پيشنهاد اغواكننده براي "رونالدو" 100 هزار يورو براي هر گل

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پيشنهاد اغواكننده براي "رونالدو" 100 هزار يورو براي هر گل

پست توسط samanrossonero »

رئيس باشگاه سيه‌نا براي جذب مهاجم برزيلي و پيشين ميلان پيشنهادي اغواكننده مطرح كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، رونالدو كه قصد بازگشت به ميادين فوتبال را دارد هنوز تيم جديد خود را انتخاب نكرده و اميدوار است بتواند به زودي در يكي از تيم هاي مطرح اروپايي بازي كند.

در اين بين، در حالي كه گفته مي شد باشگاه منچستر سيتي انگليس از مشتريان پر و پا قرص مهاجم برزيلي خواهد بود، اكنون جيوواني لومباردي رئيس باشگاه سينا ايتاليا ابراز داشت كه حاضر است بابت هرگلي كه رونالدو براي تيمش به ثمر برساند مبلغ 100 هزار يورو بپردازد.

لومباردي به روزنامه گاتزتا دلو اسپورت گفت: «براستي رونالدو يكي از پروژه هاي مورد نظر ماست و در تلاش براي جذب او هستيم.»

وي ادامه داد: «شنيده ام كه او در حال بررسي مساله خداحافظي از فوتبال است اما من مايلم فرصت آخر را به او بدهم. من با مدير برنامه هاي او صحبت كرده ام و براي هرگل به او مبلغ 100 هزار يورو پيشنهاد كرده ام. حقيقتاً حاضرم سر كيسه را براي جذب او شل كنم چرا كه گل هاي او مي تواند به تيم ما كمك كند كه از خطر سقوط در اين فصل فرار كنيم.»

لومباردي خاطرنشان كرد: «ما فوتبال زيبايي ارائه مي دهيم و ماركو جيامپائولو يك متفكر بزرگ است اما ما به نوعي با چسباندن توپ به تور دروازه مشكل داريم. اگر برنامه هايم در مورد جذب رونالدو با شكست روبرو شود، به دنبال "گاتسون كالرينو" بازيكن آرژانتيني خواهم بود.»

منبع:ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”