در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
33

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 28 دی 1387 17:01

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: درخواست رام vinus v6

توسط gunes » پنج شنبه 20 شهریور 1393 16:39

من با سیگوین رام اورجینال گوشیم رو باز کردم و بدون هیچ تغییری تو مرحله 99 ازش فایل آپدیت درست کردم. جالبه که با cwm خواستم همون فایل رو آپدیت کنم که پیام    E: signature verification failed    داد. حالا دیگه بنده عملا هیچ امیدی به آپگرید نداشته باشم؟
شما فایل ویدئویی برای طی مراحل همین سیگوین رو ندارین آقا مهدی؟ لینکی چیزی؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 20 شهریور 1393 22:31

gunes,  
اين گوشي كه پيدا كرديد تقريبا همه چيزش شبيه هست و فكر ميكنم احتمال موفقيت بالا باشه
در مورد پست دوم من منورتون رو متوجه نشدم، اما اگز CWM هست نبايد به signature ايرادي بگيره، پس حتما ريكاوري اصلي گوشي هست الان كه اين مشكل رو داريد ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

gunes از این پست سپاسگزاري کرده است

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
33

تاريخ عضويت

توسط gunes » جمعه 21 شهریور 1393 01:14

Mahdi1944 نوشته است:gunes,  
اين گوشي كه پيدا كرديد تقريبا همه چيزش شبيه هست و فكر ميكنم احتمال موفقيت بالا باشه
در مورد پست دوم من منورتون رو متوجه نشدم، اما اگز CWM هست نبايد به signature ايرادي بگيره، پس حتما ريكاوري اصلي گوشي هست الان كه اين مشكل رو داريد ...

منظور پست دوم اینه که سیگوین به ساین فایل ایراد میگیره. البته جالب اینجاست که من فایل اورجینال گوشیم رو با سیگوین آنپک و ریپک کردم و هیچ دستکاری نکردم و بعد زدن 99 جهت ایجاد فایل آپدیت، موقعی که پرسید با کدوم مرحله بزنم، من با هر 4 مرحله آپدیت گرفتم تا بلکه ارور ساین رو نگیره که متأسفانه باز گرفت. راستش من موندم که چرا بعد زدن کاستوم، تصویر نمیده؟ هم لمس گوشی کار میکنه هم دگمه‌های ولوم و پاور. ولی صفحه کاملا سفید هست. این مشکل حل بشه تمومه. به نطر شما اول از کجا شروع کنم به آزمون و خطا؟ فایل سیستم یا بوت؟ کرنل رو چجوری پورت کنم؟ راستی یه فایل بدون فرمت به اسم kernel تو رام جدید هست. به دردم میخوره؟ ممنون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 21 شهریور 1393 02:57

gunes,  
cygwin نبايد ايرادي بگيره، اما در كل هم اسكريپت و برنامه‌هاي ساده‌تري براي pack و Repack وجود دارند كه ميتونيد از اونها استفاده كنيد (با يك جستجوي ساده پيدا ميكنيد)
به راحتي هر ايميجي رو ميتونيد باز كنيد و ريپك كنيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
33

تاريخ عضويت

توسط gunes » جمعه 21 شهریور 1393 12:43

cygwin نبايد ايرادي بگيره، اما در كل هم اسكريپت و برنامه‌هاي ساده‌تري براي pack و Repack وجود دارند كه ميتونيد از اونها استفاده كنيد (با يك جستجوي ساده پيدا ميكنيد)
به راحتي هر ايميجي رو ميتونيد باز كنيد و ريپك كنيد

شرمنده. منظورم cwm بود که اشتباهی سیگوین گفتم. من با آموزش یه سایتی تونستم با ساخت فایل update.zip، نرم افزار بازار رو از طریق ریکاوری نصب کنم. ولی وقتی این آپدیت رام رو میزنم ارور ساین میده. ضمنا شما همش اینقدر راهنمایی کردین؟ باب من که نمیتونم با این توضیحات کاری انجام بدم آقا مهدی گل!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 25 شهریور 1393 17:04

gunes,  
در CWM محاله خطاي ساين بده، چون فلسفه‌ي كاستوم ريكاوري‌ها اول از همه ناديده گرفتن ساين هست.
در صورتي كه CWM مناسب براي اون نيست، بايد بگرديد و فريموير قابل فلش با فلش تولز رو پيدا كنيد. سايت needrom شايد بتونه به شما كمك كنه

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
33

تاريخ عضويت

توسط gunes » سه شنبه 25 شهریور 1393 19:00

در CWM محاله خطاي ساين بده، چون فلسفه‌ي كاستوم ريكاوري‌ها اول از همه ناديده گرفتن ساين هست.
در صورتي كه CWM مناسب براي اون نيست، بايد بگرديد و فريموير قابل فلش با فلش تولز رو پيدا كنيد. سايت needrom شايد بتونه به شما كمك كنه

تو یه سایتی نوشته بود با cwm ورژن پایینتر از 3 میشه کاستوم رو نصب کرد و خطایی نمیده. اما من هر کاری میکنم ورژن 2.5 رو بزنم رو گوشیم نمیشه. mtk droid ورژنهای بالاتر از 5 رو میزنه. حالا راه حل این چیه آقا مهدی؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 25 شهریور 1393 20:34

gunes,  
نسخه‌ي 2.5 رو اگر داريد، فريموير اصلي و يا فريمويري كه مربوط به چيپ گوشي شما باشه رو دانلود كنيد و فايل ريكاوري رو جايگزين اون ريكاوري موجود در فريموير كنيد و تيك تمام قسمتها رو برداريد تا فقط ريكاوري تيك خورده باشه و اون رو فلش كنيد (فايلهاي فريموير و اسكتر براي زدن ريكاوري لازم هست، اما الزامي نيست كه حتما مربوط به همون گوشي باشه، صرف اينكه مربوط به اون چيپ باشه و اسكتر اون درست باشه كافيه)

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
33

تاريخ عضويت

توسط gunes » پنج شنبه 27 شهریور 1393 01:12

نسخه‌ي 2.5 رو اگر داريد، فريموير اصلي و يا فريمويري كه مربوط به چيپ گوشي شما باشه رو دانلود كنيد و فايل ريكاوري رو جايگزين اون ريكاوري موجود در فريموير كنيد و تيك تمام قسمتها رو برداريد تا فقط ريكاوري تيك خورده باشه و اون رو فلش كنيد (فايلهاي فريموير و اسكتر براي زدن ريكاوري لازم هست، اما الزامي نيست كه حتما مربوط به همون گوشي باشه، صرف اينكه مربوط به اون چيپ باشه و اسكتر اون درست باشه كافيه)

شرمنده آقا. این ارور فلش تولز برای چیه؟
S_DA_DRAM_NOT_SUPPORT (3004
من رام goophone رو که میزنم به گوشی دانلود بشه، اول خطای PMT میده و میگه فیمور آپگرید کن. آخرهای آپگرید این پیام رو میده. من فقط همین راه برام مونده که آپدیت با فلش تولز کنم. هیچکدوم از راههای پورت رو نتونستم انجام بدم. شما میتونید عملا کمکی به بنده کنین؟ممنون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 27 شهریور 1393 15:32

gunes,  
درايورها رو درست نصب كرديد؟ شما بهتره سعي كنيد CWM‌يا TWRP‌سازگار با اين گوشي رو فلش بزنيد و با كاستوم ريكاوري اون رو بالا بياريد، ريسك اين كار كمتره. الان چند موزد رو مشخص كنيد:
1- گوشي بالا مياد يا خير و كلا چه وضعيتي داره الان؟
2- به كاستوم ريكاوري دسترسي داريد يا خير؟
3- به رامي قابل فلش با فلش تولز دسترسي داريد يا خير؟
4- درايورها رو نصب كرديد يا خير؟
5- از چه نسخه‌اي از فلش تولز استفاده ميكنيد؟

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
33

تاريخ عضويت

توسط gunes » پنج شنبه 27 شهریور 1393 16:36

درايورها رو درست نصب كرديد؟ شما بهتره سعي كنيد CWM‌يا TWRP‌سازگار با اين گوشي رو فلش بزنيد و با كاستوم ريكاوري اون رو بالا بياريد، ريسك اين كار كمتره. الان چند موزد رو مشخص كنيد:
1- گوشي بالا مياد يا خير و كلا چه وضعيتي داره الان؟
2- به كاستوم ريكاوري دسترسي داريد يا خير؟
3- به رامي قابل فلش با فلش تولز دسترسي داريد يا خير؟
4- درايورها رو نصب كرديد يا خير؟
5- از چه نسخه‌اي از فلش تولز استفاده ميكنيد؟

بله همه درایورها نصبه. یعنی رام اورجینالی که شما هم لینکش رو تو چند پست قبلی دادین، به راحتی با فلش تولز میزنم و بالا میاد و همه چیزش درست کار میکنه. فقط نمیدونم چرا تو قسمت تسک منیجر خود گوشی، رم رو که 480 بود فقط 278 مگ نشون میده. این از رام اورجینال!
من با mtk droid تو تب دوم و قسمت recovery and boot با گزینه وسطی to use boot from phone ریکاوری cwm رو نصب میکنم و گوشی رو با اون بالا میارم و تا اونجا مشکلی ندارم. ولی کلا با کاستوم ریکاوری نمیتونم رام نصب کنم.

1- بعد از اینکه رام گوشی دیگه‌ای رو بدون دستکاری و پورت، با فلش تولز رو گوشی خودم میزنم (گوشی دیگه سخت افزارش دقیقا عین گوشی منه مثلا goophone یا galaxy s4)بالا میاد، البته صفحه سفید هست ولی صدای بوت پخش میشه و حتی ولوم و صفحه هم کار میکنه. فقط سفید هست و تمام.

2- بله کاستوم ریکاوری (rual autoCWM v5.5.0.4 for vinus v6) رو با mtk droid زدم که بالا هم اشاره کردم.

3- بله. هم رام اورجینال گوشی رو دارم، هم رام اورجینال دو تا گوشی که بالا عرض کردم. یعنی اون دو تا گوشی هم با فلش تولز قابل نصب هستند که من امتحان کردم و صفحه رو سفید آورد. ولی گوشی کار میکنه

4- درایورها همه نصب هستند. چون با همه نرم‌افزارها بدون مشکل کار میکنم.

5- فلش تولز ورژن v3.1304.0.119 رو بیشتر کار میکنم، ولی با ورژنهای v3.1320.0.174 و v3.1324.160.20 هم کار کردم.
ضمنا mtk droid هم ورژنش 2.5.1 و 2.5.3 هست.

من عکسهای مربوط به اطلاعات گوشی و خطای cwm هنگام نصب کاستوم رام رو خدمتتون آپلود کردم.
ممنون

و لینک سایت آپلود شده:
http://8pic.ir/images/an0tj0af7vf0imwd8co2.jpg
http://8pic.ir/images/ogtszwpbx6dyp59ejthc.png

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 28 شهریور 1393 12:17

gunes,  
اينكه رم رو كمتر نشون ميده كه طبيعي هست. چون بخشي از رم رزرو سيستمي هست و بخشي از اون هم براي گرافيك استفاده ميشه
با توصيحات شما هم فلش درست انجام ميشه و هم فريموير رو داريد. فريموير گوشي‌هاي ديگه هم همونطور كه گفتم طبيعي هست كه كار نكنه و نياز داره تا درايورهاي صفحه نمايش و تاچ و بقيه اجزا مربوط به همين گوشي خودتون باشه و دليل سفيد بودن اون همين هست.
در مورد CWM هم اگر اين تصويري كه فرستاديد مربوط به گوشي خودتون هست، به هيچ عنوان CWM نصب نيست و ريكاوري پيشفرض اندرويد هست كه signature‌ رو بررسي ميكنه و طبيعي هست كه نصب نشه. شما بايد كاستوم ريكاوري مربوط به اين گوشي رو پيدا يا خوتون اماده كنيد و با فلش تولز فلش بزنيد
اگر مايل بوديد، ريكاوري اصلي گوشي رو برام بفرستيد تا TWRP‌رو براتون اماده كنم. ضمنا رزولوشن صفحه رو هم دقيقا برام بفرستيد

قبليبعدي