در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد
Major II

Major II

نماد کاربر
52

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 خرداد 1393 22:45

آرشيو سپاس: 22 مرتبه در 17 پست

Re: سوالات و مشکلات گوشی هواوی Y511

توسط unixman » جمعه 16 خرداد 1393 12:08

هم اکنون lewa رو نصب کردم  
زیان پیش فرض زبان شیرین روسی بود که خدارو شکر انگلیسی رو از منو پیدا کردم :|
انتوتو امتیازم شد 11200
به نظر رام روونی میاد خوشم اومد  
فقط رزولیشن عکاسی اشتباه نکنم در حد وی جی ای خودمون باشه که رو مخه
میویی هم رزاوشن عکاسی به 2 مگا پیکسل محدود بود که مهم نیست
بهر حال دمت گرم اینو گزاشتی  الان ما فقط منتظر اموزش درس کردن  دوربینش هستیم
مرسیییییییییییییی

چی مگه نمیشه رفت به رام استوک ؟ تو رام اصلی تو پوشه sdupdate sw  فایل زیپو با ریکاوری فلش بزنیم مگه درس نمیشه ؟

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب unixman تشکر کرده اند:
SMH

New Member

no avatar
6

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 14 خرداد 1393 07:38

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

توسط rampal » جمعه 16 خرداد 1393 12:48

انتنم پریده و imei گوشیمم پریده خواهشا بگید چیکار کنم با اون روش هام درست نشد با اون برنامم اررور میده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب rampal تشکر کرده اند:
SMH

New Member

no avatar
6

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 14 خرداد 1393 07:38

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

توسط rampal » جمعه 16 خرداد 1393 19:26

داداش قربونت برم تو  200 تا انجمن پرسیدم جواب نمیدم گوشی دوستمو داغون کردم یه کاستوم رام زدم روش هم انتنم پرید هم imei الانم نمیدونم چیکار کنم چطوری درستش کنم؟؟

بعدشم به هیج وجه نمیتونم رام رسمی رو فلش بزنم چطوری اینکارو انجالم بدم اون موقع که رام رسمی روش بود رامو میریختم رو اس دی کارت از ستوریج میزدم اما الان این رام کاستوم لعنتی اون گذینه رو نداره چطوری فلشش بزنم خواهشا؟؟ کمکم کن خدا خیرت بده انشا... داداش

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب rampal تشکر کرده اند:
SMH

Major II

Major II

نماد کاربر
52

تاريخ عضويت

توسط unixman » شنبه 17 خرداد 1393 19:31

اقا مجتبی اموزش درس کردن دوربین رام لوا رو کی میزاری  :sad:

SMH

Major II

Major II

نماد کاربر
52

تاريخ عضويت

توسط unixman » دوشنبه 19 خرداد 1393 10:36

یه سوال
من رام جدید نصب کردم اما هنگام بوت رام جدید قبلش عکس رام قبلی پخش میشه بعد بوت انمیشن رام جدید پخش میشه میاد بالا :|
من وایپ دیتا کش دیلویک و فرمت سیستم فرمت کش فرمت .... همه رو هم زدم دوباره رام جدیدمو نصب کردم اما باز قبل بوت رامم ؛ تصویری که برای رام قیلی بود پخش میشه بعد شروع میشه به بوت انمیشن رام جدید :|
یعنی چه :|
:|
:|

SMH

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تشکر کرده: 6248 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

توسط SMH » دوشنبه 19 خرداد 1393 11:05

rampal,  

دوست عزیز شما با اموزش هایی که توی صفحه ی قبل همین پست هست مراجعه کن و با اون دو تا اموزش باید مشکلت رفع بشه و Imei تون درست بشه ، دوستان این کار رو انجام دادند و مشکلشون حل شد ، در نهایت اگه باز هم مشکلتون رفع نشد شما رام های دیگه ای که هست رو تست کن و ببین همچنان مشکل داری یا نه؟!!!
من هم که گوشیم و برده بودم نمایندگی (اولین بار وقتی گوشیم بالا نمیومد ) گفته بودن که این گوشی روی imei یکم حساسه و شما شانس اوردین که imei تون نپریده وگرنه باید میرفت تهران و بر می گشت ، حالا بازم می گم شما رام جدید دیگه رو تست کن امیدوارم مشکلتون حل بشه .
در ضمن ادرس یه رام استوک همین گوشی رو هم تا چند ساعت دیگه قرار می دم شما این رام رو از cwm ریکاوری نصب کنید شاید به کارتون اومد

unixman,  

دوست عزیز من اموزش افزایش رزولوشن عکس برداری رام لوا رو قرار دادم ( رزولوشن تا 6 مگاپیکسل افزایش داده شده) ، اما دوربین تماس تصویری غیر فعال میشه ولی یک سری قابلیت های دیگه هم به دوربین اضافه می شه ، اگه از دوربین دوم مثل من استفاده نمی کنید بهتون پیشنهاد میدم تغییرات رو شما هم انجام بدید .
درمورد بوت لوگو هم شما مطمئن هستید که تمام wipe ها رو به درستی و به ترتیبی که انجمن توضیح داده انجام دادید؟!!
چند بار تست کردید ؟!!
ایا هر بار همین مشکل براتون بوجود اومد ؟!!!
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SMH تشکر کرده اند:
Mahdi1944

Major II

Major II

نماد کاربر
52

تاريخ عضويت

توسط unixman » دوشنبه 19 خرداد 1393 11:50

در مورد گزاشتن اموزش درست کردن دوربین لوا دستت درد نکنه اقا مجتبی کارت درسته
این لوگوی رام جیلی بلک بود که من رو دیوایسم تست زدم بوت انمیشنش نیست اسپلش لوگوش هست هر رامی نصب میکنم اسپلش لوگوی این اول میاد ،   بعد شروع میشه به اجرای بوت انمیشن رام جدید البته مشکلی در اجرای رام و کارایش نیست مشکل اینه من دوس ندارم ائن لوگو پخش شه :| آره وایپارو با دقت انجام میدم قبل نصب رام حتی از داخل مونت سیستم سیستم و کش رو هم دستی فرمت کردم اما باز میاد :| معلوم نیس کجا قایم شده
any idea

SMH

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تاريخ عضويت

توسط SMH » دوشنبه 19 خرداد 1393 15:26

unixman,
با سلام دوست عزیز :D
با عرض تاسف من هنوز رام جیلی بلک رو تست نکردم  :D ( به دلیل فشار شدید امتحانات پایان ترم ) و نمی تونم کمک زیادی به شما بکنم ، شما هم اگه ممکنه تجربه ی خودتون از کار کردن با این رام رو واسه ی دوستان توضیح بدیدممنون میشم  :D  ، و در ادامه اینکه هرچند باید یا تعویض کردن رام این مشکلتون مرتفع بشه ولی  :-x  :? شما فکر کنم باید بری به مسیر system\media و ببینی چندتا فایل bootanimation.zip وجود داره و اون bootanimation رو که علاقه ندارید پاک کنید :shock:  ، شما با باز کردن این فایل زیپ و مشاهده عکس می تونید متوجه بشید که کدوم بوت انیمشن هست :D  ( البته این کار منطقی نیست  :-P ، همون طوری که اتفاقی که برای شما افتاده منطقی نیست :x  ) در ضمن شما می تونید بوت انیمشن ها رو خودتون هم تغییر بدید  :D
در مورد دوربین هم خواهش می کنم ، بازم می گم این کار رو زودتر انجام می دادم اگه امتحان نداشتم :D
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Major II

Major II

نماد کاربر
52

تاريخ عضويت

توسط unixman » دوشنبه 19 خرداد 1393 18:53

جیلی بلک بر پایه سینانوژن موده فک کنم 10 باشه طرف تا جایی که تونسته اپلیکیشن پیشفرض رو کم کرده تا رم سریعتر باشه رام تا 180 مگ رم خالیه بعد نصب بعد نصب اولین چیزی که توجه تون رو جلب میکنه زبان شیرین روسیه که شما سریع میدویید تو تنظیمات تا انگلیسی کنید اما بعد از باز کردن تنظیمات و دیدن بخش زبان :| میشید تو منو انگلیسی نیست  اما میتونید از برنامه morelocal2 تو چند ثانیه گوشیو انگلیسی کنید رام پیشفرض روته و سوپر سو و روت اکسپلورر روش نصبه گوگل کیبورد زبان فارسی داره واسه تایپ لانچرش هم لولو لانچر هست
امتیاز تو انتوتو 10800~10900 میشه
دوربینش بخاطر محدودیتی که رام ایجاد میکنه عکسایی با رزلوژن 2000*1500 میندازه
فیلم برداری 640 در 480 که با فرمت 3gp ذخیره میشه
سنسور روشنایی صفحه کار نمیکنه تو تنظیماتم نیست چیزی که همون اول تو ذوقم زد
صفحه نوتیکیشن اصلا جالب نیست شاهد بد سلیقگی ناشریم
اهنگ رینگتون داغون
رام خشگلی نیست اما روونه
من فهمیدم اون عکسی که قبل بوت انمیشن نشون داده میشه عکسیه که توسط کرنل نشون داده میشه و ربطی به بوت انمیشن رام فعلی نداره بوت لگو همونیه که قبل بوت انمیشنتون داده میشه بطور مثال فک کنید رام رسمی گوشی هایی هووی هستین قبلش یه Acend قرمز  میاد بعد که رفت اون گل(شبیه گله ):|  ! قرمز که میاد مینویسه هواوی میاد میدرخشه تا لود شه بوت لگو همون Acend هست
میشه مثلا این یه لگو آماده هست که نماد کرومه واسه نصبش بریزید تو sd بعد از cwm rec فلش بزنید بعد ریبوت
https://dl.dropboxusercontent.com/s/t3z ... 1402311979
البته من با logo builder فایل bin ویرایش کردم قبل بوت دستگام یه گربه میاد بعد بوت انمیشن رام پخش میشه :| :| :|
اگه میخواین بوت انمیشن هم تغییر بدین میتونید از برنامه android tewaker2 استفاده کنید  rom tolbox  هم میشه که باید بدئنید که چیکار میکنید
یه راه خیلی ساده و بی درد سر اینه که قبل تصب هر رامتونو اکسترکت کنید
system > media>bootanimation
یه فایله زیپه بوت انمیشن یه رام دیگرو که خوشتون میادو جاش بزارید یا فعلیو ویرایش کنید خودم همیشه قبل نصب رام اینو پاک میکنم واسه یه رام دیگه که خشگله رو میزارم بعد محتویاتی که اکسترکت کردید زیپ کنید و رامو نصب کنید
رام جیلی بلک اهنگای پیشفرض کم و داغونی داره توصیه مینم اگه کسی میخواد مدتی با این رام باشه قبل نصب از تو system>media>audio
فولدرو با فولدر یه رام دیگه عوض کنه مثل لوا که اهنگاش کامله یا اگه خواست چند تا موزیک زنگ تو rington اضفه کنه بعد نصب کنه.

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

SMH

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تاريخ عضويت

توسط SMH » دوشنبه 19 خرداد 1393 20:32

unixman,  
خیلی ممنون دوست عزیز توضیحات کامل و روونی بود

شما که خودتون یک پا مهندسین

در ضمن در مورد کیفیت دوربین می تونید از اون فایل هایی که واسه ی لوا گذاشتم استفاده کنید و کیفیت ش رو بالا ببرید
و فکر کنم با این کار می تونید کیفیت فیلم برداری رو هم افزایش بدید ، در ضمن فکر کنم با جایگذین کردن دوربین لنوو با دوربین اصلی این رام مشکل مربوط به سایز فیلم برداری هم رفع بشه

در ضمن حالا که شما هم اینقدر وارد هستید ، با استفاده از اموزش هایی که موجود هست لطفا یه تاپیک جدید ایجاد کنید و رام جیلی بلک رو هم برای دوستان قرار بدید ، در ضمن نیازی به اپلود کردن کل رام نیست ، هر وقت تونستید باگ های اون رو رفع کنید فایل های اون و تغییراتی که باید انجام بشه رو در همون پست ذکر کنید تا دیگران هم از اون استفاده کنند.

با تشکر از همکاریتون

««««« ذکات علم انتشار اون هست »»»»»
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Major II

Major II

نماد کاربر
52

تاريخ عضويت

توسط unixman » سه شنبه 20 خرداد 1393 08:07

ممنون از لطفت مجتبی جان   من سعی میکنم امتحان ترمم تموم شد تا جایی که میتونم کمک کنم و سعی میکنم مطالبی بزارم تا دوستان استفاده کنن

SMH

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تاريخ عضويت

توسط SMH » سه شنبه 20 خرداد 1393 13:47

با سلام دوستان
در مورد فیلم برداری رام لوا که با خش همراه هست فکر کردم واسه کدکش هست که کدک اون هم mpeg-4 هست من فایل های modol مربوط به کدک رو تغییر دادم ولی همچنان مشکل خش در فیلم برداری 720P وجود داره ولی وقتی سایزش رو کوچیکتر می کنی یا زوم می کنی این خش از بین می ره !!!
امکان داره از modol مربوط به GPU باشه ؟!!!
اخه شنیدم GPU هم توی رندر کردن فیلم تاثیر داره !!!
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

قبليبعدي