در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major II

Major II

no avatar
451

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 شهریور 1385 18:51

آرشيو سپاس: 23 مرتبه در 13 پست

چرا بعضی از فایل های word با فونت نادرست نشان داده می شود ؟

توسط ASHK HIKAYESI » جمعه 29 تیر 1386 18:12

بچه ها سلام !

اگه یادتون باشه چند روز پیش فایل های jpg من پاک شد . خوشبختانه برشون گردندم . اما الان بعضی از فایل های word رو که باز میکنم ، با فونت نادرست نشون داده میشن . ( خوانا نیستن )  خود برنامه هم قبل از باز شدن فایل ، انتخاب هایی رو برای کاراکتر انکودینگ در اختیار میگذاره ، اما کدوم رو انتخاب کنم ؟ چاره چیه ؟  :sad:  

آیا به اون پاک شدن ربط داره ؟

:razz:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 29 تیر 1386 19:37

AB@N جان
اگر فونت نادرست نشون داده ميشه، دليل اون نبود فونتي که با اون تايپ کرديد در ويندوز فعلي هست، فونت ها زو اضافه کنيد مشکل رفع خواهد شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

توسط ASHK HIKAYESI » شنبه 30 تیر 1386 08:00

Mahdi1944,  جان !

من که ویندوز رو عوض نکردم !  :?

وقتی دیدم این مشکل پیش اومده ، نسخه ی جدید تر آفیس رو هم نصب کردم  ( آفیس 2007 ) اما هنوز هم حل نشده !

آیا ممکنه این مشکل به پاک شدن فایل ها ربط داشته باشه ؟  :-x

راستی الان رفتم فایل های وردی که جاهای دیگه بودن رو امتحان کردم ، سالم هستن ، ولی فایل هایی که توی یه پوشه ی خاص بودن به استثنای یکی دوتاشون خرابن ( برای مثال اون هایی که روشون رمز گذاشته بودم سالمن )

آخه چرا ؟ پدرم در اومده بود تا اون مطالب رو جمع آوری کنم !  :sad:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 30 تیر 1386 11:25

AB@N,
ميتونه مريوط باشه، مثلا همون عاملي که فايلهاي تصويري شما رو حذف کرده، ميتونه فونتها رو هم حذف کرده باشه، اون عامل هم با توجه به توصيفات شما يک وبروس و يا يک فايل مخرب از اين خانواده هست، فونت‌ها رو مجددا در مسير فونت‌هاي ويندوز کپي کنيد، شايد مشکل رفع بشه، داشتن يک سيستم امنيتي قدرتمند ضرورتي غير قابل چشم پوشي براي اکثر افراد با اتواع کاربري‌ها هست، چيزي که بسياري از اون غفلت ميکنند، به نظرم کمي افت سرعت مي‌ارزه به اينکه اطلاعاتمون رو حفظ کنيم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

توسط ASHK HIKAYESI » شنبه 30 تیر 1386 14:55

Mahdi1944,  جان !

بله درست میفرمایید ! بنده هم سعی میکنم همیشه امنیت سیستمم رو در حد خوبی نگه دارم ، برای همین از زون آلارم 7 به روز شده استفاده می کنم .

الان هم کلی فونت جدید نصب کردم اما مشکل حل نشد ! ظاهرا فایل تخریب شده ...  :sad:  :?

در هر صورت ممنون از راهنمایی های خوب شما !

یک دسته گل تقدیم شما !  :o