 23 فروردین 1398, 1:35 pm

سلام.

خوب هرجور خودتون صلاح میدانید.

دیگه از این پست به بعد،من فعالیت خودم رو در انجمن متوقف میکنم. و به مرور پست های خودم رو به جاهای مناسب کپی خواهم کرد.
(بی زحمت عنوان های مدیریتی اینجانب رو هم حذف کنید.)

موفق باشید.
باتشکر.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72542 بار
سپاس‌های دریافتی: 31535 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 23 فروردین 1398, 1:37 pm

sinaset,
بخشی از تبلیغات برای کاربران ارشد به بالا حذف شد
در مورد حضور و یا عدم حضور هم تمام اعضا قطعا آزاد هستند، از حضور شما قطعا خوشحال خواهیم شد
موفق باشد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 65 بار
سپاس‌های دریافتی: 375 بار

پست توسط gozar » جمعه 23 فروردین 1398, 1:39 pm

سلام به همه
من به عنوان یک عضو کوچک انجمن برای اولین بار این تبلیغات به نظرم مفید هست و اتفاقا پست های خوبی را از سراسر وب پیشنهاد میدهد
ارادتمند

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3084 بار
سپاس‌های دریافتی: 5532 بار

پست توسط shafagh » جمعه 23 فروردین 1398, 4:19 pm

با عرض سلام

من اصلا هيچ وقت متوجه اگهي هاي تبليغاتي در انجمن علمي كه sinaset گرامي اشاره كردند نشده ام يعني تمركزم فقط روي پست هاي مختلف بوده است و بنظر بنده چيز مهم و قابل توجهي نيست. همانطور كه دوست گرامي ديگري و همچنين مديريت محترم اشاره داشتند مخارج ابقاء و ارتقاء گاه بگاه سايت انجمن علمي كه بواقع از نمونه ترين انجمن هاي فضاي مجازي كشور است و دوستانه ترين گفتگوها و مسائل علمي كلي و جزيي در اينجا مطرح مي شود در مورد قرار دادن بعض تبليغات براي كمك هزينه سايت امري لازم است و البته تزاحمي براي فعاليت كاربران محسوب نمي شود همانطور كه بنده تا بحال اصلا اين تبليغات را نديده ام! اينكه عرض مي شود نديده ام چون توجهم به انها نيوده است. و البته اين نوع اگهي هاي تبليغاتي در حاشيه پيج هاست و مثلا بعنوان پوپ اپ روي متون ظاهر نمي شوند.

در اينجا لازم است از زحمات مديريت محترم سايت و همچنين ساير مديران محترم تالارها از جمله خود سينا ست گرامي (معذرتا وقتي فونت را به انگليسي تغيير ميدهم در جاي ديگري چاپ مي شود و مجبور شدم به فارسي بنويسم) در هرچه بهتر ساختن انجمن علمي تشكر نمايم 

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 4078 بار
سپاس‌های دریافتی: 8236 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » جمعه 23 فروردین 1398, 9:15 pm

sinaset نوشته شده:
جمعه 23 فروردین 1398, 1:35 pm
سلام.

دیگه از این پست به بعد،من فعالیت خودم رو در انجمن متوقف میکنم. و به مرور پست های خودم رو به جاهای مناسب کپی خواهم کرد.

موفق باشید.
باتشکر.

سلام علیکم خسته نباشید
تشکر از زحمات شما
.
آقا مهدی نوشته اند که بخشی از تبلیغات برای کاربران ارشد به بالا حذف میشه
.
بنده هم این تبلیغات رو میبینم و اگر برام جالب باشه میرم ببینم چیه . اگر هم علاقه ای به اون آگهی نداشته باشم نگاه نمیکنم .
.
ضمناً همه جای دنیا , هر سایت و یا برنامه ی تلویزیونی که معروفتر و پربیننده تره تبلیغاتش هم بیشتره
.
مسئله ی تبلیغات رو عادی بگیرین . مزاحم کسی نیست . هر کسی دوست داره تبلیغات رو میبینه , هر کسی هم علاقه نداره نمیبینه .مثل همه ی سایتها وکانالهای تلویزیونی و شبکه های اجتماعی
.
حیفه این سایت خوب با مشکل بودجه مواجه بشه و تعطیل بشه .
بالاخره هزینه های سایت باید تامین بشه .
تازه حق صاحبانِ کانالها و سایتها هست که غیر از تامین هزینه ها به فکر کسبِ درآمد هم باشند از راههایی شرعی و قانونی
.
با تشکر از شما
.
.

===================================
.
صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
.
topic-t107118-1008.html
.
topic-t106890-96.html
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط sinaset » شنبه 24 فروردین 1398, 4:26 pm

باسلام .

تشکر میکنم،از کاربر محترم که پیام خصوصی فرستادن و کاربران دیگه که اینجا به نوعی حمایت خودشون رو از اینجانب نشون دادن.
بحث درامد و تامین مخارج سایت، و .. مسئله ایست،که کسی مخالف ان نیست. بحث بیشتر در رابطه با همین نوع و جایگاه و روش و .تبلیغات بود.(که طی سال های اخیر با اقا مهدی در این رابطه نکاتی را منتقل کردم)
و خیلی نکات دیگه و توضیحات کامل تری برای توضیح دارم.ولی خوب چون طولانی میشود (و علاقه ندارم،بحث رو بیش از این طولانی کنم،و وقت کاربران رو بگیرم. ادامه نمی دهم)
به احترام نظر کاربران و حمایت کنندها،می مانیم،دیگه باقیش با خداست.
(ولی فکری برای این تبلیغات بکنید لطفا)

باتشکر.

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6674 بار
سپاس‌های دریافتی: 12026 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » پنج شنبه 29 فروردین 1398, 12:52 am

sinaset نوشته شده:
جمعه 23 فروردین 1398, 1:35 pm
سلام.

موفق باشید.
باتشکر.
عجب !!! سید جان هزینه ها به شدت بالا رفته درآمد زایی نشه نهایتا این سایت ها مثل خیلی سایتهای دیگه تعطیل میشه

به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط sinaset » پنج شنبه 29 فروردین 1398, 8:10 am

باسلام.
بحث در این رابطه زیاد است.!و در پست قبلی نیز توضیحات کوتاه نیز دادم.
--
بحث کلیشه ای فقط تامین مالی عامل موفقیت عدم سقوط!. هم توجیح صحیح نیست،چون اگر چنین بود،سایت های بزرگ در این زمینه،مثل گوگل و یاهو(*شبکه و محل گفتگو های اینترنتی کاربرانشون) و .. کلی سایت و فروم ها داخلی دیگر با پشتیبانی قوی ! و تبلیغات زیادی که داشتن نباید از بین میرفتن!

اصل نیت،هدف و همون مسائل با ارزشی که خدا گفته باید انجام بدید.و اگر انجام بدید،اثار باقی می ماند و اگر ندید،از بین میرود..!

*هزینه ها رو هم میشه از راه ها صحیح تر و اصولی تر بدست اورد..که با فکر کردن و تحقیق شاید بشه پیدا کرد.

به هر حال من،اصراری هم ندارم،اگر بخوان به همون روش ها مرسوم تبلیغات انجام بشه!جمع افرادی که الان هستن،هر تصمیمی دارن همون رو اعمال کن.نهایت اینجانب مجبورم جاها دیگه برم.

باتشکر.

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6674 بار
سپاس‌های دریافتی: 12026 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » پنج شنبه 29 فروردین 1398, 11:23 am

بحث سر اینه الان هزینه های سایتها حداقل در بهترین حالت سه برابر شده ! بحث اول پول هست نباشه سایتی هم در کار نیست یه راه دیگه درآمد زایی گرفتن پول از کاربران هست که مشخصه از همین الان شکست خورده هست یا به قول شما با روش اصولی شاید بشه راه دیگه ایی پیدا کرد شاید هم نشه ! و اگه نشه باید چیکار کرد ؟ برای نمونه یکی از سایتهای مشابه سنترال یکی از بهترینهای خودرویی با کلی کاربر فعال و بازدید بالا پارسال برای همیشه تعطیل شد
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

قفل شده

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”