کمک؛ نصب برنامه در مموری Xperia X8

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سوني بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Thunderclap, SHAHRAM, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
محل اقامت: قم
سپاس‌های ارسالی: 44 بار
سپاس‌های دریافتی: 28 بار

کمک؛ نصب برنامه در مموری Xperia X8

پست توسط 1359ma » دو شنبه 5 خرداد 1393, 2:31 am

با سلام ظاهرا گوشی اکسپریا ایکس8 این مشکل رو داره که برنامه ها رو در مموری نصب نمیکنه ودر حافظه داخلی نصب میشه. اگر امکان داره در مورد نحوه نصب برنامه در مموری برای این گوشی راهنمایی بفرمایید. البته برای مبتدی توضیح بدید تا درست متوجه بشم. خیلی ممنون
چه مسلمان چه غیر مسلمان، چه ملی چه مذهبی، چه ایرانی چه غیر ایرانی، هر کسی با هر دیدگاهی اقتصاد کشورش رو پویا و رو به رشد می پسنده.
برای رسیدن به این هدف، کمبودها مانع از حمایت از تولید ملی نیست.

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4039 بار
سپاس‌های دریافتی: 2781 بار
تماس:

Re: کمک؛ نصب برنامه در مموری Xperia X8

پست توسط Erratic » دو شنبه 5 خرداد 1393, 6:29 am

سلام
من یه e10i به روایتی همون x10mini دارم رام این گوشی ها به صورت فابریک 1.8 هستش و قابلیت نصب آپ هارو روی مموری نمیدن
من با انواع برنامه ها مثل app2sd و امثالش هم تست کردم اما راه حل اینه که کاستوم رام روی گوشیت نصب کنی مثل جینجربرد 2.3 که قابلیت انتقال نرم افزار هارو روی رم گوشی هم داشته باشید...

برای نصب کاستوم رام اگر مبتدی هستی پیشنهاد میکنم ببری پیش یه ادم حرفه ای تا برات انجامش بده چون ممکنه گوشیت بریک بشه هزینه ش هم اگر یارو خیلی بخواد ازت بگیره 5 تومن هستش. (سرت کلاه نذارن)
اما اگر میخوای خودت انجامش بدی بگو تا نرم افزارای مورد نیازت رو به همراه آموزش برات معرفی کنم
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70700 بار
سپاس‌های دریافتی: 31282 بار
تماس:

Re: کمک؛ نصب برنامه در مموری Xperia X8

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 5 خرداد 1393, 7:05 am

,
اگر اندرويد 2.3 به يالا نصب داشته باشيد، ميتونيد از برنامه‌ي Link2SD استفاده کرده و با استفاده از ريکاوري، يک پارتيشن ext براي گوشي روي مموري ايجاد کنيد که اين برنامه اون شناسايي و اون رو زمان بوت، به گوشي مانت ميکنه و به اين شکل عملا ميتونيد به شکلي بسيار کارا برنامه‌ها رو روي مموري نصب کنيد، بدون اينکه افت سرعت داشته باشيد يا مشکل خاص ديگه‌اي، فقط کمي رم بيشتر مصرف خواهد شد. پارتيشن ext هم مخفي بوده و مثلا با کارت ريدر و امثال اون قابل مشاهده نيست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Sony”