در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سوني بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
23

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 11 فروردین 1393 04:06

قم

آرشيو سپاس: 27 مرتبه در 12 پست

کمک؛ نصب برنامه در مموری Xperia X8

توسط 1359ma » دوشنبه 5 خرداد 1393 01:31

با سلام ظاهرا گوشی اکسپریا ایکس8 این مشکل رو داره که برنامه ها رو در مموری نصب نمیکنه ودر حافظه داخلی نصب میشه. اگر امکان داره در مورد نحوه نصب برنامه در مموری برای این گوشی راهنمایی بفرمایید. البته برای مبتدی توضیح بدید تا درست متوجه بشم. خیلی ممنون
چه مسلمان چه غیر مسلمان، چه ملی چه مذهبی، چه ایرانی چه غیر ایرانی، هر کسی با هر دیدگاهی اقتصاد کشورش رو پویا و رو به رشد می پسنده.
برای رسیدن به این هدف، کمبودها مانع از حمایت از تولید ملی نیست.

Captain II

Captain II

نماد کاربر
714

تشکر کرده: 97 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

Re: کمک؛ نصب برنامه در مموری Xperia X8

توسط Erratic » دوشنبه 5 خرداد 1393 05:29

سلام
من یه e10i به روایتی همون x10mini دارم رام این گوشی ها به صورت فابریک 1.8 هستش و قابلیت نصب آپ هارو روی مموری نمیدن
من با انواع برنامه ها مثل app2sd و امثالش هم تست کردم اما راه حل اینه که کاستوم رام روی گوشیت نصب کنی مثل جینجربرد 2.3 که قابلیت انتقال نرم افزار هارو روی رم گوشی هم داشته باشید...

برای نصب کاستوم رام اگر مبتدی هستی پیشنهاد میکنم ببری پیش یه ادم حرفه ای تا برات انجامش بده چون ممکنه گوشیت بریک بشه هزینه ش هم اگر یارو خیلی بخواد ازت بگیره 5 تومن هستش. (سرت کلاه نذارن)
اما اگر میخوای خودت انجامش بدی بگو تا نرم افزارای مورد نیازت رو به همراه آموزش برات معرفی کنم
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
SMH, 1359ma

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15486

تشکر کرده: 10219 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: کمک؛ نصب برنامه در مموری Xperia X8

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 5 خرداد 1393 06:05

1359ma,  
اگر اندرويد 2.3 به يالا نصب داشته باشيد، ميتونيد از برنامه‌ي Link2SD استفاده کرده و با استفاده از ريکاوري، يک پارتيشن ext براي گوشي روي مموري ايجاد کنيد که اين برنامه اون شناسايي و اون رو زمان بوت، به گوشي مانت ميکنه و به اين شکل عملا ميتونيد به شکلي بسيار کارا برنامه‌ها رو روي مموري نصب کنيد، بدون اينکه افت سرعت داشته باشيد يا مشکل خاص ديگه‌اي، فقط کمي رم بيشتر مصرف خواهد شد. پارتيشن ext هم مخفي بوده و مثلا با کارت ريدر و امثال اون قابل مشاهده نيست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SMH, MASTER, 1359ma