"مرد 200 ساله" از شبکه تهران پخش می‌شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

"مرد 200 ساله" از شبکه تهران پخش می‌شود

پست توسط Leila »

فیلم سینمایی "مرد 200 ساله" به کارگردانی کریس کلمبوس و بازی رابین ویلیامز یکشنبه نهم اردیبهشت از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، درام علمی تخیلی و عاشقانه "مرد 200 ساله" محصول سال 1999 آمریکا و آلمان است که علاوه بر ویلیامز، بازیگرانی چون الیور پلات، سام نیل، امبت دیویدز و کرستن وارن هم در آن بازی کرده‌اند.

داستان این فیلم 130 دقیقه‌ای درباره روبوتی آدم‌نما به نام اندرو مارتین است که به خدمت خانواده مارتین درمی‌آید. این خانواده به فاصله چند روز از ورود اندرو به خانه‌شان درمی‌یابند که او روبوتی معمولی نیست و می‌تواند فکر کند و احساس داشته باشد. در همین حال سازندگان مارتین هم سیستم‌های پیشرفته را روی او کار می‌گذارند ...فیلمنامه "مرد 200 ساله" را نیکلاس کازان بر اساس یکی از داستان‌های آیزاک آسیموف نویسنده شهیر روس نوشته و جیمز هورنر هم آهنگساز آن بوده است. این فیلم با بودجه نسبتا زیاد 100 میلیون دلار تولید شد و در اکران ایالات متحده و کانادا حدود 58 میلیون دلار و در دنیا نزدیک به 94 میلیون دلار فروخت.

رابین ویلیامز که برای بازی در "مرد 200 ساله" نامزد تمشک طلایی بدترین بازیگر مرد شده بود، سابقه یکبار بردن اسکار برای "ویل هانتینگ خوب" و سه بار نامزدی برای "صبح بخیر ویتنام"، "انجمن شاعران مرده" و "سلطان ماهیگیر" را در کارنامه دارد. "مرد 200 ساله" نامزدی اسکار بهترین چهره‌پردازی را هم برای گرگ کانوم به ارمغان آورد.

کریس کلمبوس، فیلمساز 49 ساله آمریکایی، فیلم‌های موفقی چون "تنها در خانه 2: گمشده در نیویورک"، "خانم داتفایر"، "هری پاتر و سنگ جادو" و "هری پاتر و تالار اسرار" را در کارنامه دارد. "مرد 200 ساله" ساعت 21:30 دقیقه یکشنبه نهم اردیبهشت از شبکه پنج پخش و 30 دقیقه بامداد پنجشنبه 13 اردیبهشت تکرار می‌شود.

تصویر

خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Captain II
Captain II
پست: 160
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 11 اسفند 1384, 5:39 pm
محل اقامت: شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 33 بار

پست توسط SY745 »

Leila, جان
دست شما درد نکنه من ديشب فيلم رو ديدم .
ولي بنظرم از سرو ته فيلم خيلي زده بودن که کاملا مشهود به نظر ميرسيد.
در کل فيلم بدي نبود
نکته جالب اين که با نوع بازي هنرپيشه نقش اندرو مارتين (اگه کسي از اول نام هنرپيشه ها رو نبينه) ميشد راحت فهميد که کسي جز رابين ويليامز نيست( از روي نوع بازي و حرکات و ترکيب صورت روبات ميشد فهميد).
چيزي که براي خودم اتفاق افتاد :-)
در گرفتاري شادمان و در سختيها خرم و گشاده رو باش تا در دو جهان کامروا باشي.(امام علي)
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”