در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major II

Major II

no avatar
34

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 مرداد 1388 00:00

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 10 پست

مشکل با WORD در ویندوز 7

توسط saeid4631 » سه شنبه 20 مرداد 1388 02:29

خب دوستان بعد از نصب ویندوز 7 یه مشکل دیگه ای که برای من پیش اومده اینه که وقتی می خام مثلا یک فایل متنی رو با نرم افزار word باز کنم متن بهم ریخته دیده میشه طوری که اصلا چیزی مشخص نیست. چکار کنم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل با WORD در ویندوز 7

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 20 مرداد 1388 12:40

saeid4631,  
احتمالا فونت مورد استفاده رو نصب نکرديد، اگر بفرماييد منظورتون از بهم ريخته ميشه چي هست بهتر ميشه راهنمايي کرد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
MASTER, nt, CAPTAIN PILOT, sokuteasemuni

Major II

Major II

no avatar
34

تاريخ عضويت

توسط saeid4631 » سه شنبه 20 مرداد 1388 13:21

ببین دوست من راستش من ازش عکس گرفتم ولی نمی دونم چطور و کجا قرارش بدم که بهتر متوجه بشین؟ آیا تو این سایت جایی برای آپلود هست؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 20 مرداد 1388 14:18

در ويرايشگر پيشرفته متن همين انجمن ميتونيد گزينه‌ي Add image to post پايين کادر ارسال ببينيد و تصوير مورد نظر رو آپلود کنيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Professional, MASTER, nt, CAPTAIN PILOT, sokuteasemuni

Major II

Major II

no avatar
34

تاريخ عضويت

توسط saeid4631 » چهارشنبه 21 مرداد 1388 01:48

دوست عزیز راستش من این قسمت ویرایشگر رو نتونستم پیدا کنم.ولی یه جایی دیگه آپش کردم که اگه بتونین نگاشون کنین خیلی ممنون میشم. :)
توضیح اضافی:

من بعد از نصب ویندوز 7 برنامه مایکروسافت آفیس رو نصب کردم. لازم به ذکره که من این برنامه آفیس 2003 رو قبلا همراه با سی دی ویندوز MRT XP SP2 تحویل گرفته بودم و قبلا هم با ویندوز ام آرتی نصب می کردم که مشکل خاصی هم نداشتم ولی الان طبق عکس شماره یک هنگام نصب آفیس روی 7  این اسم MRT  رو برگه در حال نصب هم نوشته میشه.(عکس 1) و بعد از نصب آفیس هم طبق عکس شماره دو این برنامه درست عمل نمی کنه مثلا سایز صفحه ها کاملا غیر طبیعی و بزرگه و اصلا اول و آخر یک صفحه معلوم نیست و حتی با دکمه های ترکیبی ctrl+mouse هم فرق خاصی نمی کنه بعدشم قسمت راست چین کردن تو قسمت بار (با فلش قرمز رنگ مشخص کردم) اصلا وجود نداره. (عکس 2)

حالا با توجه به این مسایل آیا مشکل از خود برنامه هست که رو ویندوز سون جواب نمیده یا اینکه از جای دیگست؟ :-?  :?  :-(
لینک عکس شماره یک : http://www.tarfandestan.com/forum/attac ... 82627-.png
لینک عکس شماره دو :  http://www.tarfandestan.com/forum/attac ... 2627-2.png

:o

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 21 مرداد 1388 03:41

saeid4631,  
متاسفانه لينک تصاويري که داديد نياز به ثبت نام داره و باز نيست
اما با توجه به توضيحات دو احتمال وجود داره
1- دست کاري شرکت مورد اشاره شما در آفيس که باعث شده اين اختلالات رخ بده، بهتره يک نسخه دستکاري نشده از آفيس رو نصب کنيد
2- نصب نبودن فونتهاي مورد نياز اون فايل که در اين صورت بايد فونتها رو به فولدر fonts در شاخه ويندوز اضافه کنيد

MASTER, saeid4631, sokuteasemuni, CAPTAIN PILOT