قلعه نویی با استقلال از 200 گذشت

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

قلعه نویی با استقلال از 200 گذشت

پست توسط bahmanwolf »

بالاخره رسید. امیر قلعه نویی را می گوییم. او شتابان آمد و از مرز 200 امتیاز با تیم استقلال تهران در لیگ حرفه ای عبور کرد، آن هم در بازی برابر تیم فوتبال ابومسلم مشهد در استادیوم ثامن.
دیدار استقلال و ابومسلم صد و چهارمین دیداری بود که او در تاریخ لیگ حرفه ای با عنوان سرمربی تیم استقلال انجام می داد. استقلال در این دیدار دو بر صفر برنده شد و او به امتیاز 202 رسید. در واقع او، تنها شش امتیاز کم داشت تا به مرز 2 امتیاز هر بازی برسد. قلعه نویی در لیگ سوم حرفه ای، در 26 بازی 51 امتیاز با استقلال گرفت. در لیگ چهارم، در 30 بازی 58 و در لیگ پنجم در 30 بازی 59 امتیاز گرفت. امروز هم او در 18 بازی 34 امتیاز اندوخته است، آمار عملکرد قلعه نویی تا اینجای کار آمار خوب، قابل توجه و شایسته ای بوده است. او تا رسیدن به مرز 2 امتیاز به ازای هر بازی کار سختی را پیش روی ندارد. شش برد دیگر او را به این مرز می رساند. اگر او با استقلال شش برد متوالی داشته باشد می تواند به آمار 110 بازی و 220 امتیاز رسیده و یک رکورد خوب در تاریخ فوتبال کشورمان به دست آورد.
قلعه نویی با استقلال، امروز صاحب یک رکورد ویژه است. او همین حالا هم بهترین مربی تاریخ استقلال در لیگ حرفه ای است. آمار به نفع قلعه نویی، با سرعت برق و باد در حال حرکت است.منبع: روزنامه گل
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”