در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
875

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 4 بهمن 1387 19:36

شهرکرد

آرشيو سپاس: 4135 مرتبه در 752 پست

تشکر ویژه از دوست عزیز و گرامی جناب : zoornachi

توسط sayeh_roshan_1988 » پنج شنبه 24 فروردین 1391 09:33

سلام.
شاید واسه شما هم پیش اومده باشه که داخل انجمن به گالری نظامی سر زده باشین و شاهد تصاویر ناب و بکر دوستان عزیز و زحمت کش در این بخش بوده باشین ، ولی چیزی که خیلی موقع ها جلب توجه میکنه پست های جناب آقای  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد عزیز هست که این مساله باعث میشه گاهی وقت ها در حق ایشون کم لطفی صورت بگیره و اونطور که باید از پست های این کاربر عزیز و دوست داشتنی تشکر به عمل نمیاد لذا تصمیم گرفتم این پست را به افتخار ایشون درست کنم و از همین جا به خاطر زحمت هایی که جهت جمع آوری و آپلود تصاویر توسط ایشون صورت میگیره قدردانی کنم ، امیدوارم که تونسته باشم حق مطلبا ادا کنم ....

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

نماد کاربر
2154

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 21 تیر 1385 22:28

آرشيو سپاس: 15787 مرتبه در 2041 پست

Re: تشکر ویژه از دوست عزیز و گرامی جناب : zoornachi

توسط zoornachi » پنج شنبه 24 فروردین 1391 12:58

سلام
از لطف شما دوست عزیزم sayeh_roshan_1988 خیلی ممنون و سپاس گذارم و همین طور از همه دوستان در انجمن که همیشه به من محبت داشتن.
من حدود شش سالی هست که عضو انجمن هستم و همیشه انجمن برای من جذاب و پر بار بوده و این در سایه دانش دوستان و اعضای انجمن بوده.
بازهم از همه و مخصوصا دوست عزیزمsayeh_roshan_1988  کمال تشکر و سپاس رو دارم.
ISTA OLSOON

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

توسط airplane » پنج شنبه 24 فروردین 1391 17:55

باتشکراز سید عزیز.

واقعا موافقم.
روحیه تشکرکردن توسایت بسیارپایینه.
بعضی وقتها دیده میشه یک پست ۲۰۰نفربازدیدکننده داره ولی ۲نفرهم بخودشون زحمت تشکررونمیدن.
اینشالله بشه روزی که این اخلاق ما کنارگذاشته بشه.
چون تشکربیشترباعث ترغیب  افراد به ایجادپستهای بیشتر و بهترمیشه.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب airplane تشکر کرده اند:
masieh, sghanbare1, rpm, zoornachi, sayeh_roshan_1988, oweiys, A3eman, CAPTAIN PILOT, reza4087, Ghost Rider, behrad90

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » پنج شنبه 24 فروردین 1391 20:02

یکی از دلایل ممکنه این باشه که شما برای هر تشکر برای اینکه منظور بشه باید 20 یا 30 ثانیه صبر کنید . بارها برای خودم پیش اومده و از تشکر کردن صرفنظر کردم .
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
reza4087, airplane, oweiys, sayeh_roshan_1988, CAPTAIN PILOT, A3eman, behrad90, zoornachi

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1600

تشکر کرده: 1998 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » جمعه 25 فروردین 1391 00:40

سلام بر دوستان ؛

اتفاقا" روحیه سپاسگذاری در سایت بالاست ولی باید این را هم در نظر داشته باشید که هر مطلبی مخاطب خاص خودش رو داره .

در رابطه با تاپیک هایی که محتوای آن ها عکسه، یک مشکلی که وجود داره نحوه قراردادن عکس ها در تاپیکه . با این سرعت های اینترنت نباید انتظار داشت از این تاپیک ها استقبال خوبی بشه مگر اینکه نویسنده پست، عکس ها را به صورت بند انگشتی(عکسی کوچک که پس از کلیک روی آن، عکس بزرگتر باز میشه) در تاپیک قرار بده تا تاپیک خیلی زود باز بشه . در غیر اینصورت عده ای از کاربران به خاطر معطلی زیاد از دیدن تاپیک صرف نظر میکنن .
مدتی بود که می خواستم این نکته را گوشزد کنم ولی جای مناسبی براش پیدا نمی کردم . امیدوارم دوستان این موارد را رعایت کنن تا هم زحمتی که بابت تهیه مطلب کشیدن بی نتیجه نمونه و هم دیگران بتونن از مطالب و عکس هاشون استفاده کنن .

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KH.I.A.2500 تشکر کرده اند:
sayeh_roshan_1988, zoornachi, Present, behrad90, CAPTAIN PILOT, airplane, rpm, CentralWeb, oweiys

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
79

تشکر کرده: 63 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 بهمن 1389 10:59

آرشيو سپاس: 478 مرتبه در 69 پست

توسط Pedram.L » جمعه 25 فروردین 1391 08:10

با تشکر از جناب Zoornachi و ممنون بابت زحماتشون . من هم از post های ایشون لذت ها بردم .
ولی یک انتقاد هم از ایشون دارم . بعضی مواقع میشه که میایم تو سایت و می بینیم تقریبا اکثر post های سایت مربوط به جنابعالی و معمولا در یک زمینه (عکس جنگنده ها) است. ایرادش اینه که اینجوری مطالب سایت بکنواخت می شوند و همچنین post هایی که هنوز ممکنه جذابیت داشته باشند از روی صفحه اصلی پاک می شن و این حق از کسانی که برای post هاشون زحمت کشیدند گرفته می شود. مزیت اصلی این سایت تنوع مطالبی هست که افراد مختلف  قرار می دهند.
جناب Zoornachi عزیز اگر امکانش هست مطالبوتن رو در فواصل زمانی طولانی تری روی سایت قرار بدید تا سایت برای همه نظر و همه سلیقه جذاب باشه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Pedram.L تشکر کرده اند:
nima-rad, sayeh_roshan_1988, Ghost Rider, CentralWeb, airplane, oweiys, zoornachi, Present

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
256

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 2 دی 1390 20:01

آرشيو سپاس: 603 مرتبه در 172 پست

توسط panda64 » جمعه 25 فروردین 1391 20:47

تشکر از بابت زحمات ایشان :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب panda64 تشکر کرده اند:
zoornachi, sayeh_roshan_1988, airplane, Present