تيم ملي فوتسال ايران بهترين تيم آسيا در سال 2008 شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

تيم ملي فوتسال ايران بهترين تيم آسيا در سال 2008 شد

پست توسط samanrossonero »

كنفدراسيون فوتبال آسيا، تيم ملي فوتسال ايران را به عنوان برترين تيم سال 2008 انتخاب كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، AFC با ارسال نمابري به فدراسيون فوتبال از ايران خواست تا فردي كه در مراسم پنجم آذر ماه قرار است جايزه بهترين تيم فوتسال آسيا را دريافت كند را به كنفدراسيون آسيا معرفي كند.

عباس ترابيان در اين باره به ايسنا گفت: با اين شرايط به طور قطع تيم ملي ايران بهترين تيم آسيا در سال 2008 مي‌شود كه من به همراه كفاشيان براي حضور در مراسم به شانگهاي مي‌رويم اما، كفاشيان خواسته كه من جايزه تيم ايران را دريافت كنم.

وي درباره احتمال حضور بازيكني از ايران در جمع برترين‌هاي فوتسال آسيا گفت: تاكنون فهرستي از بهترين بازيكنان آسيا منتشر نشده اما، احتمال مي‌دهيم بازيكني از ايران به عنوان بهترين بازيكن سال انتخاب شود.

ترابيان در ادامه گفت‌وگو با ايسنا از اعلام رسمي كانديداتوري ايران براي ميزباني مسابقات قهرماني آسيا خبر داد و گفت: ما با نامه‌اي رسمي خود را نامزد ميزباني مسابقات كرديم و به احتمال به غير از ايران، ژاپن، تايلند و ازبكستان هم كانديداي ميزباني خواهند شد و در جلسه بيست و چهارم نوامبر شانگهاي در اين باره هم تصميم‌گيري خواهد شد.

ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”