در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
254

تشکر کرده: 34 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 18 مرداد 1388 21:12

آرشيو سپاس: 366 مرتبه در 97 پست

مشکل با xammp

توسط MRSTAR » سه شنبه 20 اردیبهشت 1390 00:24

1- من سایتمو با وردپرس تو لوکال هاست (باxammp  ) طراحی کردم
اما نمیدونم چطوری میتونم سایتمو تو مرورگر باز کنم و شکل اونو ببینم ؟

2- به نظر شما اول سایتو باید تویه لوکال هاست طراحی کرد بعد تو هاست آپلودش کرد یا نه ؟
زندگی همش زنگ تفریح نیست
                                                         ساعت بعد حساب داریم  ...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

Re: مشکل با xammp

توسط CentralWeb » سه شنبه 20 اردیبهشت 1390 08:46

MRSTAR جان
پیشنهاد میشه از نرم افزار WampServer لوکال هاست استفاده کنید که کارایی بسیار عالی داره!  :-)
من خودم قالب سایتم رو بعد طراحی با این نرم افزار لوکال هاست تست کردم!  :-(

با xammp هم کار نکردم و متاسفانه نمی تونم راهنماییتون کنم...  :sad:

در مورد سوال دومتون هم به نظر بنده و خیلی های دیگه حتما باید توی لوکال هاست تست بشه اول ! چون هم سرعت سریعتر هست و
هم هر وقت نیازی به دستکاری باشه خیلی خیلی راحت تر میشه انجام داد!
در ضمن میشه با تست کردن توی لوکال هاست خطاهای نمایش در دیگر مرورگرها رو بهتر به حداقل برسونید!

با تشکر :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
MRSTAR, MASTER, Solver, Mahdi1944

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
254

تاريخ عضويت

توسط MRSTAR » پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390 16:14

WampServer رو نصب کردم
حالا نمی دونم ورد پرس رو تو کدوم فولدرش نصب کنم ؟
سایتی که طراحی میکنم رو چطور می تونم ببینم ؟
زندگی همش زنگ تفریح نیست
                                                         ساعت بعد حساب داریم  ...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تاريخ عضويت

I.R.Iran

توسط CentralWeb » پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390 19:52

MRSTAR جان

اینم لینک آموزش تصویری کار با این نرم افزار!
که البته خیلی خیلی راحته!
نترسید که مثلا کتاب پی دی اف چنیدین صفحه ای هست! نه! فکر نکنم 2-3 صفحه بیشتر باشه!
آخه اول دیتابیسو میسازید بعد قالبو کپی می کنید توی مسیر نصب برنامه و همین!

کاری نداره!
:-)

اینتم لینک دانلود:
کد: انتخاب همه

پسورد احتمالی فایل زیپ: http://www.deviran.com
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
Mahdi1944, MRSTAR, SHAHRAM, MASTER, Solver

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
254

تاريخ عضويت

توسط MRSTAR » جمعه 23 اردیبهشت 1390 00:12

ممنون

چرا ورد پرس رو تو ie خوب نشون نمیده ؟اما با فایر فاکس خیلی بهتر نشون میده ؟
زندگی همش زنگ تفریح نیست
                                                         ساعت بعد حساب داریم  ...

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تاريخ عضويت

I.R.Iran

توسط CentralWeb » جمعه 23 اردیبهشت 1390 09:41

کجای وردپرس؟
سایت وردپرس یا صفحه مدیریت و پیشخوان وردپرس؟
فکر نکنم مشکلی داشته باشه!  :-(

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » جمعه 23 اردیبهشت 1390 15:57

برای کار با نرم افزار سرور مجازی xammp  که به نظر من بسیار قدرتمند هم هست میتونید بدین ترتیب اقدام کنید.

فایل های سایت خودتون را (هر چی که هست، وردپرس یا ...) در شاخه htdocs قرار بدهید.

از فایل های موجود بهتره به جای اجرا و پایان دادن کار توسط فایل های مجزا، کنترل پنل نرم افزار را که فایل xampp-control.exe هست اجرا کنید و مدیریت سرویس های در حال اجرا را انجام بدهید.

پس از اجرای نرم افزار، مثلا برای وردپرس، لازم است که apache و MySQL را run کنید. هم اکنون سرور مجازی شما آماده است.

برای نمایش وب سایت خود میتوانید در مرورگر خود آدرس:

را وارد کنید. این آدرس شاخه اصلی htdocs را نمایش خواهد داد. برای دسترسی به مدیریت بانک داده هم کافیست آدرس زیر را وارد کنید:

اما در مورد تفاوت نمایش وردپرس در مرورگرهای مختلف. برترین مرورگر برای هسته وردپرس ، opera است و پس از آن فایرفاکس. IE برای هسته وردپرس کندتر است. اما در مورد قالب ها که جنبه ظاهری دارند این موضوع بستگی به طراحی و مبنای طراحی دارد. نسخه IE شما نیز اهمیت فراوانی دارد. در حال حاضر نسخه های 7 و 9 در IE قدرتمندرین ها هستند.

علت تفاوت در سرعت نمایش صفحات در مرورگرها مربوط است به موتور رندر اونها، اما تفاوت در شکل ظاهری صفحات مربوط است به استاندارد های HTML و CSS ونسخه مورد استعمال صفحه وب. امروزه قالب های پیشرفته با گذاشتن پیش شرط، ابتدا به بررسی مرورگر پرداخته سپس قسمتی از کدها را حذف یا افزوده میکنند تا خروجی در آن مرورگر با مرورگر های دیگر یکسان باشد.

در مورد مسائل بالا میتونید به  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  مراجعه کنید و اطلاعات جالبی کسب کنید.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
MRSTAR, Mahdi1944