در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
6

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 15 شهریور 1390 14:22

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

Re: ویروسی شدن win7

توسط bayer » سه شنبه 15 شهریور 1390 18:45

با سلام به شما من در محیط هایی مانند word میتوانم فارسی تایپ کنم و همین عملی که شما فرمودید انجام داده ام اما مشکل حل نشد

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

مشکل

توسط bayer » سه شنبه 15 شهریور 1390 19:14

[size=0]متاسفانه Kaspersky Virus Removal Tool برای من در دسترس نیست اما من با اینتر نت کاسپرسکای 2011 سیستم را اسکن کرده ام اما مشکل حل نشد و باز هم در باز کردن اولترا سارف با پیغام روبرو میشوم حتی چند بار اولترا سارف را از جاهای دیگر دانلود کرده اما باز هم مشکل حل نشد

آیا ترفند رجیستری در این زمینه وجود ندارد؟

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » چهارشنبه 16 شهریور 1390 09:26

bayer جان
در مورد فارسی بودن و عدم مشکل در ورد برای تایپ فارسی درست است که مشکلی وجود ندارد اما شما باید زبان سیستم عامل را هم فارسی کنید!
یعنی علاوه بر فارسی بودن صفحه کلید شما می بایست قسمت های موردنیاز مانند همین ساعت را نیر فارسی کنید!
با این کار به احتمال 90% مشکلتان حل خواهد شد!  :-(

در مورد سوال دومتون هم باید بگم کاسپراسکی اینترنت سکیوریتی 2011 فعال شده قویتر از Kasper Virus Removal هست که اگر سیستم رو با KIS فعال شده
اسکن کردید و موردی برای ویروسی بودن یافت نشده پس می توان گفت به احتمال زیاد سیستم شما ویروسی نیست!  :-)
چون فرموده اید که اولترا سرف را از جاهای دیگر هم دانلود کردید و تست فرمودید و بازهم مشکل پابرجا بوده پس مشکل به احتمال زیاد نه سر ویروس هست و نه سر اولترا!
احتمالا سیستم عامل مشکل داره که پیشنهاد میکنم ویندوز رو از نو نصب کنید (البته اگر این روش را تاحالا امتحان نکردید!) ببینید آیا بازهم همان مشکل و همان پیغام خطاها موجود هست؟!

با تشکر  :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
bayer

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » چهارشنبه 16 شهریور 1390 09:31

دوست عزیز:
برای اطمینان و قبل از تغییر ویندوز ابتدا با این ویروس Remover چک کنید و در مورد اون ویروسی که پیغام داده با این آنتی ببینید میتونید اون رو پاک کنید یانه!  :-)

کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

با تشکر  :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
bayer

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

توسط bayer » چهارشنبه 16 شهریور 1390 09:58

در مورد زبان فارسی حق با شما بود و اشتباه از من !

در مورد ویروس هم ممنون
واقعا آدم کار کشته ای هستید

تشکر تشکر تشکر

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب bayer تشکر کرده اند:
CentralWeb

قبلي