خطا در Windows 10

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

خطا در Windows 10

پست توسط ASHKAN95 » سه شنبه 25 خرداد 1395, 3:43 am

سلام

حین کار با ویندوز مخصوصا مرور اینترنت این خطا رخ میده و سیستم ریست میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Windows 10 64bit Enterprise

تصویر

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 6358 بار
سپاس‌های دریافتی: 2155 بار

Re: خطا در Windows 10

پست توسط anga2009 » سه شنبه 25 خرداد 1395, 10:56 pm

برا منم این طوری شد بعد اکتیو بودنش غیر فعال شد بعد چند روزم سرعتش امد پایین
وب سایت روستای گندشمین
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
خدایا من را ببخش...

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9217 بار
سپاس‌های دریافتی: 21333 بار
تماس:

پست توسط sinaset » چهار شنبه 26 خرداد 1395, 7:50 am

سلام بر شما

البته اینجانب اطلاعات کمی در رابطه با ویندوز 10 دارم. احتمال میدهم،این اشکال،به مانند صفحه آبی معروف باشد! .

تازگی اینطور شده است،یا که از همان ابتدا چنین مشکلی پیش امده بود؟، فضایی رم شما چقدر می باشد؟! (لطفا نام سی پی یو خودتان را نیز قید کنید)

باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » پنج شنبه 27 خرداد 1395, 7:45 pm

سلام

بله همون ضفحه ابی هست. با تعویض ویندوز هم حل نشد. فکر کنم سورس ویندوزی که من دارم مشکل داره.
CPU: I7 6500U
Ram: 12GB DDR3

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 27 خرداد 1395, 7:50 pm

ASHKAN95,
دقیقا چی بیلدی از ویندوز رو دارید استفاده میکنید؟ آیا آپدیت هست؟ کارت گرافیک شما چه مدلی هست؟ این خطا در رندر گرافیک هست احتمالا و با درایور گرافیک مناسب حل میشه
البته ممکنه هم بیلد بتا یا قدیمی استفاده میکنید و نیاز هست که آپدیت بشه تا مشکل رفع بشه، توصیه میکنم اگر گرافیک شما AMD و یا قدیمی هست، با استفاده از ویندوز آپدیت درایور گرافیک رو دانلود کنید
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » جمعه 28 خرداد 1395, 3:05 am

Mahdi1944 نوشته شده:ASHKAN95,
دقیقا چی بیلدی از ویندوز رو دارید استفاده میکنید؟ آیا آپدیت هست؟ کارت گرافیک شما چه مدلی هست؟ این خطا در رندر گرافیک هست احتمالا و با درایور گرافیک مناسب حل میشه
البته ممکنه هم بیلد بتا یا قدیمی استفاده میکنید و نیاز هست که آپدیت بشه تا مشکل رفع بشه، توصیه میکنم اگر گرافیک شما AMD و یا قدیمی هست، با استفاده از ویندوز آپدیت درایور گرافیک رو دانلود کنید

بیلد ویندوز 10586.420 هستش. ویندوز اپدیته. درایورهای کارتهای گرافیکم اپدیته.
گرافیکم gtx940m و intel hd 520 هست. البته در محیط ویندوز این مشکل عکس زیر هم پیش میاد گاهی اوقات.

تصویر

متاسفانه لپ تاپ هم فقط رو ویندوز 10 جواب میده و رو ویندوز های پایین تر کیبورد و تاچ بد از کار میفتن ....

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 28 خرداد 1395, 10:26 am

ASHKAN95,
روی EDGE‌ راست کلیک کنید و گرافیک رو دستی انتخاب کنید، یک بار روی گرافیک اینتل و بار دوم روی گرافیک انویدیا، ببینید روی هر دو چطور میشه

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6672 بار
سپاس‌های دریافتی: 12011 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » جمعه 28 خرداد 1395, 1:39 pm

چرا عکسها برای من نشان داده نمیشه ؟ در این تاپیک و خیلی از تاپیکهای دیگه فقط یم علامت ورود ممنوع هست
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 28 خرداد 1395, 4:42 pm

Mohammad 1985,
اگر به هر دلیلی تصاویر از طریق اینترنت شما قابل مشاهده نباشه (مسدود شده باشه، سرور در دسترس نباشه و ...) اون تصویر رو به جای اون می‌بینید. الان تصویر ایت تاپیک قابل مشاهده هست برای من ...

Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » جمعه 28 خرداد 1395, 5:13 pm

Mahdi1944 نوشته شده:ASHKAN95,
روی EDGE‌ راست کلیک کنید و گرافیک رو دستی انتخاب کنید، یک بار روی گرافیک اینتل و بار دوم روی گرافیک انویدیا، ببینید روی هر دو چطور میشه

منظورتون از edge چیه؟ تصویر لطفا بیشتر راهنمایی کنید.

دز محیط ویندوز که گرافیک اینتل مورد استفادست و انویدیا فقط برای برنامه های و بازی های سنگین ران میکنه. مشکل از گرافیک اینتله یعنی؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 28 خرداد 1395, 5:43 pm

منظورم مرورگر پیشفرض خود ویندوز 10 هست، اگر در تمام یا برخی مرورگرهای دیگه هم این مشکل وجود داره، این کار رو در اون برنامه‌ها هم انجام بدید
بله، به صورت پیشفرض گرافیک عادی توسط گرافیک اینتل رندر میشه،‌اما به هر حال انتخاب دستی پردازنده گرافیکی میتونه بخش زیادی از مشکل رو مشخص کنه

Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » شنبه 29 خرداد 1395, 1:44 am

Mahdi1944 نوشته شده:منظورم مرورگر پیشفرض خود ویندوز 10 هست، اگر در تمام یا برخی مرورگرهای دیگه هم این مشکل وجود داره، این کار رو در اون برنامه‌ها هم انجام بدید
بله، به صورت پیشفرض گرافیک عادی توسط گرافیک اینتل رندر میشه،‌اما به هر حال انتخاب دستی پردازنده گرافیکی میتونه بخش زیادی از مشکل رو مشخص کنه

با انویدیا مشکلی نداره. ولی روی اینتل گاهی اوقات یه پیام هم میاد که درایور کرش کرده و دوباره در حال راه اندازیه. الان من چیکار کنم؟ تصویر تصویر

از تنظیمات بایوس هم من مموری گرافیک رو افزایش داده بودم که امروز به حالت پیش فرض برگردوندم. میتونه تاثیر داشته باشه؟

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”