رام رسمی گوشی هواوی Y511-T00 (به همراه gapps)

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: گرگان
سپاس‌های ارسالی: 26 بار
سپاس‌های دریافتی: 29 بار
تماس:

رام رسمی گوشی هواوی Y511-T00 (به همراه gapps)

پست توسط aslanmajidi2 » دو شنبه 17 شهریور 1393, 12:24 am

[FONT=Lucida Sans Unicode]با سلام 
[FONT=Lucida Sans Unicode]چند روزپیش که با مشکل بریک شدن گوشی هواوی Y511-T00 نسخه China Mobile مواجه شدم 
[FONT=Lucida Sans Unicode]تقریبا تمام اینترنت رو گشتم تا رام رسمی با قابلیت فلش به وسیله SP Flash tool رو پیدا کنم. 
[FONT=Lucida Sans Unicode]خواستم این شادی رو با شما دوستان قسمت کنم و (فکر میکنم البته !!) به عنوان اولین ایرانی موجود روی کره زمین این رام رسمی رو معرفی کنم !! (اگه اشتباه میکنم اطلاع بدین !!) 
[FONT=Lucida Sans Unicode]این رام به وسیله SP Flash Tool فلش میشه و قابل استفاده برای تمامی بریک شدگان T00 است !! [FONT=Lucida Sans Unicode]
 [FONT=Lucida Sans Unicode]نکته 1 : در فایل دانلودی نرم افزار موجوده که ترجیحاً با همان فلش بزنید و حالش را ببرید 
[FONT=Lucida Sans Unicode]نکته 2 : شیوه فلش زدن کاملا مشابه بقیه رام های این گوشیه و از این لینک زیر برای فلش زدن میتونید استفاده کنید 
[FONT=Lucida Sans Unicode]نکته 3 : این رام نرم افزار های گوگل رو نداره و به صورت پیش فرض روت شده . Gapps را دانلود کنید و از طریق ریکاوری نصب کنید !! 
[FONT=Lucida Sans Unicode]نکته 4 : سلامتی شما 
[FONT=Lucida Sans Unicode]

[FONT=Lucida Sans Unicode]  لینک دانلود :   [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]    

لینک دانلود gapps (نصب از طریق ریکاوری) :  [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  
  باتشکر از آقا مهدی گل و همه بر و بچه های Centralclubs  دم همتونم گرم 

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”