کاربران آفیس 2007 بدون حفاظت رها شده اند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 542
تاریخ عضویت: شنبه 19 اسفند 1385, 7:01 pm
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 367 بار
تماس:

کاربران آفیس 2007 بدون حفاظت رها شده اند

پست توسط Azadi.Isatis »

کمپانی مایکروسافت فاش کرد که کاربران ویندوز ویستا که از بسته نرم افزاری Office 2007 بهره می برند موفق به دریافت فایل های بروزرسان نمی شوند.

"Mark Griesi" مدیر برنامه های تیم پاسخگویی مایکروسافت میگوید:" در وضعیت های بخصوصی ممکن است که سیستم یابنده بروزرسانی ها در ارائه فایل های اصلاحیه ناتوان عمل کند و یا نصب آنها با مشکل مواجه شود."

کاربران ویندوز ویستا که بسته نرم افزاری 'آفیس 2007' را بر روی رایانه خود نصب کرده باشند تحت تاثیر این اشکال امنیتی قرار خواهند گرفت. فایل های بروزرسانی که ممکن است در لیست نصب قرار نگیرند شامل: بروزرسانی مستقل برای ابزار Excel و دیگری بطور جامع برای Office 2007 میباشد. گفتنی است که هر دو این بروزرسانی ها در درجه "مهم" تلقی میشوند، بنابراین نصب آنها بطور جدی توصیه شده است.

Griesi در ادامه می افزاید:" اگر شما موفق شده اید که فایل های اصلاحیه را از سیستم Microsoft Update بطور کامل نصب کنید، هیچ جای نگرانی برای شما وجود ندارد و این بروزرسانی ها دوباره برای شما نمایش داده نخواهند شد."

مدیران شبکه های رایانه ای که از ابزار Microsoft Windows Server Update Services استفاده می کنند، میبایست که دوباره برای نصب اصلاحیه های مربوطه اقدام کنند و به کاربران نهایی این ابزار دوباره یادآوری کنند که رایانه خود را به روز نمایند.

گفتنی است که تنها کاربرانی موفق به دریافت اصلاحیه ها نشده اند که به ابزارهای Microsoft Update یا WSUS تکیه کرده اند.
 برای هر چیز زکاتی است و زکات علم نشر دادن آن است.  


الهی
مرا لیاقت بهشت نیست و طاقت دوزخ نیز ندارم. اکنون تو خود دانی و کرم تو.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”