مشکل با word

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

مشکل با word

پست توسط faraz73 » جمعه 8 آذر 1392, 8:02 pm

با سلام .من از word 2007 استفاده می کنم و وقتی می خوام فارسی تایپ کنم و فاصله بدم و برم کلمه ی بعد میره پشت کلمه ی قبلی مثلا سایت ها چاپ می شه ها سایت.راهی به غیر از windows عوض کردن هست؟؟؟تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

Re: مشکل با word

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 8 آذر 1392, 9:19 pm

,
از چه ويندوزي استفاده ميکنيد؟ ضمنا اگر 7 يا بالاتر هست، پيشنهاد ميکنم 2013 نصب کنيد که به طور کامل مشکلي با هيچ زباني ندارند و ممکنه مشکل شما رو هم حل کنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط faraz73 » جمعه 8 آذر 1392, 9:45 pm

Mahdi1944 نوشته شده:  ,
از چه ويندوزي استفاده ميکنيد؟ ضمنا اگر 7 يا بالاتر هست، پيشنهاد ميکنم 2013 نصب کنيد که به طور کامل مشکلي با هيچ زباني ندارند و ممکنه مشکل شما رو هم حل کنه

windows 7 دارم.یعنی با استفاده از 2013 مشکل کلن حل می شه؟؟تصویر

New Member
سپاس‌های ارسالی: 11 بار
سپاس‌های دریافتی: 18 بار

پست توسط mehdi1347 » شنبه 9 آذر 1392, 4:29 pm

دوست عزيز
با سلام. كليد هاي SHIFT و Ctrl سمت راست صفحه كليد رو ، قبل از تايپ فارسي ، بزن . انشاالله درست ميشه.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 9 آذر 1392, 10:05 pm

,
البته 7 قاعداتا با 2007 مشکلي نداره، اما به هر حال 2013 رو تست کنيد، شايد اين نقص رو هم براي شما حل کنه. اين نسخه حتي ديکشنري براي اصلاح متن رو هم به صورت پيشفرض مايکروسافت ارائه کرده براش
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط faraz73 » دو شنبه 11 آذر 1392, 12:33 pm

Mahdi1944 نوشته شده:  ,
البته 7 قاعداتا با 2007 مشکلي نداره، اما به هر حال 2013 رو تست کنيد، شايد اين نقص رو هم براي شما حل کنه. اين نسخه حتي ديکشنري براي اصلاح متن رو هم به صورت پيشفرض مايکروسافت ارائه کرده براش

office 2013 رو هم ریختم ولی مشکل حل نشد.چی کار کنم؟؟

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”