کمک فوری - بریک شدن گوشی Y511-T00

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: گرگان
سپاس‌های ارسالی: 26 بار
سپاس‌های دریافتی: 29 بار
تماس:

کمک فوری - بریک شدن گوشی Y511-T00

پست توسط aslanmajidi2 » جمعه 14 شهریور 1393, 10:45 am

با سلام
یک گوشی هواوی Y511-T00 دارم که به اشتباه رام کاستوم U30 روش فلش زدم . گوشی بالا اومد ولی سریال نداشت و سیم کارت رو نمیشناخت
قبل از نصب از گوشی با نرم افزار MtkDroid Tools بکاپ گرفتم
هرکاری کردم نتونستم بکاپ رو ریستور کنم . نمیدونم چجوری میشه ریستور کرد
گوشی کامل بالا نمیومد . رام گوشی رو هم دانلود کردم ولی کلا فرق داشت و به صورت Update.zip بود که نتونستم از ریکاوری نصب کنم. ارور میداد و اکسترکت نمیشد.
مجبور شدم رام رسمی گوشی Y511-U30 روش فلش (با SP Flash Tools) بزنم . الان بالا اومده ولی سریال نداره. گوشی هم دیگه T00 نیست و U30 شده
لطفا کمک کنید تصویرتصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: کمک فوری - بریک شدن گوشی Y511-T00

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 14 شهریور 1393, 7:21 pm

,
خوب بکاپ رو به راحتي ميتونيد با SP Flashtool فلش بزنيد. فايلهاي بکاپ گرفته شده در فولدر بکاپ در همون برنامه MtkDroid Tools وجود داره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3053 بار

پست توسط SMH » شنبه 15 شهریور 1393, 12:46 am

, با سلام دوست عزیز شما می تونید با استفاده از اموزشی که در لینک زیر قرار داره و برای هر دو گوشی یکسانه استفاده کنید ولی با استفاده از بکاپی که خودتون گرفتید از گوشیتون

huawei-y511-t113473.html#p434135
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: گرگان
سپاس‌های ارسالی: 26 بار
سپاس‌های دریافتی: 29 بار
تماس:

پست توسط aslanmajidi2 » یک شنبه 16 شهریور 1393, 1:22 am

با تشکر از آقا مهدی و آقا مجتبی
متاسفانه بکاپ کلا قابل استفاده نبود و مجبور شدم رامی برای گوشی Y511-T00 رو دانلود کنم که بشه با Sp flashtools فلش بزنم که به سختی تونستم پیدا کنم و گوشی به خوبی فلش شد و بالا اومد
رام گوشی مربوط به اپراتور چینیه و برنامه های گوگل رو نداره
راهی هست که از طریق ریکاوری برنامه های گوگل رو نصب کنم ؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 18 شهریور 1393, 1:17 am

,
فريموير چه نسخه‌‌اي هست؟
Gapps مخصوص اون نسخه‌ رو بايد نصب كنيد و كه البته تجربه به من ميگه معمولا به صورت عادي مشكل ايجاد خواهد كرد و بايد اونها رو اصلاح كرد. اصلاح شده‌ي برخي Gapps ها رو در بخش GLX من گذاشتم كه بر اساس نسخه‌ي سيستم عامل، شايد بتونيد تست كنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”