نقشه جهان-2012 تغيير اسم خليج فارس به خليج

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21366 بار

نقشه جهان-2012 تغيير اسم خليج فارس به خليج

پست توسط SAMAN »

نقشه جهان در سال 2012 را مشاهده مي كنيد...
هدف از قرار دادن اين نقشه ي با كيفيت بالا نشان دادن تغيير نام خليج فارس به The Gulf در نقشه هاي رسمي جهان پس از اين هست..

اين عمل نشان دهنده تنهايي ايران در عرصه بين المللي علي رغم داشتن اسناد بيشمار و دشمني ديرنه عرب با ايرانيان مي باشد...

[External Link Removed for Guests]

پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

Re: نقشه جهان-2012 تغيير اسم خليج فارس به خليج

پست توسط SORENA »

ممنون از اطلاع رسانی تون، مشخص هست که نمیشه تنها با تمام دنیا سر ناسازگاری داشت این هم یکی از دست آوردهاش هست

ولی آقا سامان من بعنوان یک ایرانی طبقه متوسط رو به بالا دارم با تمام وجود فشار زندگی روزمره رو احساس میکنم، دیگه توان این رو ندارم به این چیزها فکر کنم نه اینکه برام مهم نباشه یا وطن فروش باشم جدا با این همه فشار جز تاسف خوردن چه کاری از دستم بر میاد؟!
سبد خرید خونه من دیگه اجناس لوکس نداره مثل 8_7سال پیش، اقلام معمولی رو از مراکز عمده فروش که تک فروشی دارن میگیرم یا با یک سوپر آشنا هماهنگ کردم مستقیم از ویزیتور شرکت کالا رو اونجا تحویل میدن با تمام این کلک ها من احساس میکنم همین وضع پیش بره تا 5سال دیگه جزو قشر ضیعیف قرار بگیرم، امید به آینده هر روز داره برام کمتر و کمتر میشه تمام این شرایط برای روز عادی و خوش هست خدایی نکرده اگر حادثه ای یا بیماری رخ بده که دیگر هیچ ......

از این میترسم که باز دارن اراذل و اوباش رو از سطح شهر جمع میکنن اول تهران بعد مشهد من میترسم چون یاد اوایل دوران این تورم شوم و لعنتی میافتم که هر روز داره بیشتر میشه اون زمان هم که میخواستن بنزین و نان رو گرون کنن همین کار رو کردن، من نگران اینم و متاسفم برای مسئولین که انقدر کور و کر شدن و نمیبینن سختی مردم رو، الان شما یه حادثه کوچیک رانندگی که رخ میده رو نگاه کنین در اکثر موارد مردم خیلی بد بهم میپرن بخاطر چیه؟ من قبول دارم از قدیم این فرهنگ بد بین ایرانی ها بوده ولی الان دیگه نیازی نیست سر کل کل تصادف بشه یا تصادف شدیدی از سر بی احتیاطی با کوچکترین برخوردی دعواهای شدید رخ میده
Fast Poster
Fast Poster
سپاس‌های ارسالی: 375 بار
سپاس‌های دریافتی: 550 بار

پست توسط panda64 »

این نقشه را کجا نشر کرده؟؟؟؟؟
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

پست توسط KH.I.A.2500 »

با سلام ؛

از عربها که انتظاری نیست و تکلیفشان معلومه !
باید دید کشورهایی که مدعی حقوق بشر و دموکراسی هستند چرا با انگیزه سیاسی حقوق یک ملت را زیر پا میگذارن و نام خلیج فارس را در نقشه تغییر میدن آن هم به بهانه اینکه ما در دعواهای سیاسی دخالت نمیکنیم !!

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Mega Poster
Mega Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: جبهه ی جنگ
سپاس‌های ارسالی: 3906 بار
سپاس‌های دریافتی: 2334 بار

پست توسط mojtabba »

دوست عزیز SORENA جان
شما در باره ی همه چی حرف زدی الا نقشه و خلیج فارس و این یعنی به انحراف کشیدن تایپیک :-P
اما سامان جان عزیز بزار از نقشه حذف کنند تا وقتی که مردم ایران خون در رگهاشون است و نفس می کشند این مستکبرین عربی و.... یه شب خواب راحت نخواهند داشت :(
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س
Major II
Major II
محل اقامت: No Where
سپاس‌های ارسالی: 2010 بار
سپاس‌های دریافتی: 837 بار
تماس:

پست توسط SEAFARER »

سلام.
جناب SORENA.
من سپاهی میشناسم که از صبح ساعت 6 تا شب ساعت 9 یا 10 زحمت میکشه 400 هزار تومن حقوق میگیره هیچ چی نمیگه.نه نا امیده نه چیزه دیگه.نه سر یه اتفاق کوچولو دعوا مکینه نه هیچ چیزه دیگه.اعصاب ایشون خیلی آرام است و روز به روز به آینده امیدوارتر میشوند.فکر نکنم بگید حتما یک کلکی توی کارش هست چون توهین میشه.2 تا هم بچه خرج پدر و مادرش رو هم میده.
همه چیز به ایمان ربط داره ولی خیلی ها قبول ندارند با اینکه خودشون میبینند.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خیلی زیرکانه این کارو کرده اند.نه نوشته اند خلیج عرب نه نوشته اند خلیج فارس.شاید در نگاه اول بگیم خوب ننوشتن خلیج عرب پس حله ولی این خودش توهینه.یک لحظه فکر کنید.همه دنیا علیه ما هستند.از سومالی گرفته تا آمریکا و اسرائیل.تحریم میکنند،حقوق هسته ای و ... را ضایع میکنند،به خودمان توهین میکنند،به دینمان توهین میکنند،به امامان و رهبرانمان توهین میکنند،به خلیجمان توهین میکنند،به همه چیز توهین میکنند اونوقت بعضی ها هنوز هم میگویند باید دشمنی کردن با دنیا را تمام کنیم...!

در آخر یک دعایی داشتم:
خدا یا قبل از ظهور آقا امام زمان(ع) یک امام دیگر برای عرب ها بفرست شاید هدایت شدند. :AA:
گرچه در اصل این دسیسه عرب ها نیست.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”