پيشنهاد 140 ميليون يورويي باشگاه رئال مادريد به مسي

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 87
تاریخ عضویت: شنبه ۶ تیر ۱۳۸۸, ۴:۵۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 33 بار
سپاس‌های دریافتی: 123 بار

پيشنهاد 140 ميليون يورويي باشگاه رئال مادريد به مسي

پست توسط farshad49 »

تهران - خبر جنجالي جدايي "ليونل مسي" مهاجم سرشناس آرژانتيني تيم فوتبال بارسلوناي اسپانيا از اين تيم در ازاي 140 ميليون يورو، با بازتابهاي گسترده اي در محافل خبري اروپا همراه بود. به گزارش ايرنا، روزنامه هاي مارکا اسپانيا و ديلي ميرر انگليس روز شنبه در گزارش هاي جداگانه اي نوشتند، مديران باشگاه رئال مادريد با پيشنهادي 3/139 ميليون يورويي درصدد خريد مسي هستند.
روزنامه ديلي ميرر به اين نکته اشاره کرد که سران باشگاه رئال مادريد پيشنهادي جنجالي را براي جذب ليونل مسي، ستاره باشگاه بارسلونا و به خدمت گرفتن او در کنار کريستيانو رونالدو در رختکن تيمشان آماده کرده اند.
در صورت اين انتقال مسي لقب گران قيمت ترين بازيکن تاريخ فوتبال جهان را به خود اختصاص خواهد داد.
در حال حاضر کريستيانو رونالدو، گران قيمت ترين بازيکن دنياست که با قراردادي 96 ميليون يورويي از منچستريونايتد انگليس به رئال مادريد منتقل شد.
اين در حالي است، مسي در سپتامبر سال 2009 قراردادش را با باشگاه بارسلونا تا سال 2016 تمديد کرد.
اما بندي در قرارداد اين بازيکن وجود دارد که در صورت جدايي زودهنگام، مسي بايد 250 ميليون يورو به باشگاه بارسلونا پرداخت کند.
در گزارش روزنامه ديلي ميرر آمده است: سران باشگاه رئال مادريد فکر نمي کنند که کاتالونيايي ها پيشنهاد آنها را بپذيرند اما اين اقدام ممکن است به منزله به نمايش گذاشتن قدرت اقتصادي اين باشگاه باشد.
در گزارش روزنامه مارکا نيز آمده است: تصورش را کنيد که مسي در نهايت از بارسلونا راهي مادريد شود، همان مسيري که لوييس فيگو پرتغالي در سال 2000 ميلادي طي کرد.
فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد .
کوروش بزرگ
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”