مرداماراتی با یک پا و ۱۶ زن و 78 فرزند دنبال 100 است!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: mr_grimi2@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

مرداماراتی با یک پا و ۱۶ زن و 78 فرزند دنبال 100 است!

پست توسط grimi »

همشهری آنلاین:یک مرد اماراتی یک‌پا که صاحب 78 فرزند است، آماده ازدواج‌های بعدی‌‌ می‌شود تا به هدف 100 فرزند تا سال 2015 دست یابد!

به گزارش خبرگزاری رویترز داد محمد مراد عبدالرحمان 60 ساله تا به حال 16 همسر داشته است، گرچه مجبور بوده است در طول عمرش برای حفظ حد قانونی چهار همسر در یک زمان، آنها را طلاق دهد.عبدالرحمان در مصاحبه‌ای با روزنامه "امارات تودی" گفت:‌ "در سال 2015 من 68 ساله خواهم بود، و 100 فرزند خواهم داشت.""پس از آن ازدواج کردن را کنار خواهم گذاشت. اما برای رسیدن به عدد 100 فرزند مجبورم دست کم سه زن دیگر بگیرم."

عبدالزحمان و فرزندانش

بزرگترین فرزند عبدالرحمان 36 سال و کوچکترین آنها 20 روزه است. از سه همسر فعلی او هم دوتای‌شان حامله هستند.

به گفته عبدالرحمان خانواده او در 15 خانه زندگی می‌کنند. او این خانواده پرجمعیت را با مستمری بازنستگی شغل نظامی‌اش و کمک دولت عجمان، یکی از هفت امیرنشین امارات متحده عربی اداره می‌کند

منبع:
همشهری
به خدا نگو مشكلي بزرگي دارم ; به مشكل بگو خدايي بزرگ دارم!
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط biya2azizam »

احسنتم(اي ول خودمون)با عرض تبريك و خسته نباشيد.
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

بیچاره اون 100 تا بچه... :-o
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

biya2azizam محترم

در پی.ام هم به شما تذکر دادم ، لطفا از ارسال پستهای بی محتوا مانند همین پست این تاپیک ،

و بالا اوردن تاپیکهای چند ماه اخیر که موضوعشان کاملاً گذشته و دامن زدن به اونها با نوشته های جنجالی خودتون ، جداً خودداری کنید. :x

کار شما شده ارسال پستهای جنجالی که اخرش هم به تشنج در فوروم می انجامد. درصورت ادامه این روند محدودیتهایی برایتان اعمال خواهد شد :shock:

با تشکر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”