در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
374

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 اسفند 1384 09:00

آرشيو سپاس: 11 مرتبه در 10 پست

کپي از دي وي دي هاي قفل دار (write protect)

توسط Mehran_k » دوشنبه 11 دی 1385 19:25

با سلام  :(

چگونه می تونم یه دونه دی وی دی Write protect   رو کپی بگیرم ؟؟؟؟  لازم به ذکر است که از دو نرم افزار  Nero  , Clon dvd  استفاده کردم ولی بی فایده بوده و باز هم همون پیغام رو داشتم ..... :eek:

اگه می گید از alkoho 120%    استفاده کن  ...اونم باهاش کار کردم و Skip Read Error    اون رو هم فعال کردم ولی بعد از چیزی حدود 6-7  سا عت کار ایمیج بوجود اومده خراب از آب در اومد  :sad:

:?  :-(
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
374

تاريخ عضويت

توسط Mehran_k » سه شنبه 12 دی 1385 19:27

اي بابا ..... تو اين همه مهندس و استاد کرک .....کسي نيست جواب ما رو بده   ::ss   :?

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

توسط Karim1504 » سه شنبه 12 دی 1385 19:51

عزیز اینم یه امتحانی بکن :D

BlindWrite Suite v4.4.0.65
اينم همان برنامه اي برای رایت سی دی های قفل دار

نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 13 دی 1385 01:22

Mehran_k جان
به طور کلي مباحث کراک رو نمي‌شه در چارچوب خاصي قرار داد و بيشتر به خلاقيت خود فرد در رفتار با روالهاي هر سيستم مربوط هست، به همين دليل نمي‌تونم روش خاصي رو براتون معرفي کنم، اما اولين قدم شناختن نوع قفل و اينکه چه قسمتهايي درگير موضوع هستند هست  :-(
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
374

تاريخ عضويت

توسط Mehran_k » چهارشنبه 13 دی 1385 11:11

KARIMعزيز ,

ممنون ... تست مي زنم خبرش رو مي دم .....  :razz:

Mahdi1944 عزيز ,
يعني واسه رايت يه دي وي دي هم بايد روال سيستم رو در نظر گرفت ..... :-(  آخه يه برنامه مثل alkohol   مگه چند تا گزينه  داره که روال هاي مختلف رو روش آزمايش کرد  ؟ :-(  
من فقط يه نرم افزار که بتونه از دي وي دي هاي write protect   رد بشه رو مي خواستم    :eek: ....البته هنوز نمي دونم اين قفل سخت افزاريه با نرم افزاري .... هر چي روي خود دي وي دي رو نگاه کردم که متوجه قفل سخت افزاري نشدم ؟؟؟  :?   ولي در هر صورت  برنامه alkohol  که  از همه چي ايميج مي گيره و از اين هم ايميج گرفت (فايلها هم دقيقا همون سايز مبدا رو داشتن !!!!) درآخر سر  که اون ايميج رو تست کردم ( با mount  کردن به يه درايو ديگه )  شطرنجي نشون مي دادو خراب !!!!!!    :sad:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 13 دی 1385 15:12

Mehran_k جان
برخي قفلهاي هستند که با شبيه سازي ديسک کار نمي‌کنند، يعني اگر شما ايميج رو رايت کنيد مشکل رفع مي‌شه، اين نوع قفلها به مشخصه‌هايي روي ديسک واقعي وجود دارند و روش خوانده شدن اطلاعات با درايو ديسک خوان در صحيح خواندن اونها موثر هست
اگر براتون اهميت داره مي‌تونيد اين موضوع رو امتحان کنيد (شايد يک DVD خام ضرر کنيد و شايد هم موفق بشيد)
در هر صورت بنده در مورد فيلمها به اين موزد برخورد کردم  :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I

Major I

نماد کاربر
104

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 09:02

آرشيو سپاس: 9 مرتبه در 8 پست

توسط Hidden » چهارشنبه 13 دی 1385 15:23

Mehran_k به نظر من بهترین کار گرفتن image است و دردسر خاصی هم نداره. :-o

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
374

تاريخ عضويت

توسط Mehran_k » پنج شنبه 14 دی 1385 08:27

Mahdi1944 نوشته است:Mehran_k جان
برخي قفلهاي هستند که با شبيه سازي ديسک کار نمي‌کنند، يعني اگر شما ايميج رو رايت کنيد مشکل رفع مي‌شه، اين نوع قفلها به مشخصه‌هايي روي ديسک واقعي وجود دارند و روش خوانده شدن اطلاعات با درايو ديسک خوان در صحيح خواندن اونها موثر هست
اگر براتون اهميت داره مي‌تونيد اين موضوع رو امتحان کنيد (شايد يک DVD خام ضرر کنيد و شايد هم موفق بشيد)
در هر صورت بنده در مورد فيلمها به اين موزد برخورد کردم  :-)

این مطلبتون بسیار جالب بود (که ممنکنه خود ایمیج درست نباشه ولی وقتی روی دی وی دی میره درست از آب دربیاد  :-)  )    :-(    :smile:

من هم اومدم همین کار رو بکنم ولی متاسفانه دی وی دی با ظرفیت بالا می خواد و فعلا ظرفیت دی وی دی های خام موجود پایینه ....حتما می رم گیر می یارم و تستش می کنم  پای ضررش هم می شینم  :?

Hidden عزیز :
خوب ما هم داریم بر سر همین ایمیج ها با هم تبادل نظر می کنیم   :-(  :-o

Captain

Captain

نماد کاربر
407

تاريخ عضويت

شنبه 13 اسفند 1384 22:02

آرشيو سپاس: 22 مرتبه در 19 پست

توسط sandbad » پنج شنبه 14 دی 1385 22:33

سلام دوستان
مهران عزيز
يه ورژن از کلون هست ورژن 2.5.6.2
که خيلي قديميه من خيلي گشتم و پيداش کردم
تا حالا هم به سي دي برنخوردم که نتونه ايميج ازش بگيره
البته من دي وي دي ندارم و اصلا باهاش کار نکردم اگه به دردت ميخوره بگو
برات آپلود کنم :-)
نوبت باران هميشه محفوظ است...
www.congress60.org
WWW.RUMITEST.COM

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
374

تاريخ عضويت

توسط Mehran_k » سه شنبه 19 دی 1385 10:07

KARIM عزيز ,

برنامه اي که شما لطف کرديد معرفي کرديد  واسه رايت سي دي هست و گزينه اي واسه رايت دي  وي دي نداشت(يا من نديدم   :?  )  :-(

Mahdi1944عزيز ,

رفتم دي وي دي ناين قيمت کردم قيمتش حدود 5000  تومنه  :sad:   به همين خاطر ريسک اين کار يه کم بالاميره  :-(   بهتره  اين کار رو بذاريم واسه راه حل آخر  :eek:  :-(

sandbadعزيز,

شما مطمئني که دي وي دي رو ساپورت مي کنه ....clon cd  هست يا clondvd  ؟؟؟  من که  با آخرين نسخه اون جواب نگرفتم  :-x   اگه مطمئنيد ممنون مي شم بذاريد واسه آپلود  :o  :)

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » چهارشنبه 20 دی 1385 01:29

Mehran_k نوشته است:KARIM عزيز ,

برنامه اي که شما لطف کرديد معرفي کرديد  واسه رايت سي دي هست و گزينه اي واسه رايت دي  وي دي نداشت(يا من نديدم   :?  )  :-(

Mahdi1944عزيز ,

رفتم دي وي دي ناين قيمت کردم قيمتش حدود 5000  تومنه  :sad:   به همين خاطر ريسک اين کار يه کم بالاميره  :-(   بهتره  اين کار رو بذاريم واسه راه حل آخر  :eek:  :-(

sandbadعزيز,

شما مطمئني که دي وي دي رو ساپورت مي کنه ....clon cd  هست يا clondvd  ؟؟؟  من که  با آخرين نسخه اون جواب نگرفتم  :-x   اگه مطمئنيد ممنون مي شم بذاريد واسه آپلود  :o  :)

نکته : یک برنامه هست به نام ClonyXXL فقط میدونم که نقطه های قفل را پیدا میکنه اون رو برای  DVD رایتر هایی که ساپور میکنه مشخص میکنه بعد با یک برنامه که با اون DVd سازگار باشه مثلا Achlon حالا هر کاری که بخواهید با DvD میتونید بکنید البته لیست DvD ها را پیدا نکردم
اینا همه یک کاب بود که خودم تو همون کتاب یاد میداد که چطرو با Clon e Cd کارهای خارق العاده انجام بدید که به عقل جن هم نمیرسه
البته Achlon هم توانایی های داره که به راحتی نمیشه ازش گذشت اگر کتاب رو پیدا کدم براتون آپلود میکنم البته یه 15 مگی هست
موف باشید

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
374

تاريخ عضويت

توسط Mehran_k » چهارشنبه 20 دی 1385 12:33

Kingman_62,

بسيار ممنونم از راهنمايي شما دوست عزيز .... :razz:  :o

ولي فکر کنم منظور شما از Achlon  همان  Alcohol   باشه ؟؟ :-(   اگه نيست حتما بفرماييد .... :?

برنامه  clonxxl     رو هم پيدا کردم  تست مي زنم خبرش رو مي دم  :-)   البته بعد از جواب شما به پاسخ فوق  :-)

بعدي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 12 مهمان