چه طور از طریق wlan p990 به اینترنت وصل شیم؟؟؟

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سوني بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Thunderclap, SHAHRAM, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

چه طور از طریق wlan p990 به اینترنت وصل شیم؟؟؟

پست توسط bahar2010 » چهار شنبه 26 آبان 1389, 9:19 pm

سلام به همه دوستان.
من خونه adsl دارم با مودم بیسیم.میخوام با گوشیم که p990 از طریق wlan به اینترنت وصل شم اما نمیتونم. نمیدونم تنظیمات گوشیم رو بلد نیستم یا مشکل از خطمه در ضمن باید بگم که من با لبتاپ و گوشی n95 از طریق خطم وصل شدم و حتی با گوشی خودم به خط بیسیمی که رمز گذاری نشده بود وصل شدم ولی به خطه خودم که رمز داره وصل نمیشم ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71069 بار
سپاس‌های دریافتی: 31338 بار
تماس:

Re: چه طور از طریق wlan p990 به اینترنت وصل شیم؟؟؟

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 28 آبان 1389, 2:46 am

,
اين گوشي فقط WEP رو پشتيباني ميکنه، پس اگر تنظيمات امنيتي مودم رو با اين اين استاندارد تنظيم کنيد، احتمالا مشکل حل خواهد شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Sony”