مخابرات ایران بدترین سرویس دهنده اجباری + درامدهای نامشروع

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4039 بار
سپاس‌های دریافتی: 2805 بار

مخابرات ایران بدترین سرویس دهنده اجباری + درامدهای نامشروع

پست توسط Erratic » پنج شنبه 20 تیر 1398, 2:20 pm

امروز میخوام براتون از از سرویس های مخابرات بگم.
شرکتی دولتی که اجازه پیشرفت رو به سایرین نمیده و در ارائه سرویس به طور نابرابری گران کم کیفیت و ناکارامد هست و درامدهای بسیار نامشروعی در این رابطه داره.
یوم جاری از ساعات صبح، اینترنت منطقه شرق تهران با اختلال وسیع و گسترده ای روبرو شده که سرعت های تمامی کاربران رو به 128kb/s تقلیل داده معادل 15-20 کیلوبایت سرعت دانلود.
متاسفانه دوبار با شماره های پشتیبانی این شرکت یعنی 2020 تماس حاصل شد یکبار با تفن ثابت و یکبار تلفن همراه و هردوبار اپراتور اتومات شبکه پس از ارائه زمان 5 دقیقه ای برای صبر کردن اعلام داشت که اپراتورها قادر به پاسخگویی نیستند. من از تعرفه دقیق داخلی ثابت اطلاع ندارم ولی طی تماسی که با خط ثابت ایرانسل با این اپراتور داشتم برای مدت 6 دقیقه مبلغ 370+ تومان به حساب این جانب منظور شد و در اخر حتی نتوانستم با هیچیک از اپراتور ها صحبت کنم.
باید بگم که هزینه ای که تماس با پشتیبانی برای مشتری متحمل میشه کاملا ناعادلانه و نابرابرانه و کاملا نامشروع هست چرا که دریافت هزینه برای پشتیبانی خدمات به هیچ وجه نباید شامل هزینه باشه. اما همونطور که میبینیم این شکرت مبالغ گسترده و وسیعی رو تنها با همین روش دارد به دست می اورد و متاسفانه به هیچ نهادی هم پاسخگو نیست.
متاسفانه این شرکت کیفیت بسیار نامناسب و نامطلوبی در ارائه اینترنت دارد و قیمت بسیار گران نسبت به قیمت جهانی.
به طور متوسط اینترنت شرق تهران در سال 98 به صورت روزانه دچار اختلال قطعی و کاهش سرعت بوده که هیچ وقت اپراتورهای ان جواب قابل قبولی به مشتریان در این خصوص ارائه نمیدهند انها همیشه مشکلات را به گردن مشتری انداخته و از قدیمی بودن مودم و اسپلیتر و نیوز خط و داغ کردن مودم مشتری صحبت میکنند.
اینجانب بارها به مخابرات منطقه مراجعه و خواستار تغییر سرویس شدم اما اعلام کردند که به هیچ وجه اجازه فعالیت به شرکت های خصوصی را در منطقه ما نمیدهند و باید همین سرویس را استفاده کنم. علت رو جویا شدم اما پاسخ منطق و مناسبی نگرفتم
بارها ایمیل زدم به مخابرات تهران به مخابرات شرق اما به بن بست پاسخ رسیدم از جانب این شرکت
برای دریافت سرویس کابل نوری مراجعه کردم اما اعلام کردند که موقعیت من از خط 100 متر دور است و به همین دلیل امکان ارائه خدمات نوری میسر نیست.
سوال اینجاست که تا به کی قرار است این اژدهای هزار سر اینترنت به همین منوال به فعالیت خود ادامه دهد ایا وقت ان نرسیده که دست از این روش های ناپاک و نابرابرنه در ارائه سرویس بردارد و کسب پول نامشروع خود را در این زمینه متوقف نماید. راستی روزانه چه میزان پول تنها از طریق این اپراتورانی قلابی که حی پاسخ نمیدهند از جیب مشتریان خالی میکنند. تا به کی قرار است ما این وضعیت نامطلوب را تحمل کنیم.
مخابرات چه زمانی باید پاسخ سرویس ها نامطلوب و ناپایدار خود را بدهد؟

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4314 بار
سپاس‌های دریافتی: 6072 بار

Re: مخابرات ایران بدترین سرویس دهنده اجباری + درامدهای نامشروع

پست توسط bamn » پنج شنبه 20 تیر 1398, 6:28 pm

با سلام .

البته اینترنت ارائه شده توسط مخابرات در همه جای ایران مشکلاتی دارد اما نه به غلظت مشکلات منطقه شما . بعلاوه اینکه می گویند در آن منطقه به شرکت های خصوصی اجازه فعالیت نمی دهند واقعاً جای سئوال دارد . این مسئله یا به دلایل امنیتی است (که شخصاً بعید می دانم) یا بخاطر سودپرستی مدیریت مخابرات منطقه . اگر بتوانید مشکلتان را به گوش مدیران رده بالاتر برسانید (البته با پارتی) شاید بتوانید پاسخی بگیرید .

کانال های بنده :

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3144 بار
سپاس‌های دریافتی: 392 بار

Re: مخابرات ایران بدترین سرویس دهنده اجباری + درامدهای نامشروع

پست توسط apple2009 » جمعه 21 تیر 1398, 12:25 pm

تو پیج اینستا وزیر ارتباطات مطرح کنید شاید جواب بگیرید

ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”