در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

Re: قیمتهای جالبناک اینترنت پرسرعت Wimax ایرانسل...!

توسط Mahdi Mahdavi » يکشنبه 27 دی 1388 13:50

جدا! :P
256 هم گرفتیم اسمی بود و در واقع همون 128 را خروجی میداد!کلا دزدی اینترنتی در شرکتهای ارائه دهنده ADSL نهادینه شده است! 5 مگ هم در منطقه ماه خیالی خام بیش نیست! بعید میدانم در شیراز شما هم به منازل 5 مگ بدهند!مگر اینکه با چشم خودت دیده باشی و طرف هم از کله گنده های شیراز باشد که چنین سرعتی را برای منزل گرفته باشد!
البته 5 مگ برای بانکها و شرکت نفت و سپاه و سایر ارگانهای حساس طبیعتا برقرار است!

البته من از شاتل یک سرویس 128 گرفتم که 50 کیلوبایت بر ثانیه دانلودشه.یعنی مثل سرویس 512.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
shadow.of.death, Solver, SHAHRAM

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » يکشنبه 27 دی 1388 15:00

Mahdi Mahdavi,  

خیلی اوقات مسئله سرعت دانلود به ما مربوط نیست.

مثلاً با سرعت پارس آنلاین 256 اکثراً سرعت دانلود بالای 40 را فوق العاده میدوند.
در حالی که اگر از سایت های سرعت بالا دانلود کنید تا 100 یا 150 کیلوبایت هم دانلود میتویند بکنید و با تورنت که دیگر  :P  من با 256 در خانه در حالی که فقط 24 seeder بودن، سرعت دریافت 243 را تجربه کردم! البته حدود 5 - 6 کیلو بایت هم که ارسال میکردم از طریق تورنت.

4 فیلم 2009 از ساعت 2 تا 7 صبح فکر کنم آمار خوبی برای این سرعت هست. خصوصاً که ترافیکش هم رایگانه شب ها  :)
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
SHAHRAM, shadow.of.death, Mahdi Mahdavi

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » يکشنبه 27 دی 1388 21:45

.اون افزایش سرعتی که دوستان در مواقع خاص تجربه کردند به این دلیل هست که معمولا  در isp ها از mikrotik استفاده میکنند که میشه تنظیماتی رو اعمال کرد که در مواقعی که پهنای باند اضافی برای isp هست(یعنی در اون زمان بلا استفاده است)رو بین کاربران پخش میکنند  که باعث تبلیغ و رضایت مشتری میشه(هزینه خاصی هم برای isp نداره)... :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
shadow.of.death, Solver, Mahdi Mahdavi, Mahdi1944

قبلي