در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي ويندوز موبايل و ويندوز فون به تبادل نظر بپردازيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2104

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1384 11:48

آرشيو سپاس: 1400 مرتبه در 548 پست

با Vistalite ویندوز ویستا را در ppc خود تجربه کنید !!!

توسط Professional » سه شنبه 1 خرداد 1386 20:43

به علت محبوبیت ویندوز پی سی برای ویندوز مبابل از طریق برنامه و نصب اسکین های خواصی میشود ظاهری مانند ویندوز پی سی ایجاد کرد که مشکلاتی نظیر کم شدن سرعت و حافظه اصلی به علت محیط گرافیکی بیشتر و .. را خواهید داشت

به هر حال در زیر یک اسکین که ظاهر ویندوز مبایل شما را مانند ویندوز ویستا که قراره سال 2007 عرضه بشود معرفی میکنم

مراحل:

1.دانلود wisbar
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

با سریال زیر رجیسترش کنید:

Serial: Name: kkk70869413
S/N: E154-A936-DD8F-CFB6

2.دانلود Vistalite
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

3.دانلود فایل wisbardesktop برای نصب روی کامپیوتر

کد رجسیتر برنامه :
E154-A936-DD8F-CFB6

ابتدا اسکین ها را در مسیر program files/lakeridge/wisbar advance/themes کپی کنید
سپس بهWisSettings رفته و رویcustomiz گزینه custom theme را انتخاب کرده و سپس. Import Themeبزنید.در مرحله بعد فلشه سمته راستو بزنید و به آدرسه اسکین که همان
(My Device/Program Files/Lakeridge/wisbar advance/themes...) بروید و اسکین مورد نظر را انتخاب کرده و Ok را میزنیم و دوباره میایید در صفحه اصلیwisSetiings و باز okبزنید :(

امیدوارم از این برنامه لذت ببرید. :grin:  :)  :(
[ دست نوشته های من:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ] - [ لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
28

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 15:04

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط saeedcapital82 » جمعه 2 آذر 1386 13:10

سلام.
من JAMin دارم و wisbar روش نصب شد ولي هر کار مي کنم theme ويستاروش نصب نميشه!موقعی که theme راimport می کنم desktop خالی میشه !!
:? چي کار بايد کرد؟؟
Always Look On The Bright Side Of Life

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2104

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1384 11:48

آرشيو سپاس: 1400 مرتبه در 548 پست

توسط Professional » جمعه 2 آذر 1386 16:23

saeedcapital82, این روش اشکالات زیادی برای کارران هنگام نصب داره و قذیمی شده.آخرین نسخه wisbar رو از تاپیک زیر بگیرید:
http://www.centralclubs.com/viewtopic.p ... 818#144818
[ دست نوشته های من:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ] - [ لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel