در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
949

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 29 اسفند 1384 14:31

آرشيو سپاس: 1621 مرتبه در 402 پست

توسط Reza 313 » دوشنبه 27 اسفند 1386 10:41

SAAMY4 نوشته است:من مشکلی برای دانلود ندارم! مطمئنید که درست رجیستر کرده اید؟ راستی نگفتید که موشک چجوری به بازی اضافه کنم :-o  بعد از رجیستر یک بار دیگر از شما یوزر و پسورد می خواهد وارد کنیدو دیگه خودتون استادید دیگه!

ساده ترین کار برای اضافه کردن تسلیحات ، دانلود و نصب کردن Weapons pack ها هست ... البته قبل از نصب هر weapon pack توجه داشته باشید که جدیدترین سرویس پک ها و  patch های بازی را نصب کرده باشید ...  :shock:

اما اگر علاقه ای به نصب Weapons pack ندارید ، مثلا نمیخواهید که کلی سلاح که شاید مورد استفادتون نباشه رو داشته باشید یا با دانلود این فایلها که معمولا بیش از 30 مگابایت حجم دارند مشکل دارید ، میتونید تسلیحات رو به صورت دستی به بازی اضافه کنید ...برای اینکار در مرحله اول نیاز به برنامه weapon editor دارید که مطمئنا در سایت رسمی شرکت سازنده بازی( thirdwire ) پیدا خواهید کرد ، بعد از دانلود هر سلاح ، توضیحات فایل readme رو بخونید ، معمولا سطوری در انتهای فایل پیدا می کنید که اینگونه شروع میشوند ، به عنوان مثال برای فینیکس :
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

اولین کار این است که شما این سطور را کپی کرده ، سپس از مسیری که بازی را در آن نصب کرده اید وارد شاخه objects و سپس weapons شوید ، سپس فایل WEAPONDATA.INI را یافته و باز کنید ، به انتهای فایل بروید و سطور کپی شده را آنجا پیست کنید ، فراموش نکنید که XXX موجود در سطر اول را به عددی مناسب تغییر بدهید ، مثلا اگر آخرین آیتم موجود در فایل با [WeaponData059] شروع میشد ، سلاحی که قصد نصب آنرا دارید می بایست با [WeaponData060] شروع شود ،  پس از این مراحل فایل را ذخیره کنید و ببندید ، سپس برنامه weapon editor را اجرا کنید و با استفاده از آن فایل WEAPONDATA.DAT را آپدیت نمایید .... البته فراموش نکیند که اگر سلاح شما فایلهای دیگری با پسوندهای مانند bmp  ، ini ، OUT  و ... داشت ، می بایست آنها را هم داخل شاخه objects\weapons کپی نمایید .... به همین سادگی ....

البته ممکن است شما هنگام مراجعه به شاخه objects شاخه ای با نام Weapons پیدا نکنید و تلاش شما برای یافتن فایل های WEAPONDATA.INI و WEAPONDATA.DAT بی نتیجه باشد ، اگر با چنین مشکلی برخورد کردید ، باید ابتدا ابزار SFP1E را دانلود کنید ، و با استفاده از این ابزار فایل ObjectData.Cat را که در داخل شاخه Objects قرار دارد را باز کنید ، درون این فایل Cat حجیم مطمئنا فایل های WEAPONDATA.INI و WEAPONDATA.DAT را خواهید یافت ، آنها را استخراج (Extract) کنید و تغییرات موردنظرتون را اعمال کنید .... :shock:

موفق باشید
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند ....

Captain II

Captain II

نماد کاربر
386

تشکر کرده: 604 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 14:15

کرمان

آرشيو سپاس: 1113 مرتبه در 163 پست

توسط SA@M » دوشنبه 27 اسفند 1386 11:26

من فایل WEAPONDATA.INI رو نمیبینم. این برنامه ای که گفتید ( SFP1E)از کجا باید دانلود کنم؟
اندکی صبر سحر نزدیک است...
اينك آخرالزمان

Major

Major

نماد کاربر
196

تشکر کرده: 99 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 13 شهریور 1386 01:13

آرشيو سپاس: 396 مرتبه در 100 پست

توسط mogtaba-pilot » دوشنبه 27 اسفند 1386 12:01

Reza 313, عزیز
از راهنمایتون ممنونم، ولی وقتی که وارد این سایت میشم ،سیستم منو میشناسه! یعنی تو قسمت  Login Panel نام کاربری  رو مینویسه و خوش آمد میگه ، اما برای دانلود یه برنامه همون پیامی رو که دوستمون mortezaf نوشتند ، میده!!!

!!!A good controller is a PROCEDURAL controller
  ...  sincerely yours

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
949

تاريخ عضويت

توسط Reza 313 » دوشنبه 27 اسفند 1386 13:25

SAAMY4 نوشته است:من فایل WEAPONDATA.INI رو نمیبینم. این برنامه ای که گفتید ( SFP1E)از کجا باید دانلود کنم؟

از  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   :D
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند ....

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
949

تاريخ عضويت

توسط Reza 313 » دوشنبه 27 اسفند 1386 13:31

mogtaba-pilot نوشته است:Reza 313, عزیز
از راهنمایتون ممنونم، ولی وقتی که وارد این سایت میشم ،سیستم منو میشناسه! یعنی تو قسمت  Login Panel نام کاربری  رو مینویسه و خوش آمد میگه ، اما برای دانلود یه برنامه همون پیامی رو که دوستمون mortezaf نوشتند ، میده!!!

هنگام ثبت نام در این سایت ، ایمیلی به آدرس الکترونیکی شما فرستاده میشه که با کلیک کردن بر روی لینکی که در اون قرار داره ، شما ثبت نام خودتون رو تایید میکنید و اکانت شما کاملا فعال میشه . آیا  چنین ایمیلی به دست شما رسیده ؟ و شما موفق به فعالسازی اکانت خودتون شدید ؟  :-x

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
75

تاريخ عضويت

سه شنبه 19 تیر 1386 08:51

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 7 پست

توسط mortezaf » دوشنبه 27 اسفند 1386 18:54

هنگام ثبت نام در این سایت ، ایمیلی به آدرس الکترونیکی شما فرستاده میشه که با کلیک کردن بر روی لینکی که در اون قرار داره ، شما ثبت نام خودتون رو تایید میکنید و اکانت شما کاملا فعال میشه . آیا چنین ایمیلی به دست شما رسیده ؟ و شما موفق به فعالسازی اکانت خودتون شدید ؟

نه متاسفانه خودم هم اين حدسو ميزدم حتي با دو ايميل ثبت نام کردم ولي تا حالا ايميلي نيومده

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

توسط airplane » سه شنبه 28 اسفند 1386 01:08

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد من یه بازی با نام میگ 29 خریدم ولی از چیزیش سر در نمیارم تو رو خدا کمکم کنید خیلی اعصابم خورد شده
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 28 اسفند 1386 02:36

airplane
جان اين بازي هم شبيه ساز ميگ 29 هست که داراي تعدادي مرحله هست و در هر مرحله بايد ماموريت‌هاي خاصي رو انجام بديد، اين بازي رو بنده 4 سال پيش داشتم و فکر کنم بتونم کمکتون کنم  :D
اگر سوال خاصي داريد بفرماييد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تاريخ عضويت

شنبه 6 بهمن 1386 11:47

آرشيو سپاس: 712 مرتبه در 117 پست

توسط JavadRadical » چهارشنبه 29 اسفند 1386 14:05

یه سلام مخصوص به همه WOE  بازها  :)  :razz:  :razz:
Reza313 جان خیلی خیلی تشکر . اما منم مشکل دوستان رو دارم . میشه لطف کنید فایلهای نوشتاری برای هر سلاح رو اینجا قرار بدید و این برنامه SFP1E  رو برای دانلود همه گان تو یه جای دیگه اپلود کنید تا همه بتونن ازش استفاده کنند  :o  :o

راستی دوستان نظرتون راجع به یه مسابقه چیه ؟ مسابقه رکورد زدن تو WOE ?
::ss
من از وقتی بازی رو نثب کردم نزدیک به 1400 تا هدف رو سرنگون کردم که نزدیک به 400 تاشون هواپیما بوده  :o  :o  :o
:grin:  :)  :)  :(  :(  :razz:  :razz:  :razz:
"time" isnt the test. Time is something you spend doing the tests.

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
949

تاريخ عضويت

توسط Reza 313 » چهارشنبه 29 اسفند 1386 14:13

javadjojo5 جان
بازی رو بگذار رو HARD بعدش چک کن ببین میتونی 14 تا ساقط کنی یا نه  :-)  :grin:

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تاريخ عضويت

شنبه 6 بهمن 1386 11:47

آرشيو سپاس: 712 مرتبه در 117 پست

توسط JavadRadical » چهارشنبه 29 اسفند 1386 16:13

Reza313  جان
اگر منظور شما از hard  همون Enemy skill هستش باید بگم فقط 7 تا مرحله ی اول رو easy  رفتم و از اون موقع تا بحال روی هارد بوده  :-)
و در مورد Simulation Difficulty  هم باید بگم مثل Enemy Skill  همون 7 مرحله ی اول رو easy  رفتم و باقی مراحل تا بحال  Normal  بوده  :-)
و فقط زمانی که قصد پرواز با A-10  رو دارم میرم Customize  و بعد رادار رو easy  میکنم  :o  حالا چراش بماند  :grin:
ولی اون موقع که نوشته شما رو خوندم رفتم Simulation  رو هم روی Hard  قرار دادم و در مرحله ی اول 4 تا میگ 21 و در مرحله ی دوم 8 تا میگ 23 به انضمام 6 تا Tu-16  بخت برگشته رو با F-4D  سر به نیست کردم  :-)  :grin:  :(  :(
تازه وقتی سرم خلوت شد رفتم سراغ زمین و اهداف پدافندی خدا SAM6  ها رو بیامرزه  :???:  :???:
اگر ممکنه یکی از دوستان یه راهنمایی بکنند بگند که چطور حین بازی میشه از صفحه عکس گرفت تا منم چندتا صحنه ی بیاد ماندنی رو تو بازی بهتون نشون بدم .

یه سوالی هم برای من پیش اومده که یعنی بیشتر برام عجیبه من تو یه ماموریت Anti Shep  با F-4FGR  6 تا موشک ماوریک ,  2 تا شرایک و حالا یه تعدادی AIM-7 , AIM-9  حمل میکردم بعد از اتمام تسلیحات هوا به هوام  زمانی که داشتم دنبال یه هدف هوایی دیگه میرفتم موشکهای شرایک خودمو اماده شلیک کردم و به هواپیما که یک میگ 21 بود نزدیک شدم و تقریبا با فاصله 1.5 نایتیکال مایلی اون بودم و داشتم با رادار ور میرفتم که دیدم علاوه بر مربع قرمز اطراف میگ مربع زرد هم ظاهر شد و من تونستم با شرایک یه میگ 21 رو بزنم  ::ss
برام جای تعجب داره من تو بازی با AIM-7  اهداف زمینی رو زده بودم و جای تعجبی هم نداشت و با AIM-9  به صورت شلیک راکتی بازم اهداف زمینی رو زده بودم اما اینکه بتونم با شرایک یه هواپیما بزنم خیلی عجیب بود .
یه بارم با هریر و به وسیله LAU-33  تونسته بودم یه هواپیمای خودی رو بزنم  :grin:  اما این یکی خیلی عجیب بود . چون یه موشک هوا به زمینه و من هربار که میام باهاش اهداف زمینی رو میزنم یا به هدف نمیخوره یا میره میخوره به یه هدف دیگه .
:?
میشه یکی بگه اصلا این شرایک چه جور موشکیه ؟
:)  :)  :(  :(  :razz:  :razz:
"time" isnt the test. Time is something you spend doing the tests.

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
949

تاريخ عضويت

توسط Reza 313 » چهارشنبه 29 اسفند 1386 17:06

اگر ممکنه یکی از دوستان یه راهنمایی بکنند بگند که چطور حین بازی میشه از صفحه عکس گرفت تا منم چندتا صحنه ی بیاد ماندنی رو تو بازی بهتون نشون بدم .

برای عکس گرفتن ، تنها کاری که باید بکنید فشردن کلید Print Screen هست ، تصاویری هم که میگیرید در شاخه ScreenShots بازی ذخیره می شوند ... :D

یه سوالی هم برای من پیش اومده که یعنی بیشتر برام عجیبه من تو یه ماموریت Anti Shep با F-4FGR 6 تا موشک ماوریک , 2 تا شرایک و حالا یه تعدادی AIM-7 , AIM-9 حمل میکردم بعد از اتمام تسلیحات هوا به هوام زمانی که داشتم دنبال یه هدف هوایی دیگه میرفتم موشکهای شرایک خودمو اماده شلیک کردم و به هواپیما که یک میگ 21 بود نزدیک شدم و تقریبا با فاصله 1.5 نایتیکال مایلی اون بودم و داشتم با رادار ور میرفتم که دیدم علاوه بر مربع قرمز اطراف میگ مربع زرد هم ظاهر شد و من تونستم با شرایک یه میگ 21 رو بزنم

میشه یکی بگه اصلا این شرایک چه جور موشکیه ؟

دوست من ، اگر بازی در حالت سخت باشه شما دیگه اصلا هیچ شکل هندسی ( چه مربع قرمز و آبی و  چه لوزی زرد) نخواهید دید ...  :-)  لوزی زرد زمانی ظاهر میشه که شما بر روی یک هدف قفل راداری کنید ... :D
موشک شرایک ( AGM-45A/B  ) در زمره نخستین موشکهای ضد تشعشع (ضد رادار ) قرار داره که بر ضد رادارهای زمینی استفاده میشده ...
از لحاظ تئوری یجورایی قابل قبول هست که بتوان با یک موشک ضد تشعشع یک هواپیما را ساقط کرد ، چرا که هواپیمای مورد نظر شما  دارای رادار بوده  و مسلما اگر رادارش روشن بوده ، تشعشعاتی از خودش ساطع میکرده که باب کار اشیانه یاب شرایک بوده ...
روسها این مساله را تا حدودی جدی گرفته اند و حتی مدلی از موشک آلامو ساخته اند که اساس کارش بدین گونه هست ....

قبليبعدي