**سال 1389 چطور گذشت ؟ چه اتفاق هایی براتون افتاد!!؟**

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: Victoria, Australia
سپاس‌های ارسالی: 6778 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

**سال 1389 چطور گذشت ؟ چه اتفاق هایی براتون افتاد!!؟**

پست توسط noora »

سلام به همه شما دوستان خوبمتصویر

پیشاپیش فرا رسیدن سال 1390 را به همه شما دوستان، تبریک عرض می کنمتصویر و آرزوی بهترین ها را برای همه شما بزرگواران دارمتصویرتصویرتصویر

تصویر 

یادش بخیر پارسال این موقع چقدر تاپیک در مورد عید و ... داشتیم و چقدر خوب بودتصویر! ولی مثل اینکه امسال زیاد خبری نیست،تصویر دیگه وقتشه که سی سی حال و هوای عید به خودش بگیره، نه؟!!
 تصویرتصویر

سال 1389 کم کم داره تموم می شه و برای همه ما ،کلی اتفاق و خاطرات به جای گذاشت . این تاپیک را ایجاد کردم برای گفتن بخشی از اون اتفاقات که گفتنش می تونه جالب و خاطره انگیز باشهتصویر ! از همه شما دوستان عزیز دعوت می کنم که در این تاپیک شرکت کنید و مثل همیشه با حضورتون باعث محکم تر شدن پیوند دوستی ها و صمیمیت بین بچه های سی سی بشینتصویر، خصوصا" اون دسته از دوستانی که به واسطه کار و ... کمتر بودن و دیگه وقتشه که روزه سکوت شکسته بشهتصویرتصویر!!!

وای امسال چقدر زود گذشت، ثانیه ها بدو بدو می یان و می رن و ما ها مجبوریم که چه با کفش و چه پا برهنه دنبالشون بدوییم.!!!تصویر

امسال ، اتفاقات مهمی برام افتاد :
- فارغ التحصیل شدم البته نه کاملا!!! تصویر

- عاشق شدم تصویرو6 شهریور فهمیدم که کسی که خیلی دوستش دارم، اونم من رو دوست داره و با جرات می تونم بگم بهترین اتفاق زندگی ام بود و هست تصویر

و به قول حافظ :

در ازل پرتو حسنت زتجلی دم زد عشق پیدا شد و آتش به همه عالم زد

البته معلوم نیست که کی اول آتش زده ها تصویر!!!

- چکیده پایان نامه ام را فرستادم برای کنفرانس انجمن روان شناسی کار و سازمانی اروپا و accept شد ، آیا می رم آیا نمی رم مسئله این نیست؟!!!تصویر

- کلی دنبال کار گشتم و اونم خیلی دنبال من گشت بلاخره همدیگه رو پیدا کردیم! !کارم هیچ ارتباطی با رشتم نداشت ،البته تجربه خیلی خوبی بود، یه کمی حسابداری یاد گرفتم، یکمی پشتیبانی نرم افزار حسابداری و درست کردن سایت و به قول معروف حسابی پوست انداختم و فهمیدم که کار کردن یعنی چی !! تصویر و درکنار این کار که دقیقا نقطه مقابل روان شناسی بود ، با ساتید دانشگاهم کارهای پژوهشی هم انجام دادم وانجام می دم.
و آخرین اتفاقی که جدیدا برام افتاد، کارم را عوض کردم و از بعد عید شروع می شه و الان دیگه تقریبا کارم مرتبط با رشته ام هست و از این بابت خوشحالم تصویر!

در کل امسال ، سالی پر از تغییرات برام بود و تجربه های تلخ و شیرین زیادی داشتم !تصویر

همتون را خیلی دوست دارم وامیدوارم که همیشه شاد و موفق باشیدتصویرتصویرتصویر
هرچه مردم نا آگاه تر بمانند زمان درک این نکته که ثروت خودشان به خودشان هدیه شده طولانی تر خواهد بود
اخراج شده
سپاس‌های ارسالی: 571 بار
سپاس‌های دریافتی: 211 بار

Re: **سال 1389 چطور گذشت ؟ چه اتفاق هایی براتون افتاد!!؟**

پست توسط MeTaNa »

امسال من بدک مبود. اماسال جدیدم داره به بدترین نحو ممکن شروع میشه... :sad:
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

سلام
براي من هم 1389 سال بهتري بود به نسبت 1388 و 1387
انشاالله سال جديد براي همه‌ي دوستان سال بهتر ار سالهاي گذشته باشه :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

پست توسط sayeh_roshan_1988 »

سلام .
من که تو این سال هم خدمتم تو اهوازا تموم کردم و هم وارد دانشگاه شدم ، پس سال بدی واسم نبود . :razz:
[External Link Removed for Guests]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2025 بار
تماس:

پست توسط ali1371 »

خیلی خوب بود هم دانشگاه قبول شدم هم گواهینامه گرفتم :-D :-D
  که ارتش ایران درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
یاسرعرفات

وبلاگ من [External Link Removed for Guests]
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4134 بار
سپاس‌های دریافتی: 2138 بار

پست توسط interceptor »

با تمام تلخ کامی ها و ناکامی ها، و شادی ها و کامیابی ها، سال 89 داره تموم میشه. اما در این رستاخیز طبیعت، بهتره یادی کنیم از رستاخیز اصلی جهان تا اعمال،افکار، صحبت ها و کردارمون رو بر اساس اون تنظیم و برقرار کنیم. کنکور اصلی اونجاست.
در سالی که گذشت تا حدی سعی کردم بازدهی دقایق عمر رو در هر زمینه ای بیشتر کنم و همین باعث شد سال 89 برای من بهتر از 88 بشه. امیدروارم برای همه ی ما سال 90 بهتر از 89 بشه تا از این گذشت عمر بهره ای ببریم.

عمر، عزیز است غنیمت شمارتصویرتصویر
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

پست توسط airplane »

سلام
سال 1389 برام سال خوبی بود.اولش با ایرانگردی شروع شدرفتیم بانه و اونطرفها.بعد رفتیم جنوب بعد فروشگاه کامپیوتر ما ورشکسته شد و اون رو بستیم بعد خدمتم تمام شد و اخرش هم با پابوسی امام رضا داره به پایان میرسه.
سال خوبی داشته باشید.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”