در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 بهمن 1386 11:47

آرشيو سپاس: 712 مرتبه در 117 پست

توسط JavadRadical » چهارشنبه 29 اسفند 1386 18:16

Reza313 جان
از بابت راهنمایی در مورد عکس سپاس گزارم اما من قبلا هم این کارو کردم ولی هیچ  :?
راستی مگه من همون بالا نگفتم که فقط Enemy Skill  رو هارد کردم و Simulation Difficulty رو رو حالت normal قرار دادم ؟  :-(
دیگه simulation difficulty رو هم بخام هارد کنم اصلا میشه از روی باند بلند شد همینجوری Normal  وقتی میاد تو  داگفایت مانور میده هواپیما دچار وا ماندگی میشه تازه اگه زیاد هم بالا بره stall  . به طور معمول هم در تمام مانورها یا چشمهای این خلبان بدبخت سیاهی میبینه یا قرمز ی تو اکثر مانورهای شدید هم نفسش بند میاد  :???:  
یکبار هم که در راه برگشت به پایگاه بعد از عملیات بودم و با پس سوز و حد اکثر سرعت دیگه به اخرهای راه رسیده بودم هواپیما خود به خود منفجر شد . :shock:  البته بماند که چراغهای هشدار حرارت حدود 1 ساعت روشن بودن  :grin:  اما نمیدونم علتش چی بوده .
در مورد مربع زرد هم که والا اگر بازی رو با simulation difficulty  ساده ( همون easy ) خودمون برید زمانی که قفل میکنید فقط و فقط یه مربع قرمز میاد . اگر به صورت normal  با simulation difficulty  کار کنید مربع زرد هم دارید و  اگر simulation ,  hard  رو برید ........ ؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم چون فقط یکبار رفتم رو باند سقوط منجر به ایجکت داشتم خدا پدر F-14  نیروی هوایی ایران رو بیامرزه  :grin:
enemy skill هم تو این علامتهای راداری تاثیری نداره  :-x
:)  :)  :(  :(  :razz:  :razz:  :razz:
"time" isnt the test. Time is something you spend doing the tests.

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
949

تاريخ عضويت

دوشنبه 29 اسفند 1384 14:31

آرشيو سپاس: 1621 مرتبه در 402 پست

توسط Reza 313 » چهارشنبه 29 اسفند 1386 21:14

البته بماند که چراغهای هشدار حرارت حدود 1 ساعت روشن بودن  اما نمیدونم علتش چی بوده .

استفاده بیش از حد از پس سوز...

در مورد مربع زرد هم که والا اگر بازی رو با simulation difficulty ساده ( همون easy ) خودمون برید زمانی که قفل میکنید فقط و فقط یه مربع قرمز میاد . اگر به صورت normal با simulation difficulty کار کنید مربع زرد هم دارید و اگر simulation , hard رو برید ........ ؟؟؟؟؟؟؟

در حالت سخت با هیچ گونه شکل هندسی مواجه نخواهید شد ... :D

enemy skill هم تو این علامتهای راداری تاثیری نداره

بله ...
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند ....

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

توسط airplane » پنج شنبه 1 فروردین 1387 00:49

[quote="Mahdi1944"]airplane
جان این اولین بازی هوایی من هست و از اون هیچ اطلاعی ندارم خواهش میکنم کمکم کنید ممنون

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تاريخ عضويت

توسط JavadRadical » جمعه 2 فروردین 1387 13:29

Reza313  جان .
ضمن تشکر از شما  :razz:  چندتا سوال دارم  :-x  
اول در مورد غلافها . یکی از اونها ECM  هستش که تکلیفش معلومه اما یه غلاف دومی هم هست اسمش رو اگه درست نوشته باشم pavetac  ::ss
این غلاف دوم مال چیه چکار میکنه ؟
یه سوال در مورد موشک AGM-STANDARD  دارم ؟ این موشک مگه ضد کشتی نیست ؟ پس چرا کشتی نمیزنه ؟ شاید هم من اشتباه میکنم . :-(
لطفا یه کمکی هم در مورد عکس گرفتن بکنید . چطوری عکس بگیرم هر کاری میکنم نمیشه  :sad:

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
949

تاريخ عضويت

توسط Reza 313 » جمعه 2 فروردین 1387 13:33

غلاف PaveTack غلاف نشانه گیزی لیزری هست ... :D  برای استفاده از بمب هایی نظیر GBU-10/12 و ...

اما موشک AGM-78 Standard هم مانند موشک شرایک ، ضد تشعشع هست .... :D

برای هدف قرار دادن اهداف دریایی میتونید از موشکهای هارپون یا ماوریک استفاده کیند ... :-o
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند ....

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تاريخ عضويت

توسط JavadRadical » جمعه 2 فروردین 1387 13:52

reza 313  جان من هارپون ندارم . یعنی تو لیست تسلیحاتم نیست  :?
برای استفاده از GBU  هم به سادگی و بدون استفاده از  pave tack  میشه این کارو انجام داد . ولی میخام بدونم اگر از این غلاف استفاده کنم چه  تغییری ایجاد میشه ؟  :-x
:)  :)  :razz:  :razz:
لطفا یکی کمک کنه من یه 4 تا موشک دیگه به این بازی اضافه کنم . راستی میشه سلاح هسته ای رو هم به بازی اضافه کرد یا هحداقل mininuc   :grin:  :grin:
اگه راهی هست کمک کنید  :AA:
:)  :)  :(  :(  :razz:  :razz:

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
949

تاريخ عضويت

توسط Reza 313 » جمعه 2 فروردین 1387 16:29

اگر هارپون در لیست تسلیحاتتون نیست دو دلیل داره :
1- اصلا این سلاح در لیست سلاح های شما نصب نشده ...برای بررسی این موضوع فایل WEAPONDATA.INI را چک کنید .
2- هواپیمای مورد نظر شما قابلیت حمل هارپون را ندارد ، سعی کنید جنگنده هایی مانند اف 18 را امتحان کنید و ببینید که آیا باز هم هارپون در لیست تسلیحات نیست ؟

برای اضافه کردن تسلیحات هم به پست قبلی بنده در صفحه قبل مراجعه کنید ، در مورد سلاح اتمی هم شخصا تا کنون چیزی ندیده ام ... :D

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تاريخ عضويت

توسط JavadRadical » جمعه 2 فروردین 1387 16:48

Reza313 جان  :)  :)
مشکل من اینکه من اصلا فایل  رو ندارم
WEAPONDATA.INI
:?
تازه دانلود یه هواپما مثل اف18 برای من 4 ساعت طول میکشه اف14 رو هم بخاطر عشقی که بهش دارم دانلود کردم که اونم فونیکس نداره  :)  :)  :(  :(  :razz:  :razz:  :razz:
اگر ممکنه یه جستجویی بکنید ببینید میشه تسلیحات اتمی رو هم اضافه کرد ؟ اینجوری خیلی جالب تر و جوانمردانه تره  :grin:

Major

Major

نماد کاربر
196

تشکر کرده: 99 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 13 شهریور 1386 01:13

آرشيو سپاس: 396 مرتبه در 100 پست

توسط mogtaba-pilot » شنبه 3 فروردین 1387 09:51

سلام
در ابتدا جا داره از دوستان ،به خصوص دوست خوبم جناب Reza 313,  تشکر کنم که واقعاً گره گشای مشکلات ما بودند...
اخیراً مشکل جدیدی برام پیش اومده و اونم اینه که وقتی سلاحی رو به بازی اضافه میکنم(طبق دستورات جنابReza 313,  ) دیگه بازی اجرا نمیشه!!!
یعنی وقتی رو آیکون بازی کلیک می کنم ، صفحه سیاه میشه و  Error میده!!!
اگه امکان داره کمکم کنید.
با تشکر :)

!!!A good controller is a PROCEDURAL controller
  ...  sincerely yours

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mogtaba-pilot تشکر کرده اند:
black22

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
949

تاريخ عضويت

توسط Reza 313 » شنبه 3 فروردین 1387 13:22

آیا آخرین پچ ها و سرویس پک های بازی را نصب کردید ؟ و آیا DirectX 9.0C را دارید ؟

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تاريخ عضويت

توسط JavadRadical » شنبه 3 فروردین 1387 16:21

سلام رضا جان  :razz:
میشه درخواست کنم فایل WEAPONDATA.INI خودتون رو برای دانلود قرار بدین تا منم اونو تو مسیر بازی قرار بدم و به قولی حالشو ببرم ؟ :o
:)  :)  :(  :(  :razz:  :razz:  :razz:

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
949

تاريخ عضويت

توسط Reza 313 » شنبه 3 فروردین 1387 16:27

شما خودتون این فایل رو دارید ...
به توضیحات صفحه قبل همین تاپیک مراجعه کنید .... :D

قبليبعدي