مشکل با xammp

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 148 بار
سپاس‌های دریافتی: 387 بار

مشکل با xammp

پست توسط MRSTAR » سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 1:24 am

1- من سایتمو با وردپرس تو لوکال هاست (باxammp ) طراحی کردم
اما نمیدونم چطوری میتونم سایتمو تو مرورگر باز کنم و شکل اونو ببینم ؟

2- به نظر شما اول سایتو باید تویه لوکال هاست طراحی کرد بعد تو هاست آپلودش کرد یا نه ؟
زندگی همش زنگ تفریح نیست
ساعت بعد حساب داریم ...

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

Re: مشکل با xammp

پست توسط CentralWeb » سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 9:46 am

MRSTAR جان
پیشنهاد میشه از نرم افزار WampServer لوکال هاست استفاده کنید که کارایی بسیار عالی داره! :-)
من خودم قالب سایتم رو بعد طراحی با این نرم افزار لوکال هاست تست کردم! :-(

با xammp هم کار نکردم و متاسفانه نمی تونم راهنماییتون کنم... :sad:

در مورد سوال دومتون هم به نظر بنده و خیلی های دیگه حتما باید توی لوکال هاست تست بشه اول ! چون هم سرعت سریعتر هست و
هم هر وقت نیازی به دستکاری باشه خیلی خیلی راحت تر میشه انجام داد!
در ضمن میشه با تست کردن توی لوکال هاست خطاهای نمایش در دیگر مرورگرها رو بهتر به حداقل برسونید!

با تشکر :razz:
خدمات شارژ سيمکارت | *** [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] *** | مجله الکترونيکي مرکز انجمنهاي تخصصي

Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر

پست توسط MRSTAR » پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 5:14 pm

WampServer رو نصب کردم
حالا نمی دونم ورد پرس رو تو کدوم فولدرش نصب کنم ؟
سایتی که طراحی میکنم رو چطور می تونم ببینم ؟
زندگی همش زنگ تفریح نیست
ساعت بعد حساب داریم ...

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CentralWeb » پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 8:52 pm

MRSTAR جان

اینم لینک آموزش تصویری کار با این نرم افزار!
که البته خیلی خیلی راحته!
نترسید که مثلا کتاب پی دی اف چنیدین صفحه ای هست! نه! فکر نکنم 2-3 صفحه بیشتر باشه!
آخه اول دیتابیسو میسازید بعد قالبو کپی می کنید توی مسیر نصب برنامه و همین!

کاری نداره!
:-)

اینتم لینک دانلود:

کد: انتخاب همه

http://www.deviran.com/Files/wamp%20server.zip

پسورد احتمالی فایل زیپ: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
خدمات شارژ سيمکارت | *** [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] *** | مجله الکترونيکي مرکز انجمنهاي تخصصي

Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر

پست توسط MRSTAR » جمعه 23 اردیبهشت 1390, 1:12 am

ممنون

چرا ورد پرس رو تو ie خوب نشون نمیده ؟اما با فایر فاکس خیلی بهتر نشون میده ؟
زندگی همش زنگ تفریح نیست
ساعت بعد حساب داریم ...

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CentralWeb » جمعه 23 اردیبهشت 1390, 10:41 am

کجای وردپرس؟
سایت وردپرس یا صفحه مدیریت و پیشخوان وردپرس؟
فکر نکنم مشکلی داشته باشه! :-(

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12407 بار
تماس:

پست توسط Solver » جمعه 23 اردیبهشت 1390, 4:57 pm

کار با نرم افزار سرور مجازی xammp که به نظر من بسیار قدرتمند هم هست میتونید بدین ترتیب اقدام کنید.

فایل های سایت خودتون را (هر چی که هست، وردپرس یا ...) در شاخه htdocs قرار بدهید.

از فایل های موجود بهتره به جای اجرا و پایان دادن کار توسط فایل های مجزا، کنترل پنل نرم افزار را که فایل xampp-control.exe هست اجرا کنید و مدیریت سرویس های در حال اجرا را انجام بدهید.

پس از اجرای نرم افزار، مثلا برای وردپرس، لازم است که apache و MySQL را run کنید. هم اکنون سرور مجازی شما آماده است.

برای نمایش وب سایت خود میتوانید در مرورگر خود آدرس:

http://localhost

را وارد کنید. این آدرس شاخه اصلی htdocs را نمایش خواهد داد. برای دسترسی به مدیریت بانک داده هم کافیست آدرس زیر را وارد کنید:

http://localhost//phpMyAdmin

اما در مورد تفاوت نمایش وردپرس در مرورگرهای مختلف. برترین مرورگر برای هسته وردپرس ، opera است و پس از آن فایرفاکس. IE برای هسته وردپرس کندتر است. اما در مورد قالب ها که جنبه ظاهری دارند این موضوع بستگی به طراحی و مبنای طراحی دارد. نسخه IE شما نیز اهمیت فراوانی دارد. در حال حاضر نسخه های 7 و 9 در IE قدرتمندرین ها هستند.

علت تفاوت در سرعت نمایش صفحات در مرورگرها مربوط است به موتور رندر اونها، اما تفاوت در شکل ظاهری صفحات مربوط است به استاندارد های HTML و CSS ونسخه مورد استعمال صفحه وب. امروزه قالب های پیشرفته با گذاشتن پیش شرط، ابتدا به بررسی مرورگر پرداخته سپس قسمتی از کدها را حذف یا افزوده میکنند تا خروجی در آن مرورگر با مرورگر های دیگر یکسان باشد.

در مورد مسائل بالا میتونید به [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] مراجعه کنید و اطلاعات جالبی کسب کنید. 
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “طراحي صفحات اينترنتي”