در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد
Captain

Captain

نماد کاربر
1874

تشکر کرده: 6201 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

سوالات و مشکلات گوشی هواوی Y511

توسط SMH » پنج شنبه 28 فروردین 1393 18:39

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مهدی جان عزیز که توی این چند روز حسابی مزاحمتون شدم و شما هم کم نذاشتید
تشکر ویژه دارم ازتون

حالا می خوام اون چیزایی که خودم تا حالا از این گوشی شنیدم رو واستون توضیح بدم  :

1- این گوشی به هیچ وجه ریکاوری نداره حتی یک ریکاوری ساده (همه ی گزینه های ممکن رو خودم تست کردم و چند جا تعمیرات هم بردم گفتن که ریکاوری نداره و اصل اصل چینیه و تنها مزیتی که داره گارانتی دار ) و وقتی گوشی از لحاظ نرم افزاری مشکل پیدا کنه حتما باید بره نمایندگی که خودشون یه بلایی سر این گوشی بیارن و من بردم نمایندگی و در عرض 10 دقیقه اونا گوشی رو سالم تحویلم دادن و مشکلی نداشت ؛ نمی دونم دقیقا چیکار کردن ولی مشکلم برطرف شد خوشبختانه

2- به فکر ریکاوری قبل از اینک بلایی سر گوشیتون بیاد باشید ؛ چون وقتی گوشی بالا نساد دیگه کاری از دستتون بر نمیاد ( ولی من از یکی از تعمیر کار ها شنیدم که میگفت میشه با هارد ریست درستش کرد که اونم فقط یک اموزش ازش دیدم که توی یوتیوب بود و نتونستم دانلودش کنم متاسفانه ؛ اون طوری که اون تعمیرکار می گفت بعد از هارد ریست خود گوشی دوباره سیستم عامل اندروید رو از اول روی خودش نصب میکنه و مشکل حل میشه )

3- امتیاز این گوشی در اننتو ورژن 4 برابر 11800 در بهترین حالت هست که بعد از روت کردن با نرم افزار Frameroot متاسفانه این مقدار به 10000 میرسه (اگه دوستان کسی از علت این مشکل خبر داره لطفا راهنامیی کنه)

4- رم این گوشی در بهترین حالت که خودم دیدم 280 مگابایت خالی داشت که فکر کنم فوق العاده باشه و CPU اون هم دو هسته ای 1.3 هست که اون هم خوبه و مشکلی واستون پیش نمیاره

5- دوربین این گوشی 3.1 هست که فیلم برداری HD (1280*720) انجام میده ولی با بیت ریت 300 که خیلی کمه و کییت خیلی پایینی داره و کیفیت عکس هم از اون داغون تره و این یکی از نکات منفی این گوشی محسوب میشه .

6- کیفیت صفحه تاچش خوبه و تقریبا 230 نقطه در اینچ نشون میده و از حساسیت خوبی هم برخورداره

7- گرافیک این گوشی mali400 هست که میشه گفت یک پردازنده گرافیکی قدرتمند محسوب میشه و من با این گوشی فیلم 1080 رو بدون هیچ تبدیلی و با پلیر دیفالت خود گوشی بدون هیچ مشکل و لگی تونستم ببینم

8- کیفیت و حجم صدای خوبی داره و میشه روش حساب باز کرد

9- وای فای هات اسپات داره که سرعتش فوق العاده است و سرعت انتقال فیل به 3 مگ بر ثانیه میرسه

حالا در اینجا از دوستان خواهشی که دارم اینه که یه راهنمایی بکنند و اسه نصب کاستام ریکاوری روی این گوشی

با تشکر از همه ی دوستان عزیز و گرامی که به بنده در این راه کمک کردند

(تمام این نوشته ها برداشتی بود که من طی یک هفته کار کردن با این گوشی داشتم و کاملا یک نظر شخصی هست واسه راهنمایی دوستان برای انتخاب یا عدم انتخاب این گوشی)

گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

BahraamFar از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SMH تشکر کرده اند:
Mahdi1944, serat&mersad, ashkan57000

Captain

Captain

نماد کاربر
1874

تاريخ عضويت

Re: سوالات و مشکلات گوشی هواوی Y511

توسط SMH » جمعه 29 فروردین 1393 16:58

سلام دوستان کسی نبود در تهیه کاستام ریکاوری برای این گوشی به ما کمک کنه؟!!!!
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

BahraamFar از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15462

تشکر کرده: 10166 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 30 فروردین 1393 06:51

mojtaba13721372,  
کاستوم ريکاوري‌هاي زيادي ارائه شده براي اين گوشي، اما فکر ميکنم مشکل شما اينه که نميتونيد اون رو فلش بزنيد، وگرنه براي مثال اين يک ريکاوري براي گوشي شما هست
http://www.4shared.com/rar/sAegowYDba/recovery.html 
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SMH

Captain

Captain

نماد کاربر
1874

تاريخ عضويت

توسط SMH » شنبه 30 فروردین 1393 09:26

Mahdi1944, با سلام و تشکر  :razz:
بله مشکل من این هست که نمی تونم فلش بزنم  :-P
در ضمن لینک هم که دادید مشکل داشت و ارور داد :-O  :sad:
می خواستم بدونم راهی نیست که بدون استفاده از فلش زدن به گوشی ریکاوری اضافه کرد؟ :o

در مورد هاردریست چی؟ می خواستم بدونم وقتی هارد ریست بکنی (مثلا وقتی گوشی سافت بریک میشه )این مشکل برطرف میشه ؟!! یعنی خود سیستم عامل اندروید خودش و دوباره بازسازی می کنه؟!!(اخه اینو یکی از تعمیرکارها بهم گفت :-O )
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Captain

Captain

نماد کاربر
1874

تاريخ عضويت

توسط SMH » شنبه 30 فروردین 1393 12:10

با سلام اقا مهدی
خسته نباشید
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

در ضمن این یه فیلم هست واسه هارد ریست این مدل گوشی که دیدم روش ریکاوری نصب بود (فیلمش رو از یوتیوب دانلود کردم و حجمش رو کم کردم و جای دیگه واستون اپ کردم)
پس یعنی این کار انجام شده ولی چطور خدا می دونه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

در ضمن وقتی گوشی رو با نرم افزار frameroot روت کردم بنچمارک که گرفتم شاخ دراوردم

از 11000 رسیده بود به 8000 که دوباره با همین نرم افزار انروت کردم متاسفانه دوباره باز هم بنچمارکش همون 8000 بود که  گوشی رو ریست فکتوری کردم و دوباره گوشی برگشت به حالت اولیه

دلیل خاصی داره این موضوع؟!!!!

گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

nadia.af از این پست سپاسگزاري کرده است

Captain

Captain

نماد کاربر
1874

تاريخ عضويت

توسط SMH » شنبه 30 فروردین 1393 19:54

کسی نبود؟!!! :?  :sad:
یادمه قبلاها کابر ها بیشتر توی پست ها همکاری می کردند تا زودتر به نتیجه برسی .... :?  :-(
اما حالا ..... :-P
در هز صورت من همچنان منتظر راهنمایی دوستان هستم . :razz:  :D
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Captain

Captain

نماد کاربر
1874

تاريخ عضويت

توسط SMH » يکشنبه 31 فروردین 1393 18:35

با سلام اقا مهدی و خسته نباشید

می خواستم بدونم با نرم افزار Nandroid.Manager.Pro.2.4.1 میشه روی گوشی ریکاوری فلش زد؟

در ضمن وقتی این نرم افزار رو نصب کردم یه نوشته اومد و گفت که نیاز به BusyBox داره و من قبلا که گوشیم روت بود BusyBox رو که نصب کرده بودم نصب میشد ولی یه ارور میداد و بصورت کامل نصب نمیشد

می خواستم بدونم که اگه من گوشیم و دوباره روت کنم و BusyBox رو هم نصب کنم و در اخر از نرم افزار Nandroid.Manager.Pro.2.4.1 استفاده کنم ایا فلش زدن ریکاوری با استفاده از این نرم افزار امکان پذر هست‌؟!!!

چون قبلا هم که گفتم وقتی گوشیم رو روت که می کنم از کارایی گوشی کم می شه و .....

با تشکر
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Captain

Captain

نماد کاربر
1874

تاريخ عضويت

توسط SMH » سه شنبه 2 اردیبهشت 1393 09:34

کسی نبود راهنماییمون کنه؟!!!
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Captain

Captain

نماد کاربر
1874

تاريخ عضويت

توسط SMH » سه شنبه 2 اردیبهشت 1393 19:11

کلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا همه انگــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار مــــــــــــــــــــــــــــــــا رو فرامــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوش کردند  ::sa
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Captain

Captain

نماد کاربر
1874

تاريخ عضويت

توسط SMH » جمعه 5 اردیبهشت 1393 09:13

up ...........
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Captain

Captain

نماد کاربر
1874

تاريخ عضويت

توسط SMH » چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 19:30

با سلام دوستان

می خواستم بگم که من با استفاده از نرم افزار VRoot گوشی خودم و روت کردم و می شه گفت خوشبختانه بعدش که با ان تو تو یه بنچمارک که گرفتم دیدم از امتیاز گوشی کم نشده

البته نکته ای که اینجا هست اینه که من بعد از روت کردن نرم افزار Quick boot رو توی گوشی نصب کردم که از توی نرم افزار می شد گوشی رو به حالت ریکاوری و فست بوت و .... برد

از اونجا متوجه شدم که این گوشی هم ریکاوری داره خوشبختانه

بعد این نرم افزار رو که پاک کردم و گوشی رو خاموش کردم و با گرفتن دکمه ی پاور بعدش دکمه ی ولوم پایین و بعد ولوم بالا تونستم بصورت دستی وارد ریکاوری گوشی بشم
البته این کار رو قبلا هم می کردم اما وارد ریکاوری نمی شد ، اما حالا میشه

نمی دونم بخاطر نحوه ی روت کردن هست یا بخاطر استفاده از نرم افزار Quick boot

حالا می خوام بدونم م چطور می تونم گوشی رو فلش بزنم که بعدا اگه خدایی نکرده گوشی واسش مشکل بوجود اومد بتونم راحت گوشی رو برگردونم
از این به بعد دیگه دست شما دوستان عزیز رو می بوسه که کمکم کنید

با تشکر
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15462

تشکر کرده: 10166 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 19:58

mojtaba13721372,  
به طور عادي با هر روشي جز روت کردن از طريق ريکاوري، گوشي رو روت کنيد، کارائي گوشي کم ميشه و يا مشکلاتي مثل پرش آنتن و امثال اون رخ ميده، پس اين موضوع طبيعي هست
در مورد ريکاوري هم دقيقا عنوان ريکاوري رو ننوشتيد که چي بود. ريکاوري خود اندرويد بود يا کاستوم ريکاوري‌هايي مثل CWM؟
اينکه رفته به حالت ريکاوري، يعني اينکه فريمويري که نصب کرديد ريکاوري رو داشته، اما اينکه چطور بايد وارد اون شد رو بايد بررسي کنيد، به احتمالا زياد بايد کابل شارژ رو هم وصل کنيد
اما راه ديگه‌اي هم داره الان که روت کرديد، ميتونيد برنامه SwitchPro نصب کنيد و با اون به راحتي گوشي رو به حالت ريکاوري ببريد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SMH

بعدي