۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 801
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 آبان 1385, 8:26 pm
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7452 بار
تماس:

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط DJ Dani »

دوستان تبریک میگم ، ماشاالله به قاسم رضایی که ترکوند.
ای خدا شکرت که با این طلا ، حقمون رو گرفتیم ، چقدر دعا کردم که حق به حقدار برسه و تو دهن این داورها بخوره که دوتا از کشتی گیران مارو با ناداوری حذف کردند.
توی وزنه برداری هم صد در صد دوتا مدال خوشرنگ میگیریم ، امیدوارم طلا و نقره باشه.
احسان حدادی رو که دیگه منفجر کرده ، یعنی چنان دیسک رو در اولین پرتاب ، به هوا فرستاد که رکورد نفر اول ، چند متری شکست!
میگم صدا و سیما هم با تاثیر از حرف های ما در سنترال ، دیگه سر مسابقه کشتی ، هیچ کدوم از هم وطنانمون رو که تماشاگر بودند سانسور نکرد ، همین مسئول ادیت رو برای مسابقات بعدی بگذارن ، شب قدر دعاش میکنیم!
تصویر
یک سوال راهبردی هم دارم ، اگه داور کشتی زن باشه ، ورزشکاران ما چیکار کنند؟
تصویر
مثل سوریان که دست داد!
تصویر
کلا خوشحالم ، اگه خدا بخدا امشب چهار مدال رو میگیرم ، ای کاش اون ناداوری نمیشد ، ای کاش...
ولی بازهم عالیه ، دوستان دعا کنید...
تصویر
چقدر خبردار ایستادن سربازان بریتانیایی ، موقع بالابردن پرچم ها خصوصا پرچم کشورمون زیباست.
تصویر
---- پستم رو ویرایش میکنم.
مدال طلای سلیمی و مدال نقره انوشیروانی هم مبارک همه ایرانیان.
انشاالله حدادی هم امشب مدال خوشرنگی رو برای کشورمون به ارمغان بیاره.
این در حالی هست که هنوز نمایندگان کشتی آزاد و تکنواندو هم هستند.
تصویر
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 756
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 8 اسفند 1387, 1:21 am
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط Erratic »

امشب بچه هامون بالان
امشب عجب شبیه وایییییییییی :-D :-D :-D :-D :-D

دوربینا همه رو بچه های مان
دنیا زومن رو بچه های ما
اقا پرچم یالاست :-D
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 801
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 آبان 1385, 8:26 pm
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7452 بار
تماس:

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط DJ Dani »

چه صحنه رویایی بود ، موقعی که سرود کشورمون در سالن مسابقات وزنه برداری توسط تماشاگران خوانده شد ، گزارشکر Dubia Sport از تعجب نمیدونست چی بگه ، احسان حدادی هم نقره مبارکش باشه ، حیف که سر پرتاب یکی مونده به آخر خطا شد ، ولی بازهم آفرین.
دیگه سر پرتاب یکی مونده به آخر همه تلاشش رو کرد.
:smile:
Major I
Major I
پست: 863
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 29 دی 1388, 10:53 pm
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 5392 بار
سپاس‌های دریافتی: 4116 بار
تماس:

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط FARSHAD.ADL »


آخرین وضعیت جدول توضیع مدال ها


[TABLE][TR][/TR]   [/TD][TD] برنز    چین  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    آمریکا  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    بریتانیا  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    کره جنوبی  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    روسیه  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    فرانسه  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    ایتالیا  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    آلمان  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    قزاقستان  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    هلند  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    ایران  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    مجارستان  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    کره شمالی  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    استرالیا  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    کوبا  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    بلاروس  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    نیوزلند  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    آفریقای‌جنوبی  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    اکراین  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    ژاپن  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    رومانی  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    دانمارک  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    برزیل  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    لهستان  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    جامائیکا  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    کرواسی  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    اتیوپی  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    اسپانیا  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    کانادا  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    سوئد  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    چک  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    کنیا  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    اسلونی  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    گرجستان  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    دومینیکن  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    سوئیس  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    لیتوانی  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    گرانادا  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    ونزوئلا  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    مکزیک  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    کلمبیا  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    مصر  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    اسلواکی  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    ارمنستان  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    آذربایجان  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    بلژیک  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    هند  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    استونی  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    اندونزی  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    مغولستان  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    نروژ  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    صربستان  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    تونس  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    قبرس  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    فنلاند  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    گواتمالا  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    مالزی  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    تایلند  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    چین تایپه  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    یونان  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    مولدووا  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    قطر  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    سنگاپور  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    آرژانتین  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    هنگ کنگ  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    عربستان  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    کویت  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    پورتو ریکو  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    ترینیداد و توباگو  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    ترکیه  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]    ازبکستان  تصویر [/TD][TD] [/TD][TD]  


با مدال های ارزشمند امروز بچه ها تا رده ی یازدهم بالا اومدیم.چه شب خوبی بود برای ورزش ایران.
آخرین ويرايش توسط 4 on FARSHAD.ADL, ويرايش شده در 0.
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1780
تاریخ عضویت: شنبه 29 اردیبهشت 1386, 3:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط typhoon »

سلام
من دارم سکته می کنم از خوشی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ایران الان یازدهم در دنیا!!!! دانیال یک بمبی چیزی بغل من بترکون ببینم خوابم یانه!!!! ایران از ژاپن و استرالیا و آفریقای جنوبی و نیوزلند هم زده بالاتر!!!!!!!!! :-O :-O :) :) :) :grin: :grin: :grin: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :-D :-D :-D :-D :-D :-D این نقره دو و میدانی از طلا بیشتر ارزش داره. ما کی در دو و میدانی اصلا به برنز هم نزدیک شده بودیم!!!!!!!!!!!111

آقایون تو رو به خدا خرج این فوتبالیستهای............ نکنید!!!!! :-o :-o :-o :-o

دم بچه ها گرم!!!!!!!!!!!!!!!!
Old soldiers never die.They just fade away
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 585
تاریخ عضویت: شنبه 9 مهر 1390, 7:48 pm
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار
تماس:

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط Cloor Master »

اقا ترکوندیم در حد تیم ملی.......اقا بزن کف قشنگرو هنوز تکواندو و کشتی ازاد نیومدند(حیف شد گویا وشو نیست) شدیم ۱۱دهم می دونید یعنه چه؟ یعنی از اسپانیا و ژاپن و۱۷۵ کشور دیگه ما بالاتریم انشاالله چندتا طلا (طلا خیلی مهمه فوق العاده امتیاز دارد) بگیریم بریم تو تک رقمی ها از ذوق مرگی ها بگذریم وقتی امید تو کشتی طلا گرفت اون زنه که می خواست مدال را گردنش بندازد گویا می دانست ما مسلمونیم دست نداد اما تلوزیون خودمون نمی دونست یک لحظه صحنه را قطع کرد رقت یکی دیگر از صحنه ها را نشون داد (این برا Dj Dani) ولی خودمونیما ما ایرانی ها که از خود انگلیسی ها و دیگر کشور ها تو اکسل بیشتر بودیم !!!!؟ نکند جدی جدی یک ۱۰۰ ملیونی جمعیتمونه یا نصفمون زیر زمینند اخه کل ورزشگاه یک صدا سرود ایران را می خوند. درضمن نیم چه عجب تلوزیون سانسور بازی درنیاورد فهمیدیم قضیه چی به چیه....
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1212
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 2 اسفند 1388, 10:53 am
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط anybody »

مدال تاریخی دوومیدانی بر سینه حدادی/ احسان به مدال نقره المپیک رسید
احسان حدادی، قهرمان پرتاب دیسک ایران و آسیا در بازی‌های المپیک 2012 لندن به مدال نقره دست پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، احسان حدادی، قهرمان پرتاب دیسک ایران و آسیا در مرحله نهایی رقابت‌های این ماده در بازی‌های المپیک 2012 لندن به مصاف حریفان خود رفت که در پایان با رکورد 68 متر و 18 سانتیمتر در جایگاه دوم قرار گرفت و مدال نقره المپیک را به گردن آویخت.

حدادی در اولین پرتاب خود رکورد 68 متر و 18 سانتیمتر را به ثبت رساند. قهرمان پرتاب دیسک ایران در دومین حرکت خود دیسک را 64 متر و 9 سانتیمتر پرتاب کرد. وی در سومین پرتاب خود دیسک را به متراژ 67 متر و 28 سانتیمتر به پرواز درآورد. حدادی در چهارمین پرتابش رکورد 66 متر و 98 سانتیمتر را به ثبت رساند.

نماینده پرتاب دیسک ایران در بازی‌های المپیک 2012 لندن در پنجمین و ششمین پرتاب‌های خود خطا کرد و کارش را با رکورد 68 متر و 18 سانتیمتر به پایان رساند. بدین ترتیب او به مدال نقره ماده پرتاب دیسک مسابقات دوومیدانی المپیک 2012 لندن دست یافت.

"رابرت هارتینگ"، پرتابگر آلمانی با رکورد 68 متر و 27 سانتیمتر قهرمان ماده پرتاب دیسک مسابقات دوومیدانی بازی‌های المپیک 2012 لندن شد. در این ماده "کانتر" از استونی حدنصاب 68 متر و 3 سانتیمتر را به ثبت رساند و سوم شد.

این مدال در حالی کسب شد که در تاریخ ورزش ایران تنها سه رشته کشتی (آزاد و فرنگی)، تکواندو و وزنه برداری موفق به افتخارآفرینی و کسب مدال در المپیک شده بودند.
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1212
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 2 اسفند 1388, 10:53 am
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط anybody »

ورزشکار ایرانی رکورددار طولانی‌ترین نام در المپیک لندن
خبرگزاری مهر - گروه بین الملل: وزنه بردار ایرانی رکوردار طولانی‌ترین نام را در بین شرکت کنندگان در بازی‌های المپیک 2012 لندن دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، "سعید محمدپور کرکرق"، وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم ایران به عنوان دارنده طولانی‌ترین نام در بین ورزشکاران شرکت کننده در بازی‌های المپیک تابستانی لندن معرفی شد.

این در حالی است که رکورددار طولانی‌ترین نام در تاریخ بازی‌های المپیک متعلق به یک اسکی باز اتریشی است که در سال 1956 این رکورد را به نام خود ثبت کرده است. نام کامل این ورزشکار "ماکس امانوئل ماریا الکساندر ویکوت برونو دلا سانتیسیما ترینیدادی تودوس لوس سانتوس فون هوهنلوهه لانگنبورگ" است!

سومین وزنه بردار ایران در سی‌امین دوره بازی‌های المپیک که در حرکت یک ضرب با 183 کیلوگرم عنوان چهارم را به خود اختصاص داده بود، در حرکت دو ضرب با بالا بردن وزنه 219 کیلوگرمی به عنوان پنجم این دوره از مسابقات دست پیدا کرد.
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1212
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 2 اسفند 1388, 10:53 am
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط anybody »

"مارتینتی": انتظار چنین هجمه‌ای را از ایرانی‌ها نداشتم/ ما ذیفع نبودیم!
رئیس فدراسیون جهانی کشتی پس از ناداوری که علیه سعید عبدولی صورت گرفت و باعث حذف کشتی گیران ایران شد، گفت: بعد از این کشتی ایمیل‌های زیادی دریافت کردیم که بسیاری از آنها تند بود و چنین انتظاری از ایرانی‌ها را نداشتم.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک 2012 امروز سه شنبه در وزن 66 کیلوگرم در شرایطی برگزار شد که سعید عبدولی در رقابت دوم خود با ناداوری برابر کشتی گیر فرانسوی شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

"رافائل مارتینتی"، رئیس فدراسیون جهانی کشتی پس از این اتفاق در گفتگو با خبرنگاران در این مورد گفت: فدراسیون جهانی نفعی از این ماجرا نمی‌برد. با این حال پس از این مبارزه ایمیل‌های زیادی به دست ما رسید که حاکی از عصبانیت ایرانی‌ها بود.

وی در خاتمه تصریح کرد: ما چنین انتظاری از ایرانی‌ها نداشتیم، چرا که برخی ایمیل‌های آنها تند و حتی توهین آمیز بود. با این حال ما قصد بازنده کردن کشتی گیر ایران را نداشتیم و همه را با یک چشم نگاه می‌کنیم.

زمانی که مارتینتی در حال گفتگو با خبرنگاران بود علی آبادی در جمع آنها حاضر شد و تاکید کرد که این ایمیل‌ها موضع رسمی ایران نیست و مسئولان ورزش کشورمان در نامه‌ای کتبی به قضاوت کشتی عبدولی اعتراض کرده و خواهان گرفتن حق این ورزشکار هستند.
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1212
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 2 اسفند 1388, 10:53 am
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط anybody »

قاسم رضایی قهرمان المپیک شد/ لندن در تسخیر شاگردان محمد بنا
قاسم رضایی پس از کسب پیروزی در فینال وزن 96 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های المپیک 2012 لندن ضمن کسب مدال طلا توانست تیم ایران را بالاتر از روسیه قرار دهد و قهرمانی المپیک کند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، فرنگی کار دلاور کشورمان در دیدار فینال وزن 96 کیلوگرم المپیک 2012 لندن در مقابل "رستم تاتروف" از روسیه قرار گرفت و موفق شد در یک کشتی حساس و سرنوشت ساز در دو تایم متوالی با نتایج (2 بر صفر) و (یک بر صفر) از سد این حریف بگذرد و نشان طلای المپیک را بر گردن آویزد.

رضایی پیش از رسیدن به فینال، در دور اول با قرعه استراحت روبه‌رو شد و در دور دوم به مصاف "جنگ ایلدیم" از ترکیه رفت که در نهایت توانست با نتایج (صفر بر 2)، (یک بر صفر) و (2 بر صفر) از سد این حریف بگذرد.

وی با کسب این پیروزی ارزشمند به دور بعد رسید تا برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی با "آرتور الکسانیان" از ارمنستان سرشاخ شود. فرنگی کار توانمند کشورمان در این دیدار هم جانانه جنگید و موفق شد این حریف ارمنستانی را در دو تایم با نتایج (2 بر صفر) و (یک بر صفر) از پیش رو بردارد و راهی مرحله نیمه نهایی شود.

رضایی در نیمه نهایی به مصاف "استرادا" از کوبا رفت و موفق شد در یک کشتی پر افت و خیز با نتایج (2 بر صفر) و (یک بر صفر) به پیروزی دست یابد و خود را در فینال المپیک 2012 لندن ببیند.

بدین ترتیب تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با رهبری محمد بنا توانست با کسب سه مدال طلا توسط حمید سوریان، امید نوروزی و قاسم رضایی در اوزان 55، 60 و 96 کیلوگرم، بهترین نتیجه تاریخ کشتی ایران را در المپیک کسب کند و طلایی ترین دوران این رشته را رقم بزند.

ضمن اینکه تیم ایران با کسب سه نشان طلا، بالاتر از تیم روسیه قرار گرفت و به بزرگترین افتخار ممکن کشتی جهان، یعنی قهرمانی در بازی‌های المپیک 2012 لندن دست یافت.

با مدال طلای قاسم رضایی جمع مدال‌های کاروان ورزشی ایران در سی‌امین دوره المپیک به سه مدال طلا (حمید سوریان، امید نوروزی و قاسم رضایی - کشتی فرنگی) و یک مدال نقره (نواب نصیرشلال - وزنه برداری) و یک مدال برنز (کیانوش رستمی - وزنه برداری) رسید.
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 1647
تاریخ عضویت: چهارشنبه 8 مهر 1388, 11:15 pm
سپاس‌های ارسالی: 14912 بار
سپاس‌های دریافتی: 14993 بار

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط oweiys »

تصوير قهرمانان ايران در صفحه اول سايت مخصوص بازيهاي المپيك :

  [External Link Removed for Guests]


 ://www.london2012.com/
__________________________________

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1212
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 2 اسفند 1388, 10:53 am
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط anybody »

سلیمی به طلای المپیک لندن رسید/ انوشیروانی نقره‌ای شد
بهداد سلیمی، وزنه بردار دسته فوق سنگین کشورمان در بازی‌های المپیک 2012 لندن به عنوان قوی‌ترین مرد جهان مدال طلای المپیک را از آن خود کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، سلیمی، وزنه بردار شایسته کشورمان مدال طلای وزنه برداری فوق سنگین بازی‌های المپیک 2012 لندن را بر گردن آویخت. سلیمی در حرکت یک ضرب وزنه 208 کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت دو ضرب وزنه 247 کیلوگرمی را مهار کرد و با مجموع 455 کیلوگرم قهرمان المپیک 2012 لندن شد.

سجاد انوشیروانی، دیگر وزنه بردار فوق سنگین کشورمان نیز در نخستین حرکت دو ضرب خود وزنه 237 کیلوگرم را با موفقیت بالای سر برد و در حرکت دوم نیز توانست وزنه 245 کیلوگرمی را مهار کند. سجاد در حرکت سوم به وزنه 251 کیلوگرم حمله کرد که در مهار آن موفق نبود.

بدین ترتیب انوشیروانی با حدنصاب 204 کیلوگرم در یک ضرب، 245 کیلوگرم در دو ضرب و مجموع 449 کیلوگرم مدال نقره وزنه برداری فوق سنگین المپیک 2012 لندن را کسب کرد.
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”