در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
74

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 فروردین 1388 15:37

اردبيل

آرشيو سپاس: 77 مرتبه در 29 پست

تبديل word به pdf

توسط v@hid » شنبه 21 آذر 1388 14:26

دوستان عزيز ميخواستم در مورد تبديل word به pdf از شما راهنمايي بگيرم
من يك فايل word 2007 دارم كه داراي تعداد زيادي از فرمولهاي رياضي است هرجور اين فايل رو pdf  كردم قسمتي از جدولها و فرمولهام حذف شدن لطفا راهنمايي كنيد

Major

Major

نماد کاربر
169

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 24 بهمن 1387 01:33

آرشيو سپاس: 1210 مرتبه در 159 پست

Re: تبديل word به pdf

توسط mahdimk » شنبه 21 آذر 1388 15:02

1- از چه نرم افزاری استفاده میکنید ؟

2- اگر برنامه مورد استفاده شما به شکل یک چاپگر مجازی عمل میکند در قسمت تنظیمات عرض و طول صفحه خروجی رو تغیر بدید
.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdimk تشکر کرده اند:
Solver, SAMAN, Mahdi1944, v@hid

Major

Major

نماد کاربر
169

تاريخ عضويت

پنج شنبه 24 بهمن 1387 01:33

آرشيو سپاس: 1210 مرتبه در 159 پست

توسط mahdimk » دوشنبه 23 آذر 1388 18:02

با توجه به اینکه تبدیل صفحات word به pdf ویا ذخیره کردن بعضی از صفحات سایتها و یا صفحات  html و اسناد دیگر به  pdf مورد استفاده خیلی از دوستان هست به صورت خلاصه اموزش این برنامه در این پست قرار میدهم

doPDF

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   ( حجم برنامه تقریبا 1 مگابایت )

http://www.photozagros.com/images/dopdf.exe

بعد از نصب نوبت به استفاده میرسه در قسمت DEVICEC and printers طبق عکس پایین  doPDF رو به عنوان چاپگر دیفالت انتخاب کنید

عکس 1

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

بعد از انتخاب چاپگر چه در WORD (  در برنامه  WORD از گزینه فایل  Page setup رو انتخاب کنید )  و یا در محیط وب و محیط های دیگر گزینه  Page setup رو انتخاب کنید  

عکس 2

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

مثل چاپگرهای معمولی می توانید ابعاد خروجی پرینتر رو تعریف کنید با این تفاوت که در این سیستم خروجی کاغذ نیست بلکه فایل pdf هست پس می توانید ابعاد رو بزرگتر از A3 بگیرید  

عکس 3

مسیر خروجی چاپگر رو تعریف میکنید و یا مسیر پیشفرض رو انتخاب و اقدام به ذخیره کردن فایل PDF  کنید

عکس 4

برای دیدن عکس بزرگتر بر روی عکسها کلیک کنید
.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdimk تشکر کرده اند:
Mahdi1944

Captain II

Captain II

نماد کاربر
338

تاريخ عضويت

دوشنبه 29 تیر 1388 10:08

شيراز

آرشيو سپاس: 1719 مرتبه در 308 پست

توسط ستاره شب تار » دوشنبه 23 آذر 1388 21:03

ببنين pdfي كه قبلا بود خيلي با pdf الان فرق كرده مثلا ما قبلا اگه 500 صفحه كتاب داشتيم همه رو با هم pdf مي كرد ولي الان ميياد صفحه به صفحه اين كارو مي كنه و توي هر صفحه اگه با مشكل مواجه بشه كاملا عملياتو متوقف مي كنه

شايد واسه شما هم همين اتفاق افتاده

و اينكه در حال حاضر pdf ما اين جوري عمل ميكنه كه هم pdfمي كنه و هم صفحات word رو بررسي مي كنه يعني بعد از اتمام كار يه فايل pdf بهت نشون مي ده و فايل word.
با کسی که میتونی زندگی کنی زندگی نکن

با کسی زندگی کن که بدون اون نمیتونی زندگی کنی

New Member

نماد کاربر
1

تاريخ عضويت

يکشنبه 25 تیر 1391 14:24

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط erfan0067 » يکشنبه 25 تیر 1391 14:39

v@hid نوشته است:دوستان عزيز ميخواستم در مورد تبديل word به pdf از شما راهنمايي بگيرم
من يك فايل word 2007 دارم كه داراي تعداد زيادي از فرمولهاي رياضي است هرجور اين فايل رو pdf  كردم قسمتي از جدولها و فرمولهام حذف شدن لطفا راهنمايي كنيد

اوه ! ایــــن پست ، ســـال 88 ارســــال شـــــده ؟ پس چـــرا من الان دیـــدمش ؟

راستش من جواب سوال این دوستمون رو پیــــدا کردم اما حالا دیگـــه خیلی دیر شــــده

البته من راه حل رفع این مشکل رو میگم . شاید هنوز کسایی باشن که این مشکل رو داشته باشن

خب من خودم هم دچار همچین مشکلی شــــدم .
هر چی فرمول مینوشتم توو ورد 2007 ، وقتی میخواستم به PDF تبدیــــل کنم ، بعد از تبدیل ، فرمول ها به سمت راست صفحه میومدن و بعضا از صفحه خارج میشن

رفــتـــم 100 تا نرم افزار نصب کردم ولی بی فایـــده بـــــود . البته میگن نرم افزار Nitro PDF Professional این مشکل رو رفع میکنه که هنوز تست نکردمش

اما راه حل رفع این مشکل خیلــــی ســــاده ست خیلی خیلی ســــاده ست بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری
میخوام شما رو دق بدم بعد راه حلشو بگم

ببینیــــــد وقتی شما فرمولی رو تایپ میکنین توو ورد 2007 ، بعد از تایپ فرمول ، باید فرمول رو انتخاب کنین ( یعنی آبی بشه )
و از ترکیب کلید های Ctrl+Shift سمت چپ صفحه کلید استفاده کنین تا فرمول در سمت چپ صفحه قرار بگیره.
ظاهرا این کار عمل خاصی رو انجام نمیـــده ولی بعد از تبدیل به PDF متوجــه میشین که خیلی تاثیـر داشته

این هم از راه حلش خیلی ســــاده بــــــود نــــــــــه ؟

ایشالله مشکلتون بر طرف شــــه

nazi29 از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب erfan0067 تشکر کرده اند:
neda_s