در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
680

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مهر 1386 20:46

رشت

آرشيو سپاس: 199 مرتبه در 67 پست

توسط dr_mehdi57 » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1387 11:04

saeedsadri666 عزيز خيلي از راهنمايي شما ممنونم. خيلي لطف کرديد :razz:

در زندگي زخمهايي هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا مي خورد و مي تراشد...

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

شنبه 14 اردیبهشت 1387 09:54

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 1 پست

توسط saeedsadri666 » يکشنبه 22 اردیبهشت 1387 10:55

dr_mehdi57 نوشته است:saeedsadri666 عزيز خيلي از راهنمايي شما ممنونم. خيلي لطف کرديد :razz:

خواهش میکنم قابلی نداشت  در ضمن اگر مایل باشید نحوه edit کردن هواپیماها و هلیکوپترها را (چه از نظر نوع مهمات و چه از نظر ظرفیت حمل مهمات) خدمت دوستان عرض کنم.

با حترام

Captain II

Captain II

نماد کاربر
680

تاريخ عضويت

رشت

توسط dr_mehdi57 » دوشنبه 23 اردیبهشت 1387 17:07

البته من خودم يه سعي هايي کردم که بعضي وقتها کار مي کنه و بعضي وقتها کار نمي کنه!! اگه برام توضيح بدي ممنون ميشم.

البته من Campaign جنگ ايران و عراق رو از Cpmbatace دانلود کردم. جالبه ولي Terrain براي سرزمين ايران نداره و سطح 3D زمين، سراسر سفيده!باند فرودگاه هم نداره!! و بازي رو بايد تو هوا شروع کرد و اگه رو باند شروع کني هواپيما ها منفجر ميشن. راه حلي براي اين مشکل سراغ داري؟ :P  :AA:

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
949

تاريخ عضويت

دوشنبه 29 اسفند 1384 14:31

آرشيو سپاس: 1621 مرتبه در 402 پست

توسط Reza 313 » سه شنبه 24 اردیبهشت 1387 09:23

dr_mehdi57 عزیز
شما کمپین را بر روی چه بازی نصب کرده اید ؟ WOE  یا WOV یا Strike fighters ؟
در مسیر اصلی هر کدام از این بازی ها شاخه ای با نام Terrain  وجود داره ، که محتوی terrain اصلی بازی و سایر ترین هایی است که خودتون به بازی اضافه میکنید ، بعد از نصب کمپین ایران و عراق مطمئنا شما شاخه ای با نام IR در این مسیر خواهید داشت ...
حالا به مراحل زیر توجه کنید :
اگر بازی strike fighters را دارید ، فایل Desert.Cat را  از شاخه ترین اصلی بازی به شاخه Terrain کمپین ایران و عراق کپی کنید ...اگر WOE دارید میتونید از فایل Germany.cat استفاده کنید (گرچه شباهت چندانی ممکنه نداشته باشند  :sad:  ) اگر هم WOV دارید باید فایل Vietnam SEA.cat را کپی کنید ...البته هر کدام از این فایل ها را که کپی کردید ، فراموش نکنید که نامش را به IR.cat تغییر دهید .... :D

این پست دوست خوبمون حسین عزیز هم میتونه راهگشای شما باشه .. :(
mach1 نوشته است:سلام
ميشه بگيد چطور كشور ايران رو هم به جمع كشورها در WOE اضافه كرد ؟

من برای اضافه کردن ایران به WOE این فایلها رو دانلود کردم
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
بعد برای نصبش اول فایل های Iran Iraq Campaign رو تو فولدر خودش تو بازی کپی میکنیم ولی یک مشکلی داره اونم اینه که الان اگه بازی کنید سطح زمینی وجود نداره پس باید PolaksPRDesert2 داخل Terrain ایران بریزید بعد از این کارا برای داشتن هدف های زمینی برنامه CAT File Extract Utility را اجرا میکنید و فایل GermanyCE رو تبدیل میکنیم و در آخر فایلهای تبدیل شده از GermanyCE رو داخل فولدر IR کپی میکنید الن دیگه شما میتونید بازی رو بدون مشکل انجام دهید
نمایی از Iran Iraq Campaign
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند ....

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Reza 313 تشکر کرده اند:
jumong, rasoulp

Captain II

Captain II

نماد کاربر
680

تاريخ عضويت

رشت

توسط dr_mehdi57 » سه شنبه 24 اردیبهشت 1387 12:58

Reza 313 عزيز

از راهنمايي شما بي نهايت سپاسگزارم. :razz:  :D

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

شنبه 14 اردیبهشت 1387 09:54

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 1 پست

توسط saeedsadri666 » چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387 09:15

dr_mehdi57 عزيز

در پوشه هواپيماهايي كه دانلود مي كنيد يك فايل به نام همان هواپيما (مثلاfF-14A) به نام F-14ADATA.INI وجود دارد.

درون اين فايل مشخصات هواپيما - سال ساخت - نوع ماموريت و غيره گنجانده شده است. اگر بخواهيد به عنوان مثال نوع مهمات

حمل شده توسط اين جنگنده را ببينيد از گزينه EDIT - FIND را انتخاب و كلمه ALLOW را جستجو كنيد. سپس خواهيد ديد كه

شرحي از تعداد پايلونهاي حمل سلاح(چه در زير بدنه چه در زير بال) به شما نشان داده ميشود. مثلاٌ در F-14A پايلون موشكهاي هوا

به هواي SPARROW - AIM-54 PHONIX - و موشك حرارتي SIDEWINDER  گنجانده شده است.ودر خط پايين ان كشور سازنده نيز  

عنوان شده استUSN,USAF. حالا شما به عنوان مثال اگر كشور SOVIET را هم اضافه كنيد ميتوانيد موشكهاي هوا به هواي

روسي را هم روي F-14  داشته با شيد.

با احترام

Captain II

Captain II

نماد کاربر
680

تاريخ عضويت

رشت

توسط dr_mehdi57 » چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387 09:20

saeedsadri666 عزيز

از لطف شما خيلي خيلي ممنونم :razz:

New Member

نماد کاربر
8

تاريخ عضويت

جمعه 24 خرداد 1387 07:36

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط Majid 333 » دوشنبه 10 تیر 1387 19:08

salam
بهترين بازي جنگ هوايي که گرافيک بالايي هم داشته باشه به نظر شما چيه ؟ ( لطفا کمکم کنيد )  ممنونم .  :)
همه رو دوست داشته باش اما قلبت رو به يکي بده

Captain II

Captain II

نماد کاربر
680

تاريخ عضويت

رشت

توسط dr_mehdi57 » دوشنبه 10 تیر 1387 19:11

WOE و WOV بازيهاي بسيار خوبي هستند و گرافيک مناسبي هم دارند :m:a

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 6 شهریور 1388 01:53

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re:

توسط buqatir » جمعه 6 شهریور 1388 02:04

dr_mehdi57 نوشته است:WOE و WOV بازيهاي بسيار خوبي هستند و گرافيک مناسبي هم دارند :m:a

این بازی را من از کجا می تونم دانلود کنم ؟ لطفا اگر کسی با اضافه کردن چند فایل بازی را به wings over israel تبدیل کرده راهنمایی کنه
با سپاس

Captain II

Captain II

نماد کاربر
680

تاريخ عضويت

رشت

Re: سلاح اتمي کوچک درwoe

توسط dr_mehdi57 » جمعه 6 شهریور 1388 16:25

بازی Wings Over Israel خودش یه بازی جداست و همه اینها رو خود بنده دارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب dr_mehdi57 تشکر کرده اند:
rasoulp

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
110

تاريخ عضويت

دوشنبه 27 اسفند 1386 07:02

آرشيو سپاس: 43 مرتبه در 20 پست

Re: سلاح اتمي کوچک درwoe

توسط rasoulp » يکشنبه 8 شهریور 1388 09:00

سلام بر همه ي دوستان مخصوصا دکتر مهدي و آقاي رضاي عزيز
به ندرت پست ميزنم.حالا هم براي دوستان.
بازي هاي هوايي از نظر گرافيک به اين صورت هستند
woeوwov
woi
lock on
hawks
من فقط همين چند تا را مي شناسم.woi فقط مقدار کمي بهتر است و تقريبا همان woeوwov است.
lock on از نظر گرافيکي فاصله ي قابل توجهي با سه عنوان بالا دارد.در ضمن حرفه اي تر است و به مراتب سخت تر.اين بازي باب دندان خلبانان واقعي است.
اما hawks .اين بازي از نظر گرافيکي يک شاهکار است.اگر يک cpu تک هسته اي و رم256 وکارت گرافيک ضعيف تر ازgeforce 6600 داريد اصلا فکر اين بازي را نکنيد.
تنها در بازار حدود 5بازي وجود دارد که از directx 10 پشتيباني کنند که نيازمند سيستم قدرتمند هستند.hawks هم يکي از اينهاست.اما اين بازي يک مشکل يا شايد هم يک امتياز دارد:
hawks مانندwoxها يا lock on حرفه اي نيست حتي فرود و برخواستي هم در کار نيست و بازي در هوا شروع و در هوا پايان مي يابد.رادار و ecm در کارنيست و... .
اين از عيب ولي چرا امتياز؟
شما چند نفر را ميشناسيد که بازي هايي سخت نظير lock on يا wox را انجام دهند.پس شرکت سازنده ي hawks براي اينکه طيف وسيع تري از مشتري را داشته باشد.اين بازي را ساده و با گرافيک فوق العاده ساخته است.اين بازي در اکثر سايت هاي نقد نمره ي 10 از10 را براي گرافيک کسب کرده.
حتي اگر بازي را با حداقل تنظيمات گرافيکي و با directx 9 اجرا کنيد باز هم بهت زده خواهيد شد.چه به رسد به اينکه بخواهيد با حداکثر جزئيات و directx 10 اجرا کنيد.
راستی يک نکته ي مهم:تنوع هواپيما ها در hawks از هر بازي ديگري بيشتر است و کاملا شما را شوکه مي کند.
من اين بازي را با حد اکثر جزئيات با اين سيستم اجرا کردم:
cpu:q6600
memory:4g 1066
vga:geforce 9600gt

در ضمن دوستان اگر mirage f1 را در wox اضافه کنيد و سلاح هاي خود را به روز کرده باشيد.خواهيد ديد حدود 25سلاح فقط مختص اين جنگنده است از جمله يک موشک هسته اي به نام nuke asmp که من آنرا از فاصله ي 40کيلومتري هم به هدف زده ام.دز مورد بمب افکن a5 که توانايي حملmk27,43,84 را داراست و مانند b57 سنگين عمل نمي کند و چابک است.a5 در dvd دکتر مهدي موجود است.ممنون دکتر :-* در اين بمب اکن دو بمب در زير بال ها و يکي در يک شکاف در بين خروجي دو موتور قرار مي گرد.

f35را از سايت combatace دانلود کردم که حدود 35 مگابايت حجم دارد.که در فايل دانلودي f35a,b,c موجود مي باشد.بيشتر تجهيزات هوا به هوا لود مي کند و فقط نوعb عمود پرواز است.

f14QS که کاملا نياز شما را براورده مي کند.با اين گربه مي توانيد مهمات هوا به زمين هم لود کنيد. من دو عدد موشک سجيل که از سايت بالا دانلود کردم.اين موشک از فونيکس هم بهتر عمل مي کند البته در بازي.از نظر مصافت برد کمتري دارد ولي شانس برخورد آن 95 درصد استفکر کنم فونيکس85 درصد است.در آخر دوعددagm88 harm به علاوه ي دوعددaim9 روي هواپيما لود کردم.از agm88 خيلي راضي ام.
f14qsرا هم از دکتر گرفتم
دنيا با همه ي بزرگي نمي تواند خدا در خود جاي دهد ولي دل بنده ي مؤمن مي تواند خدا را در خود جاي دهد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب rasoulp تشکر کرده اند:
dr_mehdi57

قبليبعدي